Skocz do zawartości
LoLeK

Liga angielska, MU

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś sie może interesuje ligą angielską ale jestem ciekaw waszych opini o grze aktualnej zespołow z tej ligi ;)

Czy sądzicie ze Manchester United da rade dojsc do konca sezonu bez porażki ?

Czy Chealse da rade wyjść wyżej niz sie znajduje?

Czy Arsenal jest na tyle mocny by walczyc o 1 miejsce czy da rade pokonac MU?

Czy macie swoje ulubione kluby z tej ligi?

Co sądzicie o grze polakow np: Kuszczaka, czy tez Kościelnego z Aresenalu ?

Ktore druzyny są waszymi faworytami w walce o zwycięstwo w lidze?

Co sądziecie o Liverpool'rze (czy jak to tam napisac) strasznie zesłab od ostatniego sezonnu czemu, moze ktos sie z was z nami podzieli jakimiś ciekawymi informacjami ?

Jak myślicie ktore druzyny spadną do ligi niżej ?

Ktorych zawodników typujecie za najlepszych (możecie nawet podać best skład z ligi angielskiej według was)

Ja jestem fanem MU juz bardzo długi czas i ciekawi mnie jak spiszą sie w tym sezonie, oraz rowniez wasze opinie o tym zespole i innych.

Jedyne co mnie zaskoczyło to to, co porobił Rooney (jego sprawy osobiste) oraz zarowno wysoki skok formy Berbatova.

Pozdro rozmowa1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema:). piłka nożna to moja najbardziej ulubiona dyscyplina sportowa:D. Jeżeli chodzi o ligę angielską to wydaję mi się że jest ona narazie najlepszą z lig.Ale ja akurat najbardziej lubię włoską i mój ukochany MILAN!!

1.Wydaję mi się że MU nie da rady zakończyć sezonu bez przegranej bo jest to bardzo ciężkie zadanie zważywszy na zespoły grające w Premier League.(Chociaż MU daje radę narazie)

2.Chelsea hmmm.Zespół który lubię, mają teraz kłopoty (kadrowe przede wszystkim) oraz z utrzymaniem formy ale myślę że taka drużyna podniesie się w tym sezonie i może coś ugra(jakieś trofeum)

3.Arsenal hmmm.Drużyna młoda , której zawsze czegoś brakuje by walczyć z potentatami ligi(MU,Chelsea).W tym roku jednak spisują się b. dobrze i nie tracą punktów z "ogórkami"(w końcu z takimi zdobywa się majstra).Myślę że mogą ugrać w tym sezonie więcej niż w poprzednich latach.

4.Moje ulubione kluby z tej ligi : tylko Chelsea,no może jeszcze Arsenal:)

5.Wreszcie Polacy zaczynają odgrywać znaczące role w PL, wszyscy w miarę równo grają i dość dużo (szczególnie w Arsenalu),Kuszczak hmm ten to ma ciężkie życie ,grał był number 1 i nagle znowu klapa i ława,powinien opuścić MU moim zdaniem.

6.Wydaję mi się że głównym kandydatem do majstra pozostaje Manchester United ale za plecami czają się Arsenal i Manchester City,Chelsea raczej odpada z walki (zbyt dużo pkt zgubiła)

7.Liverpool hmmm , przechodzi kryzys jak Milan ale jest to na tyle uznana marka która powinna wrócić na szczyt w przeciągu 3 lat,główną przyczyną dotychczasowego stanu jest nie najlepsza polityka klubu jeżeli chodzi o transfery(brak zakupu klasowych zawodników),wiem co mówię bo jako kibic Rossonerich sam to przeżyłem i znam rozgoryczenie kibiców Liverpoolu.Idealny przykład to Milan który od czasu wygrania Ligi Mistrzów w 2007 roku nie liczył się na arenie międzynarodowej i własnego podwórka a teraz po znacznych transferach przoduje w Serie A.

8.Najlepsi zawodnicy: jest tu ich mnóstwo więc nie wymienię ich:)

To na tyle z mojej strony pozdr gen.A*****

Forza Grande Milan!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Liga Angielska najmocniejsza z wszystkich,druga Hiszpańska.

1.Myślę Mufc wygrają ligę ,ale czy bez przegranej wątpię choć życzę im tego.

2.Chelsea ma kłopoty i to poważne nie zdziwię sieć jak Ancelloti odejdzie, raczej zostanie zwolniony nie dadzą rady.

3.Arsenal młodziaki sobie radzą..:)ale doświadczenie też się liczy Manu maja choćby tego Giggsa..Manu wygrają Glory glory...!!

4.Manchester United :konik: :piwo:

5.Kuszczak za duże ma mniemanie o sobie wydaję mi się,że odejdzie..

6.Mufc i Arsenal no i może Tottenham

Lolek szacun dla Ciebie ja od dzieciństwa mufc.Berba leci z koksem Rooney szkoda mi go ale bez niego nie było by berby tak mi się wydaje..a odpadną Wigan,West B,West ham.Szacun dla blackpool dobrze graja.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haa napierw wam powiem tak nie musicie sie wypowiadać według punktów, ja zadałem te pytania tak sam z siebie zeby podrzucic coś. Możecie dodawać cos od siebie albo je pomijać. Juz wam bardzo dziekuje za wypowiedzi, bo bardzo mnie cieszą.

Zazi jaa jestem z MU też dosyć dlugo od czasów 'Solskiera' ;d. Ciesze sie rowznież ze im kibicujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom

//LEader: Nom.... Ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sądzicie ze Manchester United da rade dojsc do konca sezonu bez porażki ?

Czy Chealse da rade wyjść wyżej niz sie znajduje?

Czy Arsenal jest na tyle mocny by walczyc o 1 miejsce czy da rade pokonac MU?

Czy macie swoje ulubione kluby z tej ligi?

Co sądzicie o grze polakow np: Kuszczaka, czy tez Kościelnego z Aresenalu ?

Ktore druzyny są waszymi faworytami w walce o zwycięstwo w lidze?

Co sądziecie o Liverpool'rze (czy jak to tam napisac) strasznie zesłab od ostatniego sezonnu czemu, moze ktos sie z was z nami podzieli jakimiś ciekawymi informacjami ?

Jak myślicie ktore druzyny spadną do ligi niżej ?

Ktorych zawodników typujecie za najlepszych (możecie nawet podać best skład z ligi angielskiej według was)

rozmowa1

1. Tak.

2. Moze uda im sie zakonczyc lige na 2miejscu,.

3. Napewno nie z Fabianskim w bramce :P

4. MU, Tottenham, Aston Villa

5. Kuszczak- brak slow ile lat mozna siedziec na lawie? Koscielny cos tam gra ale bez fajerwerkow

6. MU

7. Problemy Liverpoolu zaczely sie w momencie odsuniecia od pierwszego skladu Jurka Dudka to tzw Klatwa Beniteza :)

8. WHU i ..

9. Nie chce mi sie myslec nad 11 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zagranicznymi rozgrywkami zbytnio nie jaram, owszem, czasami chętnie jakiś meczyk w TV obejrzę, ale raczej nikomu nie kibicuję. Ale tutaj widzę sami fani FIFY :)

Wg mnie liga hiszpańska jest najlepsza, choćby dlatego, że grają tam dwie najlepsze drużyny na świecie, z czego jedna jest praktycznie poza zasięgiem każdej innej na tym globie. To tam przeprowadza się najwyższe transfery, gra się ładnie, technicznie, to ich reprezentacja jest najsilniejsza.

Ale to temat o lidze angielskiej, więc może po kolei odpowiem na Twoje pytania.

1. Nie

2. Tak

3. Tak

4. Nie

5. Kuszczak nic nie gra, więc o jego grze mało co można powiedzieć. A Koscielny to Francuz, więc średnio mnie interesuje. Cieszą mnie natomiast dobre występy naszych bramkarzy z Arsenalu.

6. Nie będę oryginalny, wg mnie cała pierwsza czwórka będzie się liczyć, po cichu liczę, że może fajnie grający Arsenal?

7. Od odejścia Beniteza grają piach, za Jurka Dudka to była świetna ekipa, ostatnio poza zakupem Torresa nie było spektakularnych wzmocnień i świat ich wyprzedził.

8. Nie mam pojęcia, aż tak dokładnie śledzę tej ligi.

9. Wśród bramkarzy Petr Cech. Obrońcy- Ferdinand. Pomocnicy (i tu problem)- Gareth Bale albo Cesc Fabregas. Sezon temu padłoby na Gerrarda. No i najlepszy napastnik to zdecydowanie Rooney.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja jedna odp Arsenal pany ^^ i tak myślę że oni tym młodym składem pocisną w angielskiej lidze ;)'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z panem do góry ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male info MenU juz przegral w tym sezonie raz:) jak byscie poczytali dokladniej to w puchazre Angli bodajze:) z West Ham 3:0 :) a w lidze przegraja z arsenalem jak znam zycie w rundzie rewanzowej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Male info MenU juz przegral w tym sezonie raz:)

Mała info my tu mowimy o lidze a nie o czymś innym ;]

No i najlepszy napastnik to zdecydowanie Rooney.

Widzisz Rooney teraz słabo grał, nie umiał nic strzelic az do ostatniego meczu z Aston Villa, gdzie zdobył 2 bramki, ale ogolna jego gra jest na wysokim poziomie :)

moja jedna odp Arsenal pany ^^ i tak myślę że oni tym młodym składem pocisną w angielskiej lidze ;)'

Widzisz Arsenal dobra młoda druzyna, ale ja myśle, że na ten rok jeszcze nie są zbytnio zgrani ze to tak ujmnę i myśle ze nie dadzą rady w tym sezonie.

A co do mnie jak juz pisałem jestem wielkim fanem MU i myśle ze dociągną bez porażki i bedzie dobrze. Według mnie najlepszych ich zawodnikiem jest Berbatov, ktory duzo strzela i daje z siebie wszystko.

MU ma poważnych rywali typu M City czy Arsenal czy Totenham ale myśle ze Chealse juz nie zagrozi MU.

To wszystko co chciałbym powiedziec, przynajmniej jak narazie.

Dziękuje za wasze wypowiedzi : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manchester United rządzi!

Liga Mistrzów i Liga Angielska nasza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w lidze mistrzów wygra Fc Barcelona bedzie finał Fc Barcelona-Manchester United

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Man utd oczywista oczywistość patrol,ale barca??Hm po ostatnim ich meczu z arsenalem,nie wróży nic dobrego.Dzieciaki rozklepały Wielka Barce (haha),Wenger jedzie do kataloni,po zwycięstwo,postawi na obrone i grę z kontry.Ja bym przynajmniej tak zrobił..Glory:)Manu Utd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenal trochę sie oddalil od Manchesteru przez to, ze zremisowal 3 ostatnie mecze (Sunderland, West Bromwich, Blackburn), mam nadzieje, że jutro wygrają ze słabym Blackpool i zdobędą te 3pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MU się odalił od Arsenalu ale Arsenal ma jescze zaległy jeden mecz ; /

Ale i Tak MU będzie Mistrzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 maja Arsenal zagra mecz z Manchesterem, na który wróci już Szczęsny i w dodatku mają ułatwiony mecz, bo grają na Emirates Stadium : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bądźmy szczerzy Manu lecą i dadzą radę :) :fuck:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MU win

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...