Skocz do zawartości
av.

avis - moderator

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: av./avis

Wiek:16

Gdzie miałeś/aś moderatora:Dawne forum byłej serwerowni, która żyła pod koniec 2k9

Gdzie masz moderatora: -

Dlaczego właśnie ja:Ponieważ staram się jak na swój wiek popełniać jak najmniej błędów, przy czym poprawiać tych co je popełniają. Nie potrafię pisać z ludźmi, którzy gardzą polszczyzna i używają pseudopolskiego. Chce też poszerzyć swoje doświadczenia w pracy z innymi modami, oraz poznać to, czego nigdy nie umiałem.

Jak długo z nami jesteś?:Od Dark-cs

Kontakt:Baton ma steam.

Nie oczekuję za bardzo wyniosłe opisy nt. mojego podania, oczekuje na obiektywne wypowiedzenia, bez zbędnego ot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z łopatologicznego punktu widzenia w odniesieniu do sytuacji serwerowych pod względem obecności to ja jestem na nie bo zaszczycasz nas częstotliwością odwiedzania forum adekwatnie do częstotliwości świąt państwowych, czyt raz na ruski miesiąc i Twoja wizyta popada w zapomnienie :D Popraw jakoś obecność na forum i zostawiaj po sobie ślady bo teraz to po Tobie ni widu ni słychu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum jestem każdego wieczora z telefonu z programu OPERY MINI, jeżeli chcesz widzieć, czytam na bieżąco i loguje się w miarę potrzeby. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ZA! Piotrek na medatora! ogarnięty da radę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie przyjęte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...