Skocz do zawartości
batonik

[Archiwum] Michael Jackson

Rekomendowane odpowiedzi

7134657584a4466cca2e80.png

Chciałbym się was zapytać co sądzicie o "królu" popu, Michaelu Jacksonie, o jego śmierci oraz jego całej karierze.

Jeżeli się troszkę rozpiszecie ja dam swoją myśl po oglądnięciu "Michael Jackson z Bliska" który leciał wczoraj w telewizji zaraz po pogrzebie.

Pozdrawiam BaToN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój stary go uwielbiał a ja w wieku 8 lat (wtedy on był królem królów) tańczyłem jego piosenki i się jarałem z tego, kiedy przestał śpiewać mało co mnie interesowało niby tam pomagał dziecią (o_O) kupując im albo dając kasę na ich rozwijanie ale moim zdaniem to była kolejna osoba co miała za dużo w dupie (operacje plastyczne) "ta przecież mam apartament mam sławę to jeszcze musze ryj zmienić" (na gorsze) a co do pedofilii uważam, tak był nim wystarczyło zobaczyć jego zachowanie przy dzieciach. Aż żal mi dupę ściska jak widzę że osoby co w praktyce nic nie zrobiły (jeżeli śpiew waszym zdaniem da wam chleb to dziękuje) mają takie pogrzeby to naprawdę super (wujek mi zmarł w piątek pogrzeb i na pewno nie będzie tak odpicowany) a na pewno zrobił więcej niż Jackson, porypany świat porypana rzeczywistości żeby osoby co nic nie robią dostawały miliony a osoby dzięki którym mamy chleb, transport, komputery, prąd (mam namyśli zwykłych roboli co to utrzymują) dostają nędzną wypłatę naprawdę aż się tylko powiesić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Michaela Jacksona (dalej Majkela) trzeba podzielić na dwie różne osoby. Jedna, to ta, która robiła dobrą muzę, a druga to ta, która rozwaliła sobie twarz i mówiąc krótko - zwariowała. Typowy przejaw narkomanii i lekomanii, zaobserwowano również u Elvisa Presleya. Majkel miał za słabą psychikę, żeby naturalnie traktować swoją sławę. To wszystko go przerosło, pedofilia była również przejawem tej słabości, moim zdaniem Majkel już nie wiedział co ma robić, bo myślał, że ma wszystko. Szkoda gościa, natomiast dla mnie pozostał on dobrym muzykiem i psycholem, natomiast królem popu... hmm... królem popu nazwałbym człowieka, który właśnie UMIE rządzić swoją sławą, a nie dać się rządzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Jacksona szanuję za całą jego twórczość itd. ale nie był jak dla mnie jakąś specjalną osobą. Cała ta szopka wokół jego śmierci mnie śmieszy. Te rzesze fanów, które wyległy na ulice, głupie [*] w opisach.. Rzalibul. Ciekawi mnie ile z tych osób puściło sobie jakąś piosenkę Michaela w okresie 2 miesięcy albo nawet 3 przed jego śmiercią. Kolejna sprawa to rzekoma pedofilia. Ja nie wierzę, że był pedo. Nic mu nie udowodniono, a to że pomagał i bawił się z dziećmi to był najwyraźniej jego sposób na spędzanie wolnego czasu, którego na pewno miał wiele. Nie widzę w tym nic złego. Wszystkie te pozwy wobec jego osoby również uważam za śmieszne, a osoby które w to uwierzyły, może nie będę mówił, bo pewnie niektórzy z was wierzą, że on był pedo. Trzeba pamiętać, że on mieszkał w USA, gdzie za wygraną sprawę, można dostać wielomilionowe odszkodowania, więc czemu nie pozwać kogoś o pedofilię, bo ma kupę kasy, którą ładuje na cele charytatywne właśnie dla dzieci.. Temat rzeka i nie chcę się rozpisywać. W skrócie, fajną robił muzykę, znam parę kawałków, umarł, szkoda, ale nic więcej, świat się nie zawalił i dalej się kręci.

Aha, Sasek, akurat Jackson zrobił wiele dobrego poza tym, że robił muzykę. Między innymi łożył kasę na wspomniane cele charytatywne i wiele innych rzeczy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michael byl wielki za muzyka, do dzisiaj na dyskotekach, w klubach i na domowkach tyniamy przy jego rytmach, ale jego zachowanie bylo dosc ekscentryczne i to wplywalo negatywnie na postrzeganie jego osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

McLovin jeśli chodzi o pedofilie to może byc i nie prawda. Gościu, który ma kase i zostaje oskarżony o takie coś wiadomo jak na jego kariere wpłynie. No nic nie udowodniono ale rodzinie bachora zapłacił 20 mln. Może i był królem, ja tam go nie słuchałem. Palma mu odbiła z tą zmianą skóry[koloru].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McLovin ale słuchaj gdyby górnicy zarabiali tyle co piosenkarze to myślisz że by nie dawali kasy na cele charytatywne ja mówię że po prostu chore jest że piosenkarze tyle zarabiają za nic wyobraźcie sobie planete gdzie żyją sami piosenkarze to by poumierali z głodu nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój post raczej nie będzie dotyczył samego Michaela Jacksona, a tego co się teraz dzieje. Ja tam parę razy może słyszałem jego piosenki, kilkadziesiąt razy widziałem, jak ktoś tańczy naśladując go (nie wiedziałem wówczas nawet, że to Michael wypromował ten styl tańca). Nie powiem, bo zawsze miałem do niego szacunek, nie wiem czemu, ale miałem. I myślę, że mogę powiedzieć, że miałem większy szacunek, niż niejedna osoba, która potem płakała, umieszczała znicze w opisie, że nie wspomne o dodawaniu Jacksona w galeriach na nk itp. Gwarantuję, że podczas tych wakacji, nie raz ujrzymy osobę w koszulce z wizerunkiem MJ, a w dyskotekach, będą lecieć najczęściej jego utwory. Tylko kwestia tego, ile osób faktycznie kocha jego muzyke, ile osób faktycznie jest jego fanami, a ile wykorzystują jego śmierć, do lansowania się wśród znajomych...

Z innej beczki, po śmierci, to nas też polubią wszyscy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: człowiek jest NIEWINNY, dopóki mu się winy nie udowodni. Mowa tu zarówno o rzekomej pedofilii, jak i narkomanii.

Po drugie: mnie też śmieszą te [*] w opisach, nawet wśród znajomych zdarzyły się zdjęcia z dedykacją dla Jacksona oO'

Po trzecie: działalność charytatywna i tego typu rzeczy, więc ktoś, kto mówi, że nic nie [z]robił, grubo się myli.

Po czwarte: głupotą były te operacje plastyczne. Głupotą było też posiadanie tak wielkiej posesji i narobienie sobie tak ogromnych długów.

Po piąte: osobiście nie kojarzę nawet jego utworów i nie słuchałem go nigdy.

Po szóste: po jego śmierci to dopiero biznes się rozkręci. Wszystkie pijawki będą ssać kasę za jego twórczość, ile wlezie.

Po siódme: ludzie nie opłakiwali Jana Pawła II tak, jak Jacksona..to chore chore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tych co go lubili

New Megamix Generation Presents - In Memory of Michael Jackson The King of Pop (2009)

67adaa24793c.jpg

101 - Michael Jackson - Remind 01 The Remix 1992 by Dj Deep - Hit Mix

102 - Michael Jackson - Remind 01 The Remix 1992 by Dj Deep - The Love Zone

103 - Michael Jackson - Remind 01 The Remix 1992 by Dj Deep - The Remix Section

201 - Michael Jackson - Remind 02 The Remix 1995 by Dj Deep - Mixstory

202 - Michael Jackson - Remind 02 The Remix 1995 by Dj Deep - Michael In Love

203 - Michael Jackson - Remind 02 The Remix 1995 by Dj Deep - Michaels Haeuschen

301 - Michael Jackson - Mastermind Proudly Presents Here comes The Man - MJ The Man Dancemega.mp3

302 - Michael Jackson - Mastermind Proudly Presents Here comes The Man - MJ The Man Slowmega.mp3

303 - Michael Jackson - Mastermind Proudly Presents Here comes The Man - MJ A Bad Remix 143BPM.mp3

401 - Michael Jackson - Magic Presents MJ In The Mix 1997 by Andrew Scott - MJ - In The Mix

402 - Michael Jackson - Magic Presents MJ In The Mix 1997 by Andrew Scott - Michael & Friends Classic Stars In The Mix

403 - Michael Jackson - Magic Presents MJ In The Mix 1997 by Andrew Scott - Heartbeat Minimix

501 - Michael Jackson - Histeremix 01 1996 by Dj J.ST-W. - Histery Mastermix

502 - Michael Jackson - Histeremix 02 1996 by Dj J.ST-W. - Histeremix Megajam

503 - Michael Jackson - Histeremix 02 1996 by Dj J.ST-W. - The Best Of MJ & Jackson 5 Megajam

601 - Michael Jackson - The King of Pop - Thriller

602 - Michael Jackson - The King of Pop - Smooth Criminal

603 - Michael Jackson - The King of Pop - Billie Jean

604 - Michael Jackson - The King of Pop - Beat It

605 - Michael Jackson - The King of Pop - Bad

606 - Michael Jackson - The King of Pop - Dirty Diana

607 - Michael Jackson - The King of Pop - Black or White

608 - Michael Jackson - The King of Pop - Dangerous

609 - Michael Jackson - The King of Pop - Jam

610 - Michael Jackson - The King of Pop - Wanna be startin Somethin

611 - Michael Jackson - The King of Pop - They Dont Care About Us

612 - Michael Jackson - The King of Pop - Remember The Time

613 - Michael Jackson - The King of Pop - Don'T Stop Til You Get Enough

614 - Michael Jackson - The King of Pop - Man In The Mirror

615 - Michael Jackson - The King of Pop - Way You Make Me Feel

616 - Michael Jackson - The King of Pop - Heal The World

http://rapidshare.com/files/250567883/New_Megamix_Generation_Presents_-_In_Memory_of_Michael_Jackson__2009_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/250567833/New_Megamix_Generation_Presents_-_In_Memory_of_Michael_Jackson__2009_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/250568335/New_Megamix_Generation_Presents_-_In_Memory_of_Michael_Jackson__2009_.part3.rar
http://rapidshare.com/files/250568076/New_Megamix_Generation_Presents_-_In_Memory_of_Michael_Jackson__2009_.part4.rar

//Kugell007:Close.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...