Skocz do zawartości
p653

P@tryk na adma

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: P@tryk (BEZ FORMY)

Staż w cs'a: 3lata

Wiek: 18

Ile dziennie grasz na serwerze: różnie 2-4h a w weekend dłużej

Znajomości AMXX:5/10

Gdzie miałeś/aś admina: nigdzie

Gdzie masz admina: nigdzie

Dlaczego właśnie ja: Myślę, że jestem kompetentną osobą na to stanowisko, ponieważ na Batonie gram już 3 lata i tylko na Batonie. Chciałbym zasilić i wzmocnić szeregi adminów. Potrafię rozpoznać czitera (nie raz już pisałem do adminów w tej sprawie) Postaram się spełnić wasze oczekiwania na stanowisku Admina. Nie wiem co tu więcej napisać. bron. bron.

Kontakt: gg1869742

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o dziekuje kazanek odkad pamiętam to ty kazdemu prawie negatywa :P

//Kugell007:Post nie wnoszący nic do tematu.Ostrzeżenie słowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ponieważ jest mily , dużo gra na Batonie, aktywność na forum jest ,a amxa się poduczy chlopak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na taaaaaak, a dlaczego ? A to już mówię:

Po 1. Bardzo bardzo spoko ziomulek

Po 2. Gra z nami odkąd pamiętam

Po 3. Nie było z nim problemów nigdy

Po 4. Wie na czym polega adminowanie, ponieważ często zgłasza jakiegoś cziterKaA na admin czacie lub też na Steam

Po 5. Jak dla mnie jest to osóbka, która na prawdę na tą posade zasługuje.

Po 6. Udziela się na forum

Po 7. Gra często, a tak jak Kazanek napisał, że darunia wyfrunęła z gniada więc będzie grał jeszcze częściej

Pozdro, ide wcinać naleśniki ; P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk , patryk , Patryk ty i adm. To tak samo ja i muzyka. Czyli wszystko do siebie pasuje. Twoja siostra ładniejsza jest i byłoby miło gdyby ona mnie prosiła nagimi fotkami o swoje zdania ale co tam :> . JAk najbardziej tak . Gra często. Lubi mnie. NIe śpeiwa . Jets miły. I ma skilla. . 100000000 % poparcia . Piss & love.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako najmłodszy uczestnik życia, na forum Home-Edition.eu również nie mogę powiedzieć złego słowa o P@tryku... Spokojny, opanowany i bardzo dobry nie tylko gracz ale i kandydat na admina...

Wielkie TAK I powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO fajny link

Jestem na tak !

Dużo gra

rozpozna [cenzura] na czicie

Kultura ok

spoko gość ogólnie :)

//Kugell007: Wulgaryzmy są nie dozwolone!Ostzeżenie słowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jestem na tak. Jest tutaj od dawna, gra często, problemów nigdy z nim nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo pisac. Kultury u niego nie brak duzy staz tu i na serwie TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na TAK. Gracz kulturalny, miły, można z nim pogadać na różne tematy. Dobry kandydat na to stanowisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak Patryk, jesteś swój ziomek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie z Patrykiem rozmawia :D miły,kulturalny itd... Pisali powyżej co się mam powtarzać ;P

Gra na BaToNie już... dłuuugo odkąd pamiętam :D

Zasługuje na admina :D !! xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, chociaż dlaczego ja mogłoby być lepsze (dłuższe? Nieeee, ciekawsze).

Swoją decyzję uzasadniam tym że owy gracz , dużo gra :D. Ma nooooo... ileś tam postów(więcej od "konkurencji" :D), jest "cool" i lubi robić na drutach za co jest sławiony, normalnie bożyszcze moherków :>.

krzysiek już chyba pisałem raz o tym, nie znęcaj się nad osobami co składają podania na admina, bo oni nie są winni ... to nie oni ogłaszają nabór więc uzasadnienie że jest was dużo, jest tutaj nie na miejscu (oceniamy osoby a nie decyzje H@)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na tak ponieważ: Jest miły z kulturą Ogarnięty niezły staż.

Pozdrawiam lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem patrykowi na serwerze, ze podanie jak i jego kandydatura mi sie nie podoba. Wiec mam nadzieje, ze mnie nie skrzywdzi ;>

Wiec tak, aktywnosc na forum - srednio wychodzi 1 post na miesiac, ogromna aktywnosc ! prawdziwy postmaster :) poza tym na forum lub SB go nie widzialem bardzo dawno (od wczoraj jest regularnie ale wiadomo dlaczego)

Podanie, a w zasadzie jego ostatnia linijka "Nie wiem co tu więcej napisać". Jestes powazny? to tak jakby w pracy szef dał ci zadanie do wykonania a ty odpowiedziałbys mu " Nie wiem jak to zrobic", zastanow sie jaka byla by reakcja szefa, bo na pewno nie bylby to awans. Dopóki sie nie dowiesz co tam napisac nie mamy o czym gadac.

Ogólna ocena. Nie widze w roli admina człowieka, ktory podnieca sie do granic mozliwosci gdy mnie zabije, teksty w stylu " o boze fufek padl, jupi zabilem, YES YES YES " to norma w jego wykonaniu, słowem kandydat nie dojrzały i tyle.

Z reszta jest juz kilku adminow, o podobnych "umiejetnosciach" co patryk, runda trwa w nieskonczonosc, a decyzje o wywaleniu kogos z serwera admini konsultuja chyba z Batonem, bo ile moze trwac napisanie " paka,hosty or whatever" ale to tylko moje domysły, moze patryk okaze sie adminem z prawdziwego zdarzenia w co szczerze wątpie.

Podsumowujac.

Nie potrzebujemy adminow o w/w cechach.

WIelkie yo

fufek

btw. uzasadnienia w stylu gra czesto albo lubie go sa najlepsze, prosze o wiecej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fufciu drogi..

Po 1. Jeśli uważasz, że admini na batonie są niekompetentni i z brakiem umiejętności to proszę bardzo.. sam wystartuj na admina jeśli jesteś taki bystry ; )

Po 2. Dla mnie aktywność na forum można zawsze zwiększyć. Dla mnie ważniejsza jest aktywność na serwerze i umiejętności w Adminowaniu.

Ogólnie.. fufek szukasz dziury w całym .. z tego co widzę to każdy jest ZA tym aby Patryk otrzymał tego admina.

PS. Aha.. i ty wymagasz od każdego aby pisał tu jakieś wypracowania na 5 kartek A4 ? Może nie każdy jest taki uzdolniony, ale to nie zmienia faktu, że może być bardzo dobrym adminem. Gdyby każdy tak patrzał na to kto jakie ma umiejętności w pisaniu wypracowań czy podań to myślę, że ciężko by było aby uzyskać admina. Tu chodzi o to kto jak będzie adminował a nie o to kto jaki jest dobry z polskiego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na takk :D jesli moje zdanie sie tez liczy tutaj :d

Chociaz nie gral zbyt długooo...uwazam ze Patryk bedzie dobrym adminem:P spoko ziomek.. lubi pomagac nowym a takich ludzi napewno sie ceni:) ktorzy pomagaja nowym ogarnac sie w tej grze..wiec uwazam ze kto jak kto ale on zasługuje na Adma...:)

Pozdrowa Młody ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta bo to dobry i kulturalny gracz i tez z tego powodu ze ja nie bede miec adma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 jest spoko

Po 2 jest spoko

Po (...)

Po 100 jest spoko :)

Co tu durzo opisywac jak to sasek ujoł on byc "cool" :)

SPokojny ogarnięty gracz :P

Przyjemnie sie znim gra jest dobrym kandydatem na admina.

Jescze namów Darunie i good rodzinka w komplecie :)

Pozdrawiam Monkey :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Najbardziej na taaak. Ludziska. Z tego co wiem od roznych adminow zadnych problemow z Nim nie bylo . Chlopak jak najbardziej ogarnia...UCZY nowych graczy m.in mnie (nie gram dlugo). Pomaga tez adminom w wykryciu cZiTa:P gra juz 3 lata po kilka godzin dziennie, AmX - a sie poduczy i gitara:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że Patryk powinien dostać admina ponieważ

-na serwie kulturalny

- zawsze pomoże jeśli umie

- gdy nie ma admina to próbuje utrzymać porządek na serwie jeśli nie może zawsze pisze do odpowiedniej osoby.

Poza tym mieszkam niedaleko, widzę się z nim codziennie jest b.dobrym kolegą i wiem że będzie dobrym adminem

JESTEM NA TAK !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo dobra to ja tez sie wypowiem... ;) uwazam ze bedzie dobrym adminem ;p Amx'a moze sie poduczyc ;) jak cos to ktos mu pomozee ;p (ja oczywiscie nie moge ;p bo jestem troszke za daleko) a wypowiadac sie nie bede na temat jaki on jest bo Siostra zawsze uwaza troszke inaczej.. ale mysle ze bedzie oki ;) to chyba tyle z mojej strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzeba nas więcej to jestem na tak. Stały gracz, z którym nigdy nie było problemu co do gry, czy do stosowania się do regulaminu.

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo jest w porządku ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...