Skocz do zawartości
Mnichu

Sylwek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: Sylwek aka kolega Krigge - poważnie, mają sie w znajomych na steam xd
Serwer: dd2
Data: 21.02.2021
Steam_ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198006170893  STEAM_0:1:22952582
Demo/screeny:  http://290272.hltv2.pukawka.pl/hltv-2102211151-de_dust2-1613904660-1613905920.zip
Opis sytuacji:
1:30 Celowniki tak nie robią xD oba fragi
6:30 xD
7:25 xD
ogólnie typ ma movment kalafiora turlającego się po blacie i męczarnia oglądanie jego demka, ale jeśli to nie wystarczy to mogę dalej.

P.S. mogłem najpierw tego wystawić, ciekawiłaby mnie reakcja krigge'a, zbanował by kolegę? ah ta dramaturgia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj więcej dowodów bo lepsze akcje sam pale xD 

Oglądałem w 1/2 i 1/4, nic ciekawego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem coś złego dzieje na tym serwie.

Admini są ślepi albo robią to z premedytacją i nie banują osoby jawnie oszukujące w czasie gry. 

Krigge kupuje konta steam ([KUPIĘ] Konto steam z cs 1.6, większą liczbą przegranych godzin - Giełda - 1shot2kill), jest banowany na chuj wie ilu serwerach. Ma wyjebane w kosmos staty na innych nickach. Co kolega @Mnichu  pokazał w zamkniętym już (nie wiadomo czemu) temacie.

Admini analizują demka (po swojemu), ale nie odnoszą się do kwestii wielu kont i dziwnych statów. 

 

 

A co do Sylwka no cóż... ma w chuj różnych kont steam, bany na innych serwach.

 

 

 A Wy nadal nie widzicie problemu, nie?

 

 

Źle to wygląda.

DW

@Złoty @batonik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do odnośnika na swój temat to dodam tylko że szukałem konta na free slota Dead by Daylight bo mam nadanego bana na tą gierke na swoim aktualnym koncie + do tego chciałem 1.6, dziękuje 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mnóstwo kont Steam? Add3r za przeproszeniem po co tak pier***** ? 

Mam jedno konto od 2010 r  Steam id - STEAM_0:1:22952582 i na nim tylko gram więc nie wiem po co takie głupoty piszesz.. Nie jestem jakimś dzieciaczkiem jak Ty co gra na ns lub zmienia konta co chwile. W tamtych czasach trzeba było zapłacić za konto Steam i przez to je szanować.

Sprawdź dobrze a potem zakładaj takie tematy.. Gram tu kilka ładnych miesięcy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno napisze - Krigge nie jest moim kolegą, nie znam go. Dodałem gp do znajomych, żeby mu wygarnąć parę rzeczy i napisać o moim serwerze 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...