Skocz do zawartości
awKe'

Prosze o Admina awKe'

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:awKe'

Staż w cs'a:2,5 roku

Wiek:16 lat

Ile dziennie grasz na serwerze:około 4 godziny

Znajomości AMXX:3/10

Gdzie miałeś/aś admina:Nigdzie

Gdzie masz admina:Nigdzie

Dlaczego właśnie ja: Uważam , że byłbym dobrym Adminem. Chciałbym chociaż spróbować .

Kontakt:gg. 13785470

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że rekrutacja jest już zamknięta.

Co do Twojej kandydatury to kojarzę nick z serwera, grasz dosyć często, ale właściwie nic poza tym. Na forum konto założyłeś dopiero dzisiaj. Myślę, że jeszcze za wcześnie, musisz się bardziej postarać, szczególnie chodzi o aktywność tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZA typek ogarnia granie, nie było z nim żadnych dziwnych akcji na serwerze ,a że nie siedzi na forum bo woli w tym czasie posiedzieć na Cs'ie jego sprawa^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roninq jego sprawa owszem... jednak musi się zaznajomić z forum gdyż jak będzie adminem będzie musiał patrzeć czy skarg/screenów niema w których MUSI się wypowiedzieć w dodatku forum to część batona tutaj też trzeba zapraszać i zmuszać ludzi do siedzenia i pisania :>.

To co napisał kazanek mi się spodobało bez emocji to podanie zostało napisane... a po mojemu za mało w "dlaczego ja" :D.

JESTEM NA NIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Roninq ; p

//LEader: Offtop - Czyli post nie na temat... radzę ci się zapoznać z regulaminem forum. Potraktuj to jako ostrzeżenie słowne czyli takie "pouczenie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dać mu szansę może się sprawdzi :) jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś kpina. Jestem na nie. 1 post na forum, spróbuj za 100 kolejnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez jestem na nie ponieważ:

mała aktywnosc na forum(w prawdzie to zadna)

i małio sie wysiliłes w napisaniu tego podania

popatrz jak inni nie którzy sie meczyli zeby napisac podanie.

tu masz przykład wzorowego podania :konik:

http://home-edition.eu/viewtopic.php?f=27&t=3142

po udzialaj sie na forum a bede na tak :)

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to śmiech na sali, że żeby dostać możliwość adminowania na serwerze musi się chłopak po kolei wszystkim w dupe wlizać. Będzie adminem to się będzie wykazywał na forum bo takie będzie miał obowiązki i wtedy będziecie mogli go z tego rozliczać ,nie teraz. Podanie bez emocji może się przekładać na grę bez większych emocji ,a tu admin musi często być cierpliwy i sporo wysłuchać nie reagując agresywnie. My oceniając go tu musimy określić jakim będzie adminem i czy się nada nie z tego czy byłby w stanie napisać opowiadanie fantasy na podstawie swojej biografii na forum.

Patrzcie głębiej^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrze głębiej i nie widzę... a wzrok mam dobry. Śmiech to jest ale bardziej z wypowiedzi wyżej dlaczego?

1.Gdzie w wypowiedziach "udzielaj się na forum" widzisz lizanie dupy? To że każemy to z racji że chcemy kogoś poznać, zaprzyjaźnić się (kabelkowo). Kiedyś był limit postów do spełnienia, teraz jak widzisz sami użytkownicy tego pilnują.

2.Podanie bez emocji - chyba źle zrozumiałeś wypowiedź, nie chcemy tutaj szału pawiana "o rany, o tak chce admina bo kocham wszystko i wszystkich". Chcemy żeby się postarał tak? Chyba użycie mózgu raz na jakiś czas nie boli, przecież to jest tylko jeden post, 10 minut zabawy a admina masz do końca (aż się wkurzysz odejdziesz/zawiedziesz wylecisz).

3.Z tym ocenianiem go, prócz serwa jest forum... na serwerze zobaczysz jak gra, na forum zobaczysz czy ma MUSK i czy potrafi z niego korzystać, szczerze to nie wiem czy na forum trafiła osoba co dostała adma od razu po rejestracji (i 1 poście na karku)

4.Co do ostatniej wypowiedzi, było głosowanie w jakiej formie mam zapodać "dlaczego ja" wygrała historia życia, mogłem ci napisać różnorakie podania i każde by były tworzone z pasją(i pisałem je właśnie z 10 minut z gorączką i paczką czipsów). Tak wiem nie piszemy tu opowiadań ale wystarczyłaby standardowa formułka od siebie a byłoby dobrze, a tak mógłby napisać "bo tak, bo mnie koledzy lubiEJĄ".

Dlaczego śmiech? Podsumowania nie chce mi się pisać, ale bronisz go a on język chyba ma tak? I śmiej się dalej bo w końcu śmiech to zdrowie ty będziesz się śmiał z nas my z ciebie ^^.

Znowu napisałem mini wykład o podaniach heh... zajęło mi to więcej niż jego ogólny czas na forum :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gadasz RoninQ !! polać mu :) Przecież gość ma być adminem na serwie a nie pisarzem na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie ze wzgledu na wiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie ze względu na wiek i ze względów podanych przez Sasoriego. Więcej chyba nie trzeba dodawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie bronie, to jest tylko moje zdanie...

Admin to przywódca, ludzie mają go rozumieć szanować lub przynajmniej tolerować. Musi być treściwy i zdecydowany tak jak to podanie , to że chłopak nie podszedł do tego bez większego polotu co z tego skoro może być naprawde dobrym adminem^^ I nie mów mi ,że patrzysz głębiej albo że twój osąd wykracza chociaż troche poza to co przeczytałeś na forum, na serwie bywasz mało i nie wiesz co się tam dzieje. Przestań go oceniać jako moderatora a zacznij jako admina. Chcesz go lepiej poznać to ustaw się z typem na piwo albo weź sobie jego "gadu gadu" to poklikacie^.^ pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Treściwy? Hah... Wiem że to twoje zdanie i kijem cię nie karce, ale twoje argumenty jakoś mało do mnie trafiają. Skoro chłopak nie podszedł do tego bez większego polotu, to jak na twoje rozumowanie, bez większego polotu będzie adminował (bo ty wszystko określasz - to co robi na forum, przenosi na serwer. Najpierw emocje potem treściwość i zdecydowanie).

"Dzięki Roninq ; p"

"Dajcie mu szanse ; ))"

Sorry cię bardzo ale te posty świadczą o jego "dojrzałości". Ja takiego admina nie chce, admina co wydukać potrafi tylko kilka słów. Ja chce admina dojrzałego umysłowo i nie wiem czy on ci zapłacił, jest twoim kolegą w rl czy tam bratem, siostrą... ja go nie będę tolerował dopóki nie zobaczę starania się o admina. To jest twój trzeci (drugi obszerniejszy) post i to już o wiele więcej niż to co napisał według ciebie król ogarów adminów.

Właśnie patrze głębiej grałem z nim i wiem że nie ma z nim problemów i jest spoko, ale u nas na admina trzeba zapracować i (tutaj czytaj uważnie) zamiast tłumaczyć mi twoje przemyślenia, kopnij go w dupę wyślij na forum i niech napisze parę sensownych postów (ZERO DUKANIA). Bo patrzenie głębiej to właśnie takie ocenianie całokształtu, gra bo lubi to nie jest wysiłek... Gada czy tam piszę to też go nie boli (na serwerze)... lecz admin to już praca i przed tym musi przejść parę testów, jak ty nie widzisz że każdy przez to przechodził to jesteś ślepy.

Chcę go lepiej poznać to mam z nim iść na piwo czy tam na gg? To on chyba ma się starać o admina a nie ja mam do niego iść pogadać poznać.

Wiem co się dzieje na jedynce dlatego gram na dwójce ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę cie często na servie.

Ale brak aktywności na forum dla tego jestem na nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość :::KoKsi:::

no ja jestem tak samo...nie...troszke więcej na forum i na serverach:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaa tam popieram RoninQa. Mozna dac mu szanse ale jak widze za duzo was na Nie czylii i tak go nie dostanie.

Ale jak cos ja jestem na TAK :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...