Skocz do zawartości
Giero

Podanie o Admina Giero

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Giero

Staż w cs'a:3 lata

Wiek: 26

Ile dziennie grasz na serwerze: 2 do 3h przeważnie wieczorami bo praca.

Znajomości AMXX: 8/10

Gdzie miałeś/aś admina: Tutaj

Gdzie masz admina:nigdzie

Dlaczego właśnie ja: bry2 Byłem z wami już kiedyś ale fakt wszystko się pozniej pokićkało i zrezygnowałem, ale może teraz zaszły zmiany i będzie ok. Co do mojej osoby też mieliście zastrzeżenia i było parę kłótni ale myślę że więcej takich akcji nie będzie.Pozdrawiam i czekam na decyzje i opinie.

Kontakt: NA moim profilu wszystko jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak chociaz idealnym adminem nie byles, ale nie ma ludzi idealnych :P

- wiek na +

- amx +

wczesniej jakos dawales rade wiec i teraz nie powinno byc problemow :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na NIE przez wzgląd na:

1) to w jaki sposób zakończyłeś kariere ostatnim razem

2) Twój stosunek do własnej osoby tzn. Ty mozesz sie z kogoś śmiać i przezywać w 2 strone już nie pójdzie

3) z tego co tam wyczytałem z Twojej rozmowy miałeś wielkie halo do tego ze baton jest młody i rządzi, w tej kwestji sie nic nie zmieniło wiec wychodzi na to ze jesteś osobą niesłowną lub niekonsekwentną skoro nagle przestało Ci to przeszkadzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak. Admin doświadczony, wypłacalny i nie ucieknie po dwóch tygodniach. Co prawda jak odchodziłeś to mosty za sobą paliłeś, ale mnie bezpośrednio to nie dotyczyło, więc jeśli chodzi o moją osobę, to ja jestem jak najbardziej na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ;) Giero stary wyjadacz :D dać mu adma !! :)

//Kugell007: Uzasadniamy swoje wypowiedzi. + Ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:).Moim zdaniem Giero był dobrym adminem, wiek na +, amx też, nie wiem za dużo o twoim odejściu i mnie ono nie dotyczyło więc nie mogę się do tego ustosunkować.Jedynie do czego mogę się przyczepić to do twojego zachowania (wszystko napisali moi poprzednicy wyżej).Ale myślę że popracujesz nad tym:).Ja jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, Giero, znam Cie, jesteś w porządku, lecz jakos nie wierze , że zmienisz swoje zachowanie, na inne niż było przed Twoim odejściem, btw, Ebola powiedział wszystko..:

jestem na NIE przez wzgląd na:

1) to w jaki sposób zakończyłeś kariere ostatnim razem

2) Twój stosunek do własnej osoby tzn. Ty mozesz sie z kogoś śmiać i przezywać w 2 strone już nie pójdzie

3) z tego co tam wyczytałem z Twojej rozmowy miałeś wielkie halo do tego ze baton jest młody i rządzi, w tej kwestji sie nic nie zmieniło wiec wychodzi na to ze jesteś osobą niesłowną lub niekonsekwentną skoro nagle przestało Ci to przeszkadzać

Gołosłowna osoba. Narazie jestem na Nie, jeżeli będe jakoś widział, że się starasz, znaczy od nowa Blacklist itp, to możliwe, że sie zmieni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, dużo osób ma racje z tym że jest gołosłowny . Ale może warto mu dać szanse, przecież jako Admin się sprawdzał.

Jestem na TAK :faja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kugell007 a skąd masz tą wypowiedz LEader-a ? bo ja jej tutaj nie widzę. Co do gołosłowności to nie będę tego komentował bo znajdzie się też kilka innych osób które takie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giero nie widzisz , bo Zloty ją wyedytował i zostawił sama kropkę . Ja usunołem saska posta. Ja jestem na nie , ponieważ ty jestes doskonałym przykładem , że władza uderza do głowy. Już teraz z tobą nie da się rady wytrzymać ,a co dopiero jak bedziesz mial adma. Przytocze Ci co ostatnio między nami było na FFA 2. Zwyzywałeś mnie, jechałeś mi po starszych i to ja dostałem bana czy tam kicka a tobie sie upieklo. Więc jestem na nie. Po za tym jak zrezygnowałeś z adma to zrobiłeś wielkie halo o pieniądze. Oskarżałeś Batona , że na tym zarabia i ciekawy jestem dlaczego Zloty wyedytował post Saska . Szkoda , że nie miałem okazji go przeczytać. A pozatym kiedyś małej dziewczynce cisnołeś na sb i masz szczęście , bo Złoty za ciebie posprzątał ( czyli uciszył temat).

//Kugell007: To i ja coś tu dopiszę, Giero ,post Saska został najpierw edytowany przez Złotego, później TSW go usunął. Złoty jeśli możesz to przywróć ten post Saska . Thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku a co Ty odstawiasz na serwach to ja nie powiem już. Śpiewasz podczas gry i pierdoły gadasz i jeszcze podkręcasz ludzi jakimiś docinkami. Więc się nie dziw że ktoś po Tobie pojedzie. Robicie wielkie hallo z tego podania. Nie pasuje wam to zamknij ten temat i tyle. Będzie po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się dowiedzieć dlaczego zmieniłeś zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na tak ponieważ nic nigdy do ciebie nie mialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazanek nie oburzam się, rozumiem ich, mają swoje zdanie. A dlaczego zmieniłem zdanie? Hmm bo widzę że jednak coś się zmieniło w tych kwestiach o których zawsze mówiłem. Co zrobicie dalej nie wiem, lecz mogę się domyślać jedynie że nic z tego nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak.!Dajcie mu szanse :)pozdro

Uzasadniamy swoje decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE! Grałem, z nim parę razy zanim miałem admina na ffa2 to się cały czas do mnie czepiał,krytykował , wyśmiewał, pouczał , a jak teraz mam admina to wszystko cacy i niby nigdy spięcia nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem na Nie:) Giero ostatnio grałeś kilka razy i za dużo złości w Tobie było:), a Twoje pożegnanie było jak takiego małego 10 latka.. obraziłeś mnie i szybko zwiałeś, żeby bana nie wyłapać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Pamiętam, że ilekroć grałem z Giero, zawsze z jego strony musiało paść jakiś wyzwisko czy ślepe unoszenie się dumą. Zresztą za czasów jego adminowania leciały kicki/bany za przekleństwa itp., a sam zachowywał się identycznie. Ebola powiedział resztę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj przykłady wyzwisk i dowody na to, i nie kojarzę sobie żebym przeklinał przed 22 jak byłem adminem. Wymyślasz teraz jak i inni na ten temat. A Pan Ebola nie był sam święty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na NIE :( I nie złość się na wszystkich, którzy piszą, NIE :) sorki ale nie zabardzo lubie grać jak ty jesten na serwie :(

Kugell bardzo dobry przykład tylko powiem Ci szczerze szkoda że nie ma godziny :(

//Kugell007: Nie piszemy posta pod postem, używaj opcji Edytuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Giero ja moze świety nie byłem ale nikogo nie wyzywałem od k i ch a pozniej nie wchodziłem na serwer zachowując się jak gdyby nic sie nie stało. Widać ze już Ci nerwy puszczają bo ludzie napisali co o Tobie myśla. :faja:

Przedtem mowiles że sie wszystko popieprzyło i serwer schodzi na psy - odszedłeś, teraz chcesz wracać bo sie polepszyło ? dla mnie jesteś śmieszny i tyle, spaliłeś mosty to teraz nie próbuj przepływać wpław

Na zakończenie jeszcze powiem, że myślałem ze masz chociaż odrobine honoru albo dumy w sobie ale okazuje się ze się myliłem, bo żeby po tym co odwaliłeś na odejściu mieć jeszcze czelność składać podanie o adma to trzeba mieć naprawde problemy z głową :konik: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę przykład z Ciebie, i się nie denerwuję, każdy ma prawo powiedzieć co mu się podoba. Kugell007 a dlaczego nie dla każdego robisz screeny z konsoli co mówią i jak nazywają innych raczy?

//Kugell007:Giero, a ty robisz (sory tzn. robiłeś wszystkim?? wątpie ), robie tym których zbanowałem i którzy mogą napisać skargę na mnie.Zawsze robie screena ,a pozniej spr forum jeśli skarga jest to mam dowód za który dostał dany pan bana.

Chciałeś żeby ci dowód pokazać to to robię, wiec po co teraz masz pretensje do mnie?

//LEader: Wiesz że takie pytania można zadać na gg? Proszę nie robić offtopu. Ostrzeżenie słowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem dostałem wtedy bana i bardzo dobrze, a co do mojego bluzgania i obrażania to było już po tym jak zrezygnowałem z admina, wcześniejsze akcje to według mnie są wymyślone przez graczy bo byłem tym złym i nie dobrym adminem bo karałem za słowa itd.

//LEader: Post pod postem. Ostrzeżenie. Pisałem jak chcesz porozmawiać, masz gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zostawcie juz Giero w spokoju,,, nie i koniec po co jeszcze wyciągać stare brudy

//LEader: Te "brudy" to argumenty jakimi się posługuje osoba która jest na nie. Ostrzeżenie - dlaczego panie?- post niewnoszący nic do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...