Skocz do zawartości
lol

Real Madrid vs. Barcelona

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wieczorem o godzinie 22:00 odbędzie się spotkanie, pomiędzy jednymi z najlepszych klubów świata. Jakie są wasze typy ?

Moim zdaniem 3-1 dla Barcy ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca win .

2-0 imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-1 dla barcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki byl wynik xD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa spotkania tych drużyn, jakie wyniki obstawiacie ;p ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batoniku jeszcze trzy spotkania, 2 w LM i w śorde puchar Hiszpani ; ]

ja obsatwaiam tak

Liga Mistrzów:

Barca 3-1 Real

Real 1-2 Barcelona

A w Pucharze:

w Meczu będzie remis i Barca wygra w karnych ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1;0 barca

1;2 barca

i puchar

2;2 i karne dla barcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srarca nie barca :D pokazali wlasnie ze sie skonczylo ogrywanie realu mimo iz nie jestem fanem zadnych z tych druzyn to wiem ze barsie juz tak latwo nie pojdzie w lm beda dwa remisy i zadecyduja bramki na wyjezdzie a co do pucharu to bedzie 1:0 dla realu przewiduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja daje w soboete 1:1 xD w srode 2:1 dla barcy w Lm to 4;) dla barcy w dwumeczu po paru dobrych zuberkach jestem wiec wiecie ale i tak barca wygrywa wszystko tak samo jak porto UEfA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi barcelony ze przegrali 1:0 w pucharze hiszpanii, mam nadzieje, że uda im sie pokonać real i przejść do finału ligi mistrzów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 1. połowie barca nie istniała buaha :D Zasłużone zwycięstwo Realu - tak samo będzie w LM :)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polać markiemu a widzicie trafiłem z wynikiem 1:0 dla Realu koniec "wilkiej" barcelony , kolejny raz pokazał ktos ze bez messiego barca nie istnieje i bezprecedensowa taktyka murinhio nie dac grac swojego przeciwnikowi to nie wygra proste brawa real

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za jednym i drugim,ale z dwojga złego wole Barce.Real to są...........No wiadomo :strzela: Myślę,że LM bedzie jednak dla barcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak teraz bedzie wygladac spotkanie po miedzy tytanami :) Oczywscie mam nadzieje, ze krolewscy pokaza sie z jak najlepszej strony i pokanaja katalonczykow. iHala Madrid<3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od zawsze można powiedzieć że kibicuje Barcelonie, lecz jeśli chodzi o sam Real to drużyna jest bdb.

Nie przepadam za sporami za "real(barca) to ..." uważam że obie drużyny są dobre i potrafią grać lecz nie o to chodzi w tym temacie.

Sądze że 3:1 dla Barcy może być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jak teraz będzie wyglądać spotkanie po miedzy tytanami :) Oczywiście mam nadzieje, ze Królewscy pokażą się z jak najlepszej strony i pokonają katalończyków. iHala Madrid<3 :)

2:1 dla Królewskich. Pjona koleżanko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real musi wygrać. Ale będzie to bardzo nieciekawy mecz. Pełno będzie tylko fauli i brzydkiej gry. Liczę na to, że jeśli będzie taka gra jak przewiduje to Ronaldo wykorzysta to z rzutów wolnych :) 3:2 dla REALU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to proste, że Barcelona gra lepszą piłkę. Jak tam w realu gwiazdor nie strzeli focha i się nie rozpłacze na początku to potem jak go ktoś piłką kopnie to może i bramkę strzeli ;f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mały krasnoludek i jego koledzy potrafią aktorzyć jak ekipa z Hoolywodu bo bez tego nie mają gry ;)

I wydaje mi się, że internet jest pełny tematów z kłótniami sezonowców, więc po co robić tu też taki spam ?

Zapraszam właśnie na takie fora kolego up ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież to proste, że Barcelona gra lepszą piłkę. Jak tam w realu gwiazdor nie strzeli focha i się nie rozpłacze na początku to potem jak go ktoś piłką kopnie to może i bramkę strzeli ;f

No i tu sie z Toba nie zgodze, bo patrzac na ten sezon jest zupelnie odwrotnie. Ogladam bardzo duzo meczy barcy i realu i szczerze mowiac nie kibicuje ani jednym ani drugim. W bezposrednim starciu chce zobaczyc dobre widowisko zeby nie bylo nudy, jak ostatni ich mecz ----- tragedia...

Ale wracajac do tematu, otoz real pobije rekord strzelonych bramek, czyli gra efektywnie, a do tego jeszcze efektownie. Bo bramki, ktore padaja sa naprawde piekne ( patrz. benzema, ronaldo ). Fakt ze wielkim atutem w grze Barcelony jest to ze potrafi zdominowac rywala i bardzo dlugo utrzymywac sie przy pilce, ale jesli real zagra taki mecz jak w tamtym sezonie w finale Pucharu Króla, to Barca nie ma szans :) Real gra teraz naprawde dobrze. Poza tym patrzac na kadre, real ma znacznie szersza. No ale nazwiska nie graja, taka prawda.

Wiec tak naprawde ja bym sie nie podjal oceny dokladnego wyniku. Po barcelonie wiemy czego sie mozemy spodziewac, wiec wszystko tak naprawde zalezy od realu. Ronaldo juz ktorys raz gra dobrze w meczach z innymi rywalami, a jak przychodzi do starcia z Barca, to brak słów :)

A zapomnialem dodac jeszcze: Jesli chodzi o płaczków to mysle ze to zle okreslenie na real, bo jesli tak ich nazywasz, to ciekaw jestem co powiesz na wymuszanie rzutow wolnych przez barcelone... ?

http://www.youtube.com/watch?v=36xsxgnSBtM

Tyle ode mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BAAARCA <3 BAAARCA <3 2:1 dla Barcy !!

i też jakoś nie wielbię ani tej ani tej drużyny aczkolwiek Barca wygrać musi i koniec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona mistrzem i tyle w tym temacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...