Skocz do zawartości
sylwekukf

[Podanie Zaakceptowane] Podanie na admina DD2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Sylwek
Staż w cs'a: ok  17 lat w tym temacie
Wiek: za parę miesięcy 33 lata

STEAM ID:  STEAM_0:1:22952582 niezmienne od 11 lat
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): zależy od dnia. często po 2-3 godziny ( chyba, że są cheaterzy to mniej ). link GT https://www.gametracker.com/player/Sylwek/31.186.83.63:27015/      (Minutes Played: 6830)
Gdzie miałeś/aś admina: Przez ten czas przygody z CS'em w kilkunastu miejscach. Miałem kiedyś własną sieć, na innych sieciach byłem opiekunem serwerów
Gdzie masz admina: Obecnie nigdzie. DD2 to praktycznie jedyny serwer (oprócz jakiegoś serwa GG), na którym gram od dłuższego czasu
Dlaczego właśnie ja: Jedni mnie lubią, inni wręcz przeciwnie przez to, że jestem szczery aż do bólu. Jedni mnie oczerniają, inni szanują za to co robiłem w społeczności CS a jestem już bardo długo. Chcę pomóc w serwerze i w sieci (już wiele razy o tym wspominałem) więc proszę o szanse. Znam amxx zarówno od strony adminów jak i od strony serwerowej ( pisałem, że mogę pomóc z konfiguracją i modernizacją serwera ).  Jeśli nie dostanę szansy to trudno 😉
Kontakt: wacitoukf21@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grube TAK przyda się dodatkowa para rąk do pomocy. Większość adminów i tak nieaktywna xD. Lepiej wyrzucić nieaktywnych typu:@Zoomix i dać szansę nowym. @OWSIANY pszenny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 - wiek, +

- staż, + ( nawet nawet na steam )

- miałeś admina +

- tracker +- ( troszkę się yebnełeś )obraz.png.21d7d9215fca6a9c219355b730a03c8d.png

2 godziny temu, sylwekukf napisał:

( chyba, że są cheaterzy to mniej )

to czemu nie nagrywasz skoro wiesz, że mamy braki w administracji oraz prostu umiesz to robić ? -

- kontakt - ( dopisz steam, discorda i forum ) 🙂

-  tylko jedno nagrane/ rozpisane demko, troszkę mało (  3 demka nagrasz/rozpiszesz  i jest git jak dla mnie),

 

Nie chcę ciebie oskarżać o kłamstwo, ale wiesz każdy może sobie napisać, że był adminem na x serwach i wszystko ogarniam, więc dla mnie najważniejsze są nagrane

demka. Ino @Pawcikwow ma racje brakuje aktywnych adminów i w ogóle adminów. Normalnie byłbym na nie, ( za mało demek).

Zważywszy na to, że są braki i w sumie na chacie ciągle ludzie płaczą, że nie ma adminów ja jestem za okresem próbnym, najwyżej ściągną ciebie do lamusa :).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrywanie w przypadku takich cheaterow nic nie daje. Wbijają na parę minut a potem uciekają i nie wracają..  Ważniejsze jest aby byli banowani na bieżąco, od razu nie przynosząc szkody dla, serwera. Poza tym zawsze pisałem na sb, żeby jakiś admin wszedł bo latają. 

Nie udowodnię, że miałem ileś adminów na iluś sieciach bo tych sieci już nie ma.  Jedynie stoi jeszcze serwer zombie zmodyfikowany przeze mnie. Można wejść i zobaczyć info o pluginie. 

Przez tyle lat nawet nie usunąłem jeszcze binda do "adminowania" 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczny ja jestem na okres próbny. I ps @sylwekukf nie komentuj swojego podania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym żeby dać adma na okres próbny, myślę że gorszy od Cringe i Ibisza nie będzie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak.

Przyda się pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie zaakceptowane na okres probny. Odezwij sie do Mnie na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** Wiadomość wygenerowana automatycznie. ***

 

podaniezaakceptowane.gif

 

Twoje podanie zostało ZAAKCEPTOWANE .

Oznacza to, że zostałeś/aś przyjęty/a na wybraną przez Ciebie posadę. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę.

( Ranga na forum zostanie automatycznie przydzielona przez administratora po zaakceptowaniu podania! )
Pozdrawiamy,
Administracja Home-Edition.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...