Skocz do zawartości
wewerq

[Archiwum] Turniej!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Propozycja na zrobienie turnieju na 1#FFA Admini vs Gracze. Co Wy na to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za ! :) pisze sie na zawodnika gracza jak coś :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również na TAK. Świetny pomysł, niech admini się wypowiedzą co o tym sądzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OO :)

Jestem jak najbardziej na tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo ja też jestem na tak!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czemu akurat #1? to my jako admini #2 zgłaszamy sprzeciw:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mozno zrobic 3 turnieje :d z #1 2# i 3# :) zawsze wiecej graczy bedzie moglo wziac udzial ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....chętnie wam pokażemy kto tu jest górą :D:D ha ha,,, dobry pomysł, jestem ZA!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jezu:).Ja się pisze na to jak na lato.CZekamy dobra propozycja..:D:D :konik:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również się piszę jeżeli będzie turniej na 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ,Admini będziecie mieć ciężko z nami :strzela: xD:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrac listę chętnych ustalic termin , znalesc jakieś serwery lub załozyc hasła .:) Niezły pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie można zrobić, mianowicie wprowadzić hasło na jakiś czas na serwery FFA, ustalić termin taki, któremu wszystkim pasuje, najlepiej sobota po obiedzie i zorganizować listę graczy niekoniecznie wszystkich od razu, ale przedzielić wg największej aktywności na serwerze albo losowo kto pierwszy da zgłoszenie. Moim zdaniem head admin powinien się zająć zgłoszeniami i zrobić nowy temat w ogólnych informacjach. Drużyna administratorów dogada się we własnym zakresie chyba:D Kto pierwszy, ten lepszy hahah :D :faja: Najlepiej można zacząć organizować ekipę i podzielić turniej tak, aby większość graczy mogła pograć z adminami. To tyle, jeśli chodzi o to, jak to mniej więcej może wyglądać :) Pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł niezły ale może by tak zrobic jakiś większy turniej z kilkoma drużynami. Drużyny dzieliłyby się wg grup na forum np. admini #1 #2 #3, girlz, przyjaciele i reszta graczy która nie jest przypisana do żadnej grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł ale niech w tym turnieju wezmą udział admini z 2# i 3#:).Co do tego jak dobrać i podzielić zespoły to fajny pomysł podsunął Florek:). A więc do boju ludziska: :strzela: :strzela:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej gen.Anders ale z 1# też chcą grać i poza tym to nie mają być tylko admini tylko to ma być admini vs gracze podobno?

//Kugell007:Przenoszę do "Rozmowy n luzie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł~ był mój ogólnie, ale spoko;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysl z tym turnijem ja tez sie na to pisze :P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monia ja miałem na myśli że razem z graczami i adminami z 1#, gdyż pierwotny plan wewerqa zakładał turniej graczy Batona 1# a myślę że lepiej by było aby zagrali ludzie ze wszystkich serverów Batona:) cool

Pomysł~ był mój ogólnie, ale spoko;/

Tak twój i nie zabieram ci go:) cool Ja tylko napisałem że Florek ma dobry pomysł jeżeli chodzi o to jak dobrać graczy do gry bo na pewno każdy by chciał zagrać a jak wiesz tych ludzi jest sporo:) :strzela:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego można zrobić to w formie bardziej zabawowej, niż turnieju. Można również zrobić tak, że prawie wszyscy forumowicze by mogli zagrać z adminami, tylko w innych terminach, np. 1 dywizja by zagrała w tą sobotę, a inna za tydzień i tak aż do końca, bo jak szybko wszyscy na odwal zagrają, to będzie za krótkie i nie będzie beki;/ 7 vs. 7 myślę, że byłoby ciekawie. Czekam na wasze propozycje:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest ustalenie tabeli drużyn i terminu rozgrywek, jeżeli to będzie zrealizowane to wtedy można pomyśleć dalej, najlepiej drużyny 5 osobowe i jeżeli ktoś ma to mógłby udostępnić serwer CW wtedy byłoby całkiem sensownie i mogłoby wypalić.

//Kugell007:Meczyk się odbył. Zamykam, ale o dalszych rozgrywkach nadal będzie mowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...