Skocz do zawartości
Jeden Strzal W Glowe

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

Blizzard lubi poświęcać w spokoju czas na tworzenie swoich następnych projektów, bo firma wie, że na dobre gry warto poczekać. Przyszedł już jednak wreszcie kres wypatrywania powrotu tytułu, od którego sukcesu zaczęło mówić się o produkcjach "diablopodobnych" - Diablo III trafi oto do sprzedaży w Europie 15 maja.

Wiadomo już na pewno, że twórcy nie zdążyli zrealizować wszystkich swoich planów. Nie chcąc nadwyrężać naszej cierpliwości, zdecydowano się ostatecznie chociażby na premierę gry bez opcji Gracz kontra Gracz (PvP), która ponoć nie spełniała jeszcze wymogów jakościowych deweloperów. Z początku nie powalczymy więc ze sobą na szumnie zapowiadanych arenach, co nie znaczy, że nigdy nie dostaniemy takiej możliwości. Ma ona zostać dodana wraz z bezpłatną aktualizacją. Póki co przyjdzie zadowolić się zgłębianiem "diabelskiej" historii, samemu bądź z przyjaciółmi.

Przypomnijmy, że trzecią odsłonę serii zapowiedziano pod koniec czerwca 2008 roku, a w sumie, licząc od debiutu Diablo II, przyszło nam na nią czekać blisko 12 lat. Do zabawy wymagane będzie stałe połączenie z Internetem. Według Blizzarda przy decydowaniu się na takie rozwiązanie nie tyle chodziło o zabezpieczenie tytułu przed piratami, co raczej uchronienie użytkowników przed nieuczciwymi graczami. Skupiono się też bardziej na opcjach społecznościowych - w tym domu aukcyjnym.

VIDEO RECENZJA !!!

//kornikooss: A co to ma wspólnego z eSportem ? Przeniosłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezmiernie czekam na premierę, jestem ogromnym fanem poprzednich części. Diablo 2 przechodziłem 10-11 lat temu na starym kompie ( p III, 333MHz), mając 39 gorączki ^^ .

Dla fanów polecam godzinny gameplay z bety wraz z komentarzem (ogladalem całość).

No dobra, może zadeklaruje się, że to będzie moja pierwsza, legalnie kupiona gra. :)

A tu jeszcze mały bonusik ;), co potrafi zrobić fanka diablo, żeby dostać klucz do wersji BETA :) [+18]

[hsimg]http://www.gry-online.pl/galeria/forum/3/383878786.jpg[/hsimg]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam jak z wujkiem przechodzilismy na ps1 diablo :) byl bug na kase na samym poczatku ;d

tez czekam nie wiem czy kupie ale napewno sciagne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, jechałem na piracie :<

Klasyk ! Moim zdaniem Diablo III będzie przebajeżone.

Diablo I - bug kasy z użyciem miksturki many ;d Butcher, jak byłem mały to się bałem z nim walczyć ;d dawałem bratu, zeby mi go zabił ;d :wacky:

Diablo II - wolałem Single Player ;d Piekło 2 akt 5 misja, nie wiem czemu przestałem grać ;(

Ale ostatnio rozmyślałem nad oderwaniem się od cs'a i zająć się Diablo II ;d

Tego się nie zapomina ;d Andariel, Duriel, Mefisto, Diablo i Baal w dodatku LoD.

Druid i zabójczyni zawsze spoko !

Jak ktoś nie grał, gorąco polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia po prawie miesiącu od premiery gry? Ktoś już zabił samego diablo? ;)

Miałem zamiar kupić, ale niestety chyba komp nie chciał tej gry i się spalił (może dlatego, że nie jest godzien takiego tytułu?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Diablo 3? Może zagramy ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BakerS Ty i D3 :D

Path of Exile lepsza - poczytajcie sobie recenzje :)

Słyszałem, że fajnie się gra na PS3 :D Ale ogólnie średnio mi się podoba, ciekawe jak z dodatkiem będzie .artysta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pobrałem. Dodaj mnie: Cargo#2185

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat : Gra ktoś może w Diablo 3 z dodatkiem? Kto by był chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...