Skocz do zawartości
Kejti

Zmiany na Blacklisted.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Blacklisted ma nowego kierownika!

Po raz drugi!

Manipulacja jest ogólnodostępnym dobrem dla ludzi chcących osiągnąć swój cel. Nie ma na nią sprawdzonego lekarstwa, nie ma skutecznego alarmu, który by nas przed nią ustrzegł czy - mówiąc językiem geeków - kodów na nią. Blacklisted również stało się ofiarą - dokładnie 48h temu.

Stauffenberg - osoba ogłoszona jako nowy kierownik projektu. Można by powiedzieć, że wszystko już jest na dobrej drodze, aby w końcu ustabilizować sytuację blacklisted, która notabene miała być jeszcze jakiś czas temu zamknięta. Jak się okazało - los najstarszego portalu oceniającego poczynania graczy, nie jest obcy aktualnym sędziom i zwykłym szarym użytkownikom. W szaloną pogoń za pytaniem who the f*** is Stauffenberg ruszyli BIALY, aktualny sędzia i michau, headadmin ESL. Kilka godzin dochodzenia i naszym oczom ukazuje się... seeeetttt. Nie musisz przecierać oczu - to prawda. Rafał mimo tego, że chciał zdobyć sprawowaną funkcję podstępem nie zostanie wystawiony na publiczny lincz. Postanowiłem dać mu szansę i z dniem dzisiejszym awansować go do rangi Helper. Czas najwyższy być może odkupić swoje winy i przelać swoją wiedzę o haxowaniu na ocenę dem? W tym miejscu chciałbym uciąć wszelkie dyskusje na temat mojej decyzji. Niech Rafał swoją osobą udowodni, że jednak wie coś o tej grze i potrafi odróżnić dobra od zła ;)

No i teraz czas na zmiany. Zmiany spowodowane otwarciem nowego projektu, lekkimi roszadami w ekipie sędziów i ostatnimi tygodniami, które stawiały wielki znak zapytania nad całością. Jak już pewnie sami wiecie nasze szeregi opuszcza QbC, który w całości chce poświęcić się ww. dziecku niejakiego Toudiego - tajemniczego pustelnika z Norwegii który postanowił podobnie jak my, czyścić świat ze zła. Na jego miejsce zostaje powołany Lotti zwany starym wariacikiem. Koniec zmian? Nieeee, aż tak pięknie to nie będzie, a raczej piękniej właśnie się stanie. Wróble ćwierkały, jakoby nasz kolejny HeadJudge potocznie nazywany Staśkiem (stanley) chciał opuścić projekt. Taki, a nie inny obrót sprawy spowodował miliony myśli i finalnie rozbicie namiotu na blacklisted już na stałe. Czy ja będe siedział w miejscu i nic nie robił? Nie - specjalnie na potrzeby oceniania założyłem konto o nazwie THEBL z poziomu którego będę pomagał wszystkim tutaj obecnym. Zyskaliśmy my, zyskała cała społeczność.

Nadchodzą zmiany. Już niedługo garść nowości i chyba to na co czekała większość udzielających się tutaj osób. Współpraca.

Na koniec, słów kilka czym dokładnie będę się zajmował (ja, czyli analizator). Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, oczywiście na wszystkie ociekające choć gramem sensu postaram się odpowiedzieć.

Podstawowe zadania:

Integracja zadań, czyli całościowe spojrzenie na projekt z uwzględnieniem wszystkich możliwych czynności z nim związanych.

Zarządzanie zakresem zadań - umiejętne delegowanie zadań na innych członków zespołu - i ustalanie wzorców ich wykonania.

Zarządzanie czasem swoim i podwładnych.

Zarządzanie zasobami ludzkimi - budowanie zespołu sędziowskiego oraz sprawowanie funkcji lidera tego zespołu.

Kontrola jakości wykonanych zadań.

Podejmowanie decyzji w sprawach współpracy z sieciami serwerów oraz lig.

Do usłyszenia ;)

Od siebie mogę dodać, że Adam "analizator" Skalik to były sędzia Blacklisted v1.0 oraz v2.0

Jest także głównym redaktorem na portalu http://www.espmania.pl/ i jest BOBEM ;)

Na BL nastąpiło sporo pozytywnych zmian, mam nadzieję, że Adam wyprowadzi ten portal na prostą. Również ja postanowiłam wrócić jako moderator na BL, więc zapraszam ponownie do wklejania linków z HLTV czitujących steamowców do tego tematu : steamowcy-czitujacy-t2810.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że BL upadnie i to szybko:) bo z gawna nie zrobi się nic dobrego;) opinia na temat jest powszechnie znana i każdy wie, że kolesiostwo adminów i moderatorów BL było tam znane;) jak na razie kibicuje AC żeby się chłopakom udało a z BL do pieca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lajtowy koleś, życzę powodzenia ; ] ganja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wierzę, że się podniesie..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...