Skocz do zawartości
tymbark

[Archiwum] POwodzenia ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czesc i nara ;]

PS. jezeli masz Pisac komenty typu Zal Cie, po co to pisales to wgl nie pisz/nie spam ale i tak Offtopic.

Wiec tak zegnam sie z "HE". Przez only dd2 zapelnilem soobie pamiec w dysku demkami xD, nawalilem troche "hetszotow",bylo troche porażek. Poznalem nowych ludzi z ktorymi moglem sobie beke pokrecic a szczegolnie p. Rolnik` xD. Bede zagladal na forum, serwerek, bede jeszcze pomagal z cziterkami lecz nie tak czesto jak wczoraj czy tydz. temu ;). Mysle ze HE dojdzie na szczyt i z niego nie upadnie.

POzdrawiam TYMB4RK :)

Przy słuchaniu tej muzy i pisaniu tego posta zakrecila mi sie troszku lezka w oczku :] lol3

Oczywiscie w kazdej chwili mozecie pisac ;D

A tu nutka na pozegnanie

http://www.youtube.com/watch?v=xw_OEU2U4W8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dowiedziales sie ze za admina sie placi? :) No nic narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to nie biegalo mi tu o admina a wiedzialem ze sie placi 10zl/msc ;] Kazdy konczy,a nowi zaczynaja i mysle ze ktos takze bedzie lapal cziterkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest tego powód? .Tak jak pisałeś cs ci się już znudził?.Szkoda bo miło się z Tobą grało i pomagałeś...

Mam nadzieje że "wrócisz", to do zobaczenia yo ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , cześć. Tak jak up napisał jaki powod jest twojego odejścia jeśli można wiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia tymbark w życiu, i nie poddawaj się, a Ty przemo nie wypominaj wszystkim tego admina ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powod ? Wiadomo trzeba sie uczyc ;] musze matme poprawic xD ale nie no sql i tak jak rolnikowi napisalem juz troche nudzi mi sie CS ;] Teraz hmm w czasie wolnym to bede zajmowal sie kogos forum znaczy sie bede pomagal krece sie tu i tam a czasem sobie pogram. Czekaja nowe wyzwania mysle nad Combat Arms lub BF2 albo CoD black ops jak mi wejdz xD musze w komp zainwestowac. jak pisalem bede was odwiedzal ;D

//Kugell007:Close.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...