Skocz do zawartości
Komornik-Częstochowa

Ponowne podanie o Admina Komornik-Czestochowa-RyBnIk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Komornik-Czestochowa-RyBnIk

Staż w cs'a:3-4 lata

Wiek:23

Ile dziennie grasz na serwerze: od poniedzialku do piatku gram od 17.30 bo wracam z pracy do 00.00 albo i dluzej sobota i niedziela prawie caly czas

Znajomości AMXX:5/10 ale mozna sie nauczyc

Gdzie miałeś/aś admina:nigdzie nie mialem

Gdzie masz admina:nigdzie nie mam

Dlaczego właśnie ja:Lubie, gdy na serwerze panuje dobra atmosfera, brak cheatow i zgoda miedzy graczami, jestem gadatliwy lecz nie ktorzy przesadzaja, i przeszkadzaja innym w grze chcialbym to zwalczyc. Mysle ze ogarne to stanowisko dobrze poniewaz przez ostatnie pare dni pisalem o pojawianiu sie cheatow na serwerze do paru adminow i pozniej byli banowani. Bede waszym drugim Misiem jak H1N2 (PRESS TO PLAY, HOW!?):pppp

Kontakt:gg-37186466 prawie caly czas na gg w tych godzinach w ktorych podalem

Reklamy (10 reklam):

1.http://reksio-cs.pl/serwery-cs-counter- ... 22080.html

2.http://gameslot.laa.pl/viewtopic.php?t=43

3.http://ultra-style.pl/3-baton-poland-se ... t16776.htm

4.http://elite-zone.pl/topic/71120-3-bato ... editioneu/

5.http://www.forum.serwer-cs.com/viewtopic.php?t=6005

6.http://rzeznia.eu/topic/91174-3-baton-p ... editioneu/

7.http://wyszeborz.eu/viewtopic.php?t=589

8.http://cs-zaborze.pl/viewtopic.php?t=18713

9.http://www.karamy.pl/3-baton-poland-ser ... vt9866.htm

10.http://cs-lublin.pl/viewtopic.php?f=17&t=5788

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się poprawiłeś w swoim zachowaniu,cziterów zgłaszasz(i są to w większości trafne infa),na serverze grasz dość dużo także ja nie mam nic przeciwko twojej kandydaturze. Tylko żebyś nie był przelotnym adminem jakich od wielu miesięcy widzę w naszej sieci serverów.

Na Tak. :wacky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak . Gra często , praktycznie kiedy wejdę to jest . Co do czitów tak - zgłasza i praktycznie zawsze są to ciepli ludzi. Nie przeklina i widać , że się stara - potrzebujemy takich ludzi !

Ale słodko xD .

Polecam Magda Gessler.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że na tak miły gracz ogarnięty stara się nie przeklinać :wacky: chociaż skill troche .. :D także zgłasza cziterów u@ :kiss: i jeszcze wiek ale nieraz zachowuje sie jak gumiś HEHE też strasznie dużo gada ale to chyba dobrze ? :D pzdr tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na #3 gram od 3/4 dni, co nie wejdę to jest. Ogarnia system i dobrze się z nim gra, miły, rozgarnięty i wie o co chodzi w te klocki. Skilla mu brakuje ale się wyrobi :D

TAK ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no proszę was... Jego ratio K:D na Batonie to 0.38. Za mało jak na admina. Jestem na nie, bo jednak admin też w przynajmniej minimalnym stopniu musi potrafić grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że na tak ;)) Zawsze jest ! stara się łapać haxow , kontakt z ludźmi ymm no jak to Komornik zawsze dobry rozgadany nie tak jak nie którzy admini co wyżej sra** niż dup* maja i jak maja admina to już z graczem nie pogada bo czuje się lepszy ;C a co do skilla to kiedyś nadrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem z nim przez mape ostatnio i skillem chłopak nie grzeszy a tak jak mówi cziki admin musi TROCHE GRAĆ:)

P.S koledzy admini zastanówcie się porządnie bo potem znowu będą admini strzelający fotkami jak Martyna Wojciechowska..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Komornik bardzo często bywa na serwerze, potrafi dobrze ogarnąć grę. Jak gen.ANDERS wspomniał, poprawił się w swoim zachowaniu - na plus. Jego starania widać, nie powiem że nie.

pozdrawiam, keep [C]ontroL # PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komornik jest spoko ziom !! Gra często na serwie i zna się na rzeczy ;]

Dawać mu admina ! ! Bo zawsze jakieś dzieci graja jak ja z nim gram i niema ich kto nauczyć porządku

//kornikooss: Spam(usunąłem), używanie koloru moderatora - 1 ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powracając do RATIO - wiem , że coś tam trzeba umieć itd. Ale nie możemy patrzeć tylko i wyłącznie na to . Chłopak się stara , tak jak pisałem wyżej będzie dobrym adminem . A co do skila - nie każdy jest jakimś Neo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no proszę was... Jego ratio K:D na Batonie to 0.38. Za mało jak na admina. Jestem na nie, bo jednak admin też w przynajmniej minimalnym stopniu musi potrafić grać.

x2, plus może ma ktoś demko z haxem? niech rozpisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powracając do RATIO - wiem , że coś tam trzeba umieć itd. Ale nie możemy patrzeć tylko i wyłącznie na to . Chłopak się stara , tak jak pisałem wyżej będzie dobrym adminem . A co do skila - nie każdy jest jakimś Neo.

ale co z tego, że się stara? za starania ma dostać admina? na bycie adminem składa się kilka rzeczy:

1. Stosunek ludzi do gracza ubiegającego się o admina

2. Umiejętność adminowania i wyłapywania czitów

3. Skill

tutaj masz demko które ocenisz. Jeśli tak to witamy jeśli się pomylisz to zegnaj;)

http://hltv14924.pl1.ownserv.pl/index.p ... t2.dem.zip

gracz asshole jak coś:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mnie się, że nie od Ciebie zależy czy zostanie przyjęty na admina czy nie, bo równie dobrze ja mógłbym Ci podesłać demko z proelohiperhajtem i byś ze stołka wypadł.

W wymaganiach nikt nie pisał o skillu, zwłaszcza że to dd2 i na ogół poziom i tak jest mizerny więc to raczej ma mniejsze znaczenie, choć jakieś tam na pewno ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem oczywiście na TAK.

Od ostatniego podania się widać dużą zmianę - Nie przeklina, zgłasza cziterów.

Miło się z nim gra i rozmawia.

Może i nie ma jakiego pro skilla jednak potrafi grać dobrze, cziterów od dobry graczy umie rozpoznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mnie się, że nie od Ciebie zależy czy zostanie przyjęty na admina czy nie, bo równie dobrze ja mógłbym Ci podesłać demko z proelohiperhajtem i byś ze stołka wypadł.

W wymaganiach nikt nie pisał o skillu, zwłaszcza że to dd2 i na ogół poziom i tak jest mizerny więc to raczej ma mniejsze znaczenie, choć jakieś tam na pewno ma.

Źle ci się wydaje, admin musi ogarniać to takie niepisane prawo kanter-strajka, tak samo jak ty musisz zamykać tematy (niepisane prawo hom-ediszyn Art. 111 ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wymaganiach nikt nie pisał o skillu, zwłaszcza że to dd2 i na ogół poziom i tak jest mizerny więc to raczej ma mniejsze znaczenie, choć jakieś tam na pewno ma.

Sam mówisz, że poziom serwa jest mizerny, więc jak nazwać poziom Komornika?

Jasne, nie trzeba być hajtem, żeby świetnie oceniać dema, ale w tym przypadku mam duże wątpliwości co do kompetencji. Bo rozpoznać aima kręcącego się wokół siebie szybciej od pralki to pewnie i laik pierwszy raz grający w CS by się zorientował, ze coś nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o czytanie ze zrozumieniem.

Anders,fejm oraz h1n2 napisali że chłopaczek zgłasza cheat'erów i w większości są to trafne infa.

Czyli jeśli na 10 cheat'erów zdarzy mu się urwać jakiegoś pro hajta to i tak bilans nie jest zły :wacky:, bo tamtego sobie wyjaśnimy jeśli będzie tego chciał.

Pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie - admini z DD2 wiedzą o co chodzi , gdyż na pewno przynajmniej raz ( ja już chyba ze 15) mieli spam od Komornika dotyczący ciepłych , tzn. że ogarnia to co admin powinien ogarniać. Teraz dezycja zależy od sfer wyższych , gdyż Ci co mieli się wypowiedzieć - wypowiedzieli się pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy admini z 3# są na Tak.Przyszły tylko 3 osoby których bardzo dawno nie widziałem na serverze i wymyślają cudawianki.Wszyscy z tych 3 osób byliście na Nie (ja też) ,ale powiedzcie mi kiedy ostatni raz graliście w jego towarzystwie na 3#?? Chłopak się zmienił,i o jego rozpoznawanie cziterów bym się nie martwił(każdego kogo mi zgłaszał to był to odpaleniec).

Katarzynka ja nie wiem co Ty tu robisz ze swoimi postami.Praktycznie nie grasz(ja Cię na 3# nie widuje a gram prawie codziennie średnio po 2 godz) a piszesz nie wiadomo co.

Jeżeli dostanie admina to ja mu chętnie pomogę po to w końcu jesteśmy.

Witam, aby wasz komentarz był przydatny to rozpatrzenia podania danego gracza,

proszę swoje poparcie uzasadniać oraz jeżeli nie grasz na danym serwerze to także się nie wypowiadaj, ponieważ składa on podanie na serwerze na którym Ty nie grasz.

Nie przestrzeganie tych zasad będzie karane ostrzeżeniem.

Pozdrawiam

By Baton.

Także proszę niektóre osoby o niewypowiadanie się;]

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja Cię proszę żebyś pomyślał nad tym co piszesz i czytasz o.m.g człowieku grałem z nim i on nie umie grać nie rozumiesz? dlaczego byle kto kogo lubicie ma mieć admina? chcesz admina na miesiąc? u ptasznika też byłeś na tak i co? mam w dupie to, że się stara to już mówie. Dałem demko i niech ocenia;] tyle w tym temacie.

P.S co do twpjego postu batona to uzasadniam, że Komornik nie umie grać proste

Źle ci się wydaje, admin musi ogarniać to takie niepisane prawo kanter-strajka, tak samo jak ty musisz zamykać tematy (niepisane prawo hom-ediszyn Art. 111 ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość adminów z dd2 jest na tak. Co z tego że z nim grałeś, jak według gt grałeś bagatela 16 min na serwerze a on 50 razy więcej. Jak pisali poprzednicy, POPRAWIŁ się więc imo może mu się to należeć. Nikt nie jest doskonały. Po gt widać że sporo gra, i to jest chyba najważniejsze ?

CO do głosowania na kogoś kogo się lubi to poczytaj sobie twoje posty np z tego tematu i nie knuj misternych planów w tym temacie. mozna-tutaj-magik-t5809.html

:FFFFFFFFFFF

Każdy następny post nie wnoszący nic do tematu będzie nagradzany prezentem. Koniec OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest mój ostatni post w tym temacie.

Mianowicie:

grałem z nim przez mape ostatnio
człowieku grałem z nim i on nie umie grać nie rozumiesz?

No to się nagrałeś z nim że hoho o.m.g

dlaczego byle kto kogo lubicie ma mieć admina?

A kto powiedział że go lubię' date=' chyba tylko Ty.Jak bym go lubiał to już w pierwszym podaniu byłbym na Tak :vampir:

chcesz admina na miesiąc?

Sory ,ale chyba nie czytałeś mojego pierwszego postu.I skąd niby wiesz że będzie on adminem miesiąc?

u ptasznika też byłeś na tak i co?

Chyba Ci pamięć szwankuje bo nie wypowiadałem się w jego podaniu.

ale co z tego, że się stara? za starania ma dostać admina? na bycie adminem składa się kilka rzeczy:

1. Stosunek ludzi do gracza ubiegającego się o admina

2. Umiejętność adminowania i wyłapywania czitów

3. Skill

1.Na plus

2.Na plus

3.dajmy że minus

Suma sumarów wychodzi na 2:1.

Jedyny Twój argument jest taki że chłopak nie ogarnia w stopniu u Ciebie zadowalającym i to go skreśla z bycia adminem:o Uczepiłeś się do tego jak rzep psiego ogona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:). Ja tam pozostaje w tej kwestii Neutralny. :) Nie wypowiadam się ani za tak ani za nie.

Katarzynka.. ehh. :) Nie chcę tutaj żadnej wojny. Może on nie jest na poziomie FTS. który dzień w dzień ogarnia na DD2 czy innych osób. Nie jest też Najgorszy jak może się tobie wydawać.

Daje info i robi to z godnie z regulaminem. A nie wypisuje i wypowiada się przez mikro jak większość dzieci z ns. co to wielce rozpoznają cziterów.

Werdykt on 2:0 w rozpoznawaniu cziterów

Co do Czikiego zobacz sobie moje ratio.

0.31 jeżeli on ma 0.38 to znaczy że ja też nie zasługuję żeby być adminem i pilnować porządku.

Tyle w tym temacie. Moje zdanie jest neutralne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak :D gra widuje go na serwerze Myślę ze sobie Poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...