Skocz do zawartości
johny

Brat Nucleus'a

Rekomendowane odpowiedzi

http://wrzucacz.pl/file/8611245542291

Demko wrzucam tutaj ponieważ nie zdarzylem go zbanować. Zachciało mi sie zrobić ss dla pewnośći. Nie wiedziałem jak wiec zajrzałem na forum gdy wrócilem do gry to już go nie bylo. A demka zostawiam wam do oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to Nucleus. To samo IP na forum. Cóż za ironia:

do pieca ! :confident:

Temat przenoszę do Blacklist.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że to żarty, w końcu Nucleus, gra bardzo dużo, miły, przede wszystkim już nie dzieciak, tylko student, a tu proszę, drugi admin czit w ostatnim czasie :/ niedobrze się dzieje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od dłuższego czasu mi smierdział :) Wczoraj powiedziałem Johnemu i prosze :) Brawo ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto następny ;]? Kazanek :D? Jak znam zycie nucleus albo w ogóle nie bedzie sie wypowiadal albo bedzie mowil ze to ktos inny ;]. Ale na betonie to juz standard że admini tp maja czity ;]

//edit: No to sorry gygy ale tez nowy server :P i dupa ogólnie ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nucleus był z gg ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bida :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pomyslalbym ;/ a jednak, widzialem demko i mysle, ze wh bez watpliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to od początku.

Tak gralem wczoraj, przeciez nawet gadalem z McLovinem.

I pożegnałem się z wami bodajże, jakos przed 24 bo poszedlem na TV i odwieść panne.Teraz co do IP itd. oczywiście nie ma się co wypierać, jest jasne, że to mój komp. Ale winnego, jak tylko wróci z kina chyba zapi...le( tak Sas, wiem ze zaraz powiesz a nie mówiłem;p, ale przeczytaj do końca). Dobra to czas na kontrargumenty.

1)

Woren a ile razy ty ze mną grałeś, że taki podejrzany niby dla ciebie miałem być?? ja te "razy" na jednej ręce mogę policzyć.

2)

Jak ja gram, zawsze z wami gadam nawet "w nocy o północy",tutaj jakoś ciszaaaa.

3)

Jakim cudem grając na czitach mogłem w lidze dostać po dupie 17:7 ?

4)

Nigdy nie zostałem oskarżony o czity, przez żadnego z was.

(no chyba, ze dla jaj jak to zwykle bywało;P)

5)

PLAYER PROFILE

Player Hours: 139.35

Rank on Game Server: 15

6)

cyt. krzysssi3k z SB, gracza można rozpoznać po sposobie grania... na tym demku widać, że to jakiś dzieciak... chodzi jak bot

Pozatym, "znamy się nie od dziś", jedni znaja mnie lepiej inni gorzej. Teraz to już w waszym sumieniu, w waszych rękach osądzenie czy to byłem ja czy nie. Jak dla mnie sprawa jest tragiczna,(przez IP i mojego młodszego braciaka) bo jedyne to na co mogę liczyć to wasza przychylność. na koniec myślę, że coś co powinno rozwiać wąstpliwośći. Które wiem, że jeszcze przez bardzo długi czas bedzię trudno rozwiać. Z szacunku do was i serva, pogodzę się z każdą decyzją( nie, nie dlatego, że jestem winny, ale dlatego, że nawet nie mam jak udowodnic swojej niewinności;/) DZIĘKI za grę,za miłe chwile,za rozmowy mądre i niemądre;p, i za całą reszte.

future, wgl, jeżeli by czitował on, to jak przez kilka miesięcy nikt by tego nie widział?

Będę, w poniedziałek. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie kiedyś Olka się wykręciła w podobny sposób. Też nie chce mi się wierzyć, że to Ty grałeś na haxach. Jednak dowody na to, że haxy masz na kompie są. To czy grał Twój brat czy Ty to jest w tym momencie mało istotne. Teraz możemy się zastanawiać, czy rzeczywiście nie grasz na czitach, dobrze się z tym kryjąc, bo czity na kompie masz..

Jeszcze jedna sprawa. O godzinie 1:50 coś w tych okolicach zostawiłeś wiadomość na SB. Została ona usunięta i na pewno przez Ciebie. Tak więc w momencie dodawania dem na forum byłeś przy komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tej porze wrociłem do domu, wygoniłem mlodego spać, napisałem nara i uderzyłem w kime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu skasowałeś tą wypowiedź z SB. Chcesz coś ukryć ?

Ja jeszcze sprawdzę logi połączeń, będę dokładnie wiedział w jakich porach byłeś na forum.

Dobra zgadza się to, że byłeś na forum dopiero o 1:53. Być może i prawdą jest, ze zgoniłeś brata. Ja umywam ręce jeśli chodzi o werdykt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu zaczne, że nic do Ciebie nie mam Nucleus.

I co z tego ze grasz te 140 godzin jestes przyjacielem forum itp.

"Nawet najlepszy przyjaciel moze okazac sie wrogiem" ktos kiedys tak powiedzial.

Nie wierze ze Twój brat sciągnął czity wczoraj i je zainstalował kiedy Ty poszedłeś ogladać TV.

Myśle że byles w pełni swiadomy ze masz czity na kompie być może Ty ich nie uzywaleś bo nie jestem w stanie stwierdzić że to Ty.

Ja po prostu dałem niezbity dowód że koleś czituje a teraz to już tylko od batona zależy czy mu darować or nie.

Podsumowujac jak ktoś ma (miał) czity na kompie to będzie nadal ich używał jak nie za dzień, tydzień to za miesiac albo rok.

Tyle odemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johny, zrobiłeś to co do Ciebie należało, i ja nie mam żadnych pretensji. Szanuje twoje zdanie w tym temacie, pewnie miałbym takie same na twoim miejscu. To, że już mogę się pożegnać z adminem, jest dla mnie bardzo przykre, ale oczywiste, bo inaczej było by to nie "etyczne". Tak wiedziałem, że mlody czasem pogrywa na czitach, dlatego zabraniałem mu grać. Ale nic nie zmienia faktu, że w dużym stopniu poczuwam się do winy. Dlatego przyjmę każdą karę. ale może da radę w zawiasach ;p

chciałem tylko oczyścić atmosferę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem ;]? Ja jak zwykle przyjde tu jako 3 osoba nie ważne czy cie znam czy nie ;]. Jak mi wytlumaczysz czity twojego braciszka? Czemu usunales swoja wiadomosci? Bo jednak musial byc powod nie? Jak dobrze z tego wybrniesz to moze jakos to rozwiazemy (o ile nie wchodziles w dupe betonowi juz ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie wierzyć w te bajki . Jak dla mnie to ty grałeś . I nie wykręcaj się braciszkiem . Napier*alasz na wh ostro :)

A wracając do tej ligi :

Ten argument mnie rozwalił "Jakim cudem grając na czitach mogłem w lidze dostać po dupie 17:7 ? "

Poprostu bałeś się grać na wh :) Do tego dochodzi nagrywanie demka :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu usunales swoja wiadomosci? Bo jednak musial byc powod nie? Jak dobrze z tego wybrniesz to moze jakos to rozwiazemy (o ile nie wchodziles w dupe betonowi juz ;])
w dupe nie wchodziłem, i nie zamierzam. skasowałem bo byłem głupi i myślalem że mnie to jakoś może totalnie pograzyć(zaraz ktoś powie ze skoro skasowalem to odrazu winny, ale jakbym nie skasował to tez by ktoś wyskoczył, ty ale ty pisałes o tej porze) i nie wiedzialem ze mozna logi sprawdzac, a lovin sprawdzil i potwierdzil ze na forum bylem dopiero o 1:53 . Napisałem wam wytłumaczenie i ze przyjme każda decyzje. I na jakas decyzje oczekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to trzeba zwrocic uwage na swietna robote johnego.Brawo!!!

Po 2 w ogole nie rozumiem tumaczenia" moj brat gral ".Jest twoje ip,twoj nick, i to ty powinienes miec zabranego admina.Administarotor powienien dawac dobry przyklad a majac czity na kompie napewno tego nie robi.Nie poweim ze ja jestem swiety...bo tez nie raz zabluznie na serwerze albo zle sie do kogos odezwe...i tez kiedys mialem czity na kompie anawet na nich gralem na bulgarskich serwerach...A czemu?? temu ze chcialem zobaczyc poprostu jak to jest...Ale gdy dostalem admina na Batonie usunalem je...

Po 3 ja drazu mowie ze jestem z atym zeby ci admina odebrac i jeszcze poru innym osoba ktore niw ywiazuja sie ze swoich obowiazkow...

Ale znajac Batona to zrobi vote na to czy zostawic ci admina czy zabrac...

Tyle z mojej strony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wariat napisałem sam wcześniej, że jest dla mnie oczywistą sprawą, że z adminem mogę się pożegnać, bo było by to nie fair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kibel ......

często grałem z Nucleusem i uważam , ze mówi prawdę co do tego ze to on nie czitował , ale bardzo mi się to nie podobało jak mówił , ze widział czasami brata jak grał na czitach . Nukli powinieneś mu przetłumaczyć , a najlepiej od razu usunąć czity z kompa jako ogarnięty gracz i admin .

hmm chyba stracisz adma to już nie moja działka . puście go na warunkowym równy gość polubiłem go xD

PS. Wariat co dodał załącznik :] ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat drażliwy niewątpliwie... jednak w tej sytuacji dałbym mu żółtą kartkę.

Wczujcie się w jego sytuację, przecież macie rodzeństwo, które także gra w csa, jakby mój brat czy tam kuzyn grał na czitach na moim kompie to nie mam pojęcia, jak bym się w takiej sytuacji zachował. Na pewno byłoby mi z tego powodu bardzo głupio. Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

dowody niezbite, dobra robota, ale trza zwrocic uwage na to o czym wspominalem w podobnym przypadku Olki, na podobne przypadki jesli sie takowe pokaza i oto mamy.... jesli zabierzemy admina nucleusowi wyda mi sie nieetyczne jesli Olka z tym admem zostanie a sprawa jest identyczna.

ps jesli na moim kompie by ktos sciaagnol czity to niewatpliwie bym polecial ale H ktory to zrobil bym wykastrowal....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kończymy z tym cyrkiem bo ludzie mogą pisac co chcą ale to beton będzie decydował o tym a tu się zrobi nie potrzebny spam.

Sprawa jest prosta ktoś o nicku nucleus czitował, nucleus się nie przyznaje do tego oskarżenia padają na brata ofiary. Czy nucleus mówi prawdę czy jego brat jest winny co zrobi baton, to wszystko w następnym odcinku zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...