Jump to content
Sign in to follow this  
FarciK

Odwołanie od bana - Mouse | WWL SQUAD

Recommended Posts

https://www119.zippyshare.com/v/EquJIFJ2/file.html

19:47 namierzanie przez ścianę potem idealnie z celownikiem w 19:50 na gościa który czekał na skrzynce na długiej
20:13 patrzenie przez ścianę na przeciwnika gdzie jest (widać po wektorze na kogo spoglądasz) i potem uszykowany na kucaka żeby go zabić
20:22 obczajka przez ścianę i potem 20:23 zanim wychyliłeś się za skrzynkę już wiedziałeś że tam ktoś czeka wycelowany aż wyjdzie dlatego szybko wróciłeś i potem info z dupy

https://www6.zippyshare.com/v/rQBYKqmZ/file.html

1:01 bezczelne patrzenie przez ścianę jak się inni ustawiają, kto normalny tak robi ?
1:21 namierzanie przeciwnika przez skrzynkę i ścianę, chyba nie jest w tamtym miejscu przeźroczyste ?
1:35 skąd wiedziałeś że akurat tam wyleci i żeby na niego celować skoro nie było słychać kroków ?

https://www95.zippyshare.com/v/nQXMGqaM/file.html

2:07-2:11 po raz 2 obczajenie przez bramę gdzie są przeciwnicy i czekanie żeby im zrobić plecy
2:27 obczajka że na gali jest dużo fragów i można im łatwo zrobić plecy i wchodzi od razu wcelowany w gościa który stoi w nieoczywistym miejscu
2:45 info z dupy żeby tam skanować ? ludzkie oko nie było w stanie wychwycić że tam ktoś się chował

3:46 chciał początkowo rzucić granata HE ale zobaczył przez ścianę że tam nikogo nie ma i nikt nie wbiega to zrezygnował

https://www21.zippyshare.com/v/Oo5WA5hL/file.html

6:16 wchodzi na pewniaka po skrzynkach tyłem z awp bo wiedział że wszyscy się schowali na gali a nikogo nie ma na BS
7:25 nie ma pojęcia co dzieje się na środku a wchodzi wycelowany z awp już w gościa który był za skrzynkami i nie widział go nawet a mimo to czekał aż wyjdzie

https://www14.zippyshare.com/v/d9XAxjJU/file.html

10:30 skąd wiedziałeś że tam wyjdzie jak nie było słychać, jeszcze po ścianie namierzanie chwilę wcześniej
11:02 info z dupy że gościu wyjdzie za chwilę na długiej 

Niech inni ocenią bo oczywiście mogę się mylić.

19:47 namierzanie przez ścianę potem idealnie z celownikiem w 19:50 na gościa który czekał na skrzynce na długiej

Wyjaśnienie : To jest wh ?? Jak bym widział to by dostał one tap od razu po wychyleniu ,a nie reakcja po kilku sekundach . Nie wiem ile grasz już tą gierke ,ale mało znasz pozycji do sprawdzania . To jest nic innego  przypadkowa akcja sprawdzania kampy od CT.

20:13 patrzenie przez ścianę na przeciwnika gdzie jest (widać po wektorze na kogo spoglądasz) i potem uszykowany na kucaka żeby go zabić

Wyjaśnienie :  Było słychać kroki i dźwięk jak podnosi  , a co ma kucak to już nie można kucać ??

20:22 obczajka przez ścianę i potem 20:23 zanim wychyliłeś się za skrzynkę już wiedziałeś że tam ktoś czeka wycelowany aż wyjdzie dlatego szybko wróciłeś i potem info z dupy

Wyjaśnienie : A jak ma stać skoro zabiłem jednego z gali ? Stał by na romanie albo bs zielone. Etw na longu/reklamie.

1:01 bezczelne patrzenie przez ścianę jak się inni ustawiają, kto normalny tak robi ?

Wyjaśnienie:  Tutaj Panie kolego było nasłuchiwanie czy idą na gale/mida po czym zaczeli biec. Robię tak co jakiś czas.

1:21 namierzanie przeciwnika przez skrzynkę i ścianę, chyba nie jest w tamtym miejscu przeźroczyste ?

Wyjaśnienie:  Było słychać kroki z top mida/zielone .

1:35 skąd wiedziałeś że akurat tam wyleci i żeby na niego celować skoro nie było słychać kroków ?

Wyjaśnienie:  Było słychać kroki jak tupał 2-3 razy.

2:07-2:11 po raz 2 obczajenie przez bramę gdzie są przeciwnicy i czekanie żeby im zrobić plecy

Wyjaśnienie:  Tak jak poprzednio nasłuchiwanie mida/gali

2:27 obczajka że na gali jest dużo fragów i można im łatwo zrobić plecy i wchodzi od razu wcelowany w gościa który stoi w nieoczywistym miejscu

Wyjaśnienie:  Skoro były strzały i biegli to proste ,że są "fragi" i znowu te "wcelowany" a jak mam skakać tyłem na tą gale ,żeby nie  być "wcelowanym". Po za tym było info "
(Counter-Terrorist) Mr.Gino :  gala duzo"  

2:45 info z dupy żeby tam skanować ? ludzkie oko nie było w stanie wychwycić że tam ktoś się chował

Wyjaśnienie:  Było widać typka w ciemni jak się chował za skrzynką i poszli skany.

3:46 chciał początkowo rzucić granata HE ale zobaczył przez ścianę że tam nikogo nie ma i nikt nie wbiega to zrezygnował

Wyjaśnienie:  Gość dolnego wbiegł na górny było czysto więc po co dawać HE . A 2 sprawa HE był przyszykowany na rash czyli na słuch jak by biegli.

6:16 wchodzi na pewniaka po skrzynkach tyłem z awp bo wiedział że wszyscy się schowali na gali a nikogo nie ma na BS

Wyjaśnienie: Gość z TT biegł na galę. To tam patrzyłem  . . .  Po za tym strzelali się na midzie/zielonych dali info gdzie są z TT .

7:25 nie ma pojęcia co dzieje się na środku a wchodzi wycelowany z awp już w gościa który był za skrzynkami i nie widział go nawet a mimo to czekał aż wyjdzie

Wyjaśnienie:  Słychać  strzały z aka jak strzela w gale typa co wybiegł z dolnego trupa.

10:30 skąd wiedziałeś że tam wyjdzie jak nie było słychać, jeszcze po ścianie namierzanie chwilę wcześniej

Wyjaśnienie: Było to słychać strzały spadek z gali i podnoszenie . Po za tym info (Counter-Terrorist) Mr.Gino :  gala . Chwilę wcześniej gość z Ct się strzelał na midzie jak byłem na B

11:02 info z dupy że gościu wyjdzie za chwilę na długiej 

Wyjaśnienie: Słychać kroki jak biegnie z tej długiej.

Jak dla mnie to bardziej na słuch te akacje niż na wh 🙂  Po za tym nie gram  w tą gierkę od dziś czy paru dni tylko od paru lat 🙂 np . Konto na tym forum jest z 2k13 r i jest wiele innych z tamtych lat.

Jak masz słaby słuch zmień słuchawki np. moje to HyperX Cloud Alpha 2 😉