Skocz do zawartości
tabaluga

Tabaluga Adminem :o

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Tabaluga aka magic

Staż w cs'a: 8-9 lat

Wiek: 21 wiosen :-)

Ile dziennie grasz na serwerze: 4-5h

Znajomości AMXX: 8/10

Gdzie miałeś/aś admina: głownie były to serwery mixowe bez amx'a jakies ffa były lecz nie pamiętam ich nazwy :(

Gdzie masz admina: Nigdzie

Dlaczego właśnie ja: Ponieważ zbyt często zjawiaja sie nieproszone osoby na serwerze (haxy) oraz zbyt mało w niektórych osobach pokory i za mały szacunek ludzie maja do adminów my rozmowa1 le ze by rozmowa1 łbym w stanie to w jakimś stopniu zmniejszyć :-) No i jakoś tam gram w cs'a

Kontakt: gg 4650580 piszcie sprośne wiadomości :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak najbardziej nadajesz sie na adma. Drugim kandydat to fufek. Obaj jesteście ogaryw te klocki. Ale czy warto sie pchać do tonącego statku ? Gdzie każdy pomaga komuś ?? Wchodzisz to na własne ryzyko. nie mów , że nie ostrzegałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jak najbardziej nadajesz sie na adma. Drugim kandydat to fufek. Obaj jesteście ogaryw te klocki. Ale czy warto sie pchać do tonącego statku ? Gdzie każdy pomaga komuś ?? Wchodzisz to na własne ryzyko. nie mów , że nie ostrzegałem.

Haha leniwiec dzieki za poparcie ale to mało realne ;]

Co do podania:

Oczywiscie jestem na tak poniewaz : dlugi staz czyli czitera rozpozna bez problemow, wiek na +, duzo gra no i jest w "miare" sympatyczny :> no i lubi ganja ganja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo cwaniakuje nie wiem czy był pijany..ale Walił głupie teksty,jestem na Nie! o.m.g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyzej cwaniaczek i tyle czyli NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że Tabaluga dużo cheatuje, gra często na wh i aim, ma także sh i no recoil więc powinien mieć adma, czyli Tak, ponieważ swój swojego pozna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że niektórzy z adminów nie lubią tabalugi bo często mówi to co myśli. Czasami jest złośliwy, ale powiedzcie mi kto nie jest ;D

Nie liże nikomu tyłka, dlatego jestem na tak ;d

Normalny chłopak, którego nie da się nie polubieć ;) Ogarnięty, na pewnoe nie będzie banował za skilla ;D

Tak, tak smoczku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że Tabaluga nadaje się na stanowisko admina, jest rozważny i na pewno nie będzie banował za nic graczy. Znam gościa dość długo, jego gra mówi sama za siebie opór jest taki jak trzeba :) przeklina po 22 więc spoko, kultura jest a cwaniakować lubi każdy :P :D co jeszcze, jest błyskotliwy wiec może wniesie parę nowych pomysłów na naszą serwerownie. Myślę że będzie umiał rozstrzygnąć spór graczy za pomocą rozmowy a nie tylko kick/ban. pzdr

SmoQ masz moje poparcie :) TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 razy tak mega ogarniety koles jezeli chodzi o gre jak i o to co mu siedzi w glowie napewno bedzie mega dobrym adminem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Wsyztskich do wypowiadania sie :-)

A nie migania mi sie tu. Ludzie musicie być wylewni bo napewno jest wiecej osób które boli moje zachowanie a i pewnie sa takie którym odpowiada. Wiec zapraszam do wypowiadania sie.

Ps.

To tylko wyglada jak offtop :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ogarnie swoją kulturę to Tak. Czasami były z nim spięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako admin będziesz "w******y" a nie "będziesz mógł w******ć" zastanów się czy na pewno tego chcesz ;p

na TAK

Ostrzeżenie. Na forum nie używamy wulgaryzmów, a zdania rozpoczynamy wielką literą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie zamykam z powodu braku miejsc. Otworzę temat w przypadku ponownego naboru na adminów. Proszę tylko o przypomnienie na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie otwieram rekturację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo iz przez ostatni okres nie bylem graczem serwera nie przestalem pogrywac z jego graczami poza serwerem takze cos o umiejetnosciach Tabalugi moge powiedziec , co do jego kultury wydaje mi sie ze jest jeszcze lajtowa w porównaniu z niektorymi :P :D i admin sie mu nalezy spedza wiecej czasu na tym serwerze niz 3/4 adminow i paru graczy :D POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie Adma ludziom z którymi mieliście wieczne problemy, ja też nie jestem święty i dlatego powiem że NIE !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory lecz musze walnać offtopa a generalnie odpowiedz dla Giera

Wiesz problem z moja osoba był tak jak mówisz ale czy pamiętasz cała sytuacje czemu ?

Bo wydaje mi sie mało wiesz w tej sprawie. To że walczyłem o prawde to chyba nie jest nic dziwnego a że generalnie przy walce o prawde nie przebierałem w słowach oczywiście dalej trzymiac kulture na jakimś tam poziomie. Tak wiec plax ziom zanim coś napiszesz przemysl dwa razy gdzie te problemy były.

Jeszcze raz sry za offtopa :P

Ale niech bedzie osobiscie jestem na TAK :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ?

Moze i jest cwany, ale slaby w grze i ogarnia cziterow bo widze troche w to gra itp itd. Kultura przyjmnie jakos tylko ze mial napinke z kilkoma adminami i terraz onii beda na NIE co moze zespuc jego podanie. To wlasnie jest najglupsze. Ale ja jestem na TAK :)

Pozdro. Powodzenia zycze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jak ogarnie swoją kulturę to Tak. Czasami były z nim spięcia.

a następnie:

Dajcie Adma ludziom z którymi mieliście wieczne problemy, ja też nie jestem święty i dlatego powiem że NIE !!

lol3 lol3 lol3

Może uzasadnisz zmianę swojego stanowiska w przeciągu kilku dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie rozpatrzone pozytywnie, czekam na zgłoszenie na gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...