Skocz do zawartości
Dimension

[Archiwum] Jakie polskie warezy polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak, jak w temacie.

Szukam dużych, polskich warezów. Wielkością muszą być mniej-więcej takie, jak darkwarez.pl

Zaznaczam, że nie szukam warezów torrentowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o nowe, lecz o wielkość warezu. Musi być wielkością mniej-więcej, jak darkwarez.pl, musi być jako forum. Portale, jak to, co podałeś - odpadają, tymbardziej, że zamula strasznie, a wyszukiwarka jest jakaś trefna, a także nie mogę sprawdzić, ile warezu jest na stanie.. ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie wlasnie ostatnio zastanawialem czy na darkwarezie to ten Dimension co w cs'ie :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ja, ale szukam też alternatywy, jakby co..jestem zarejestrowany na pewnym zagranicznym potężnym warezie, ale potrzebuję teź polski jakiś oprócz darkwarez.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc i z naukowego punktu widzenia to polski warez to "gówno". Szukaj zagranicznych (zagranicznik) stron z warezem bo praktycznie znajdziesz tam wszystko :). Strony Ci nie podam bo warezu nie popieram xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zagraniczny gigantyczny warez i on mi starczy, ale polskich produkcji, tymbardziej jakiś niszowych nie znajde na zagranicznych warezach - o to mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.mwarez.pl

//Kugell007:Close.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...