Skocz do zawartości
Goldi92

[Rozpatrzone] Bosky Junior - Bóg ?

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: BoSkY JuNiOr

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ http://www.Home-Edition.eu

[AMXBans] Powod: 'slowa'

[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:25163460'

[AMXBans] Twoje IP: '178.252.26.44'

[AMXBans] ========================================

Sytuacja:

Zużyłem całą amunicje i w glocku i markerze, stanąłem za skrzynką tylko, żeby przeładować ! może 5 sekund - kick, kampisz. Wszedłem, wiadomo oburzony, bo chłop ma nie po kolei w głowie, wywala wszystkich po 5 sekundach stania w miejscu, powiedziałem to co miałem ochotę - ban słowa. Weź się chłopie uspokój, kup steama, zachowuj się jak Admin a nie jak 'Bóg', ze kto Ci się nie podoba to wywalasz. Pozdro ziomek ale dla mnie jesteś pajac nie Admin, dobrze, że smsa wysłałes i go masz.

Ciekawe kiedy mnie za wynik wywalisz.

Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.[oprócz Ciebie panie boski]

@

Skarga na: boski junior czy jakoś tak pokemionowato

Nick w grze: Goldi jestem.[opole]

Data zdarzenia: dziś, tj 01.04 br

Opis sytuacji:

Sytuacja:

Zużyłem całą amunicje i w glocku i markerze, stanąłem za skrzynką tylko, żeby przeładować ! może 5 sekund - kick, kampisz. Wszedłem, wiadomo oburzony, bo chłop ma nie po kolei w głowie, wywala wszystkich po 5 sekundach stania w miejscu, powiedziałem to co miałem ochotę - ban słowa. Weź się chłopie uspokój, kup steama, zachowuj się jak Admin a nie jak 'Bóg', ze kto Ci się nie podoba to wywalasz. Pozdro ziomek ale dla mnie jesteś pajac nie Admin, dobrze, że smsa wysłałes i go masz.

Ciekawe kiedy mnie za wynik wywalisz.

Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.[oprócz Ciebie panie boski]

@

Dobra i tak nic z tego nie będzie. Wiem jak to działa - Admin zawsze niewinny. Za stary już po prostu jestem, żeby pseudo gracz wtrącał się w moją grę.

//Kugell007:Upomnienie słowne i 1ostrzeżenie za obrazę użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostosuj się do ramki u góry (patrz wzór).

Steam to nie wyznacznik poziomu gracza, poczekamy na wypowiedź Boskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry. tak to prawda dałem temu płaczkowi znaczy temu panu bana na 5 min za wulgaryzm wpierw byl kick za kampienie po wczesniejszych prosbach zeby tego nie robił. Po kicku przywitał mnie słowami bodajże }"kurwa ogarnij sie" i jeszcze cos napisał z Kur**. 5 min to nie tragedia a kolega/żanka niemkulturalnie sie zachował/a

:buja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie idź do swojej piaskownicy udawać Pana. Drażnią mnie takie plebsy jak Ty, grasz to graj. Kickujesz za 5 sec 'afk', gdy ładuje broń, kickuj, zapomniałem po prostu, że na Admina nic powiedzieć nie można bo i tak nikt nie uwierzy, więc idź truj ludziom dupę dalej a jak chcesz banować i kickować ludzi, którzy nic nie zrobili rób to, na Ciebie mam już wy*bane, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru sie z tobą kłócic i znizac sie do twojego poziomu.Wytrzyj łzy i leć grać no i ogarnij Cultóre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój poziom jak już pisałem to piaskownica. Myślisz, że będziesz zgrywał dorosłego i będziesz mógł robić na co masz ochotę ? Chłopie ogarnij się. Teksty o płaczu i chusteczkach zostaw swoim koleżką z podwórka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do KAMIENIA.... prawie 99% graczy z #2 gdy dostanie bana/kicka po powrocie mowi/ pisze

ale ja nie kampiłem tylko PRZEŁADOWYWAŁEM......

wiec..... o.m.g

a właśnie, sorki ze nie w temacie ale muszę, .... ostatnim czasie nie bywam na serwie, bo niestety komp mi KAPUT ;/ ;(

wiec góry sorówa... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twój poziom jak już pisałem to piaskownica. Myślisz, że będziesz zgrywał dorosłego i będziesz mógł robić na co masz ochotę ? Chłopie ogarnij się. Teksty o płaczu i chusteczkach zostaw swoim koleżką z podwórka.

Te synek proponuje sie ogarnac z tymi slowami bo moga byc czasem to Twoje ostatnie na tym forum. I nie mowie tylko o tych !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze synku

//Kugell007:Offtop.+1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za OT, ale nie wiem co chcesz wskórać tymi słowami jak w naszych oczach jesteś człowiekiem, z którym nie warto rozmawiać i zniżać się do Twojego poziomu. Kultura zerowa, mówisz, że adminowi nie można nic powiedzieć otóż mylisz się. Wiele graczy (nie adminów) jak składało skargę i coś wskórali kierowali się przede wszystkim kulturą, ale jak Ty wyzywasz admina, który dał Ci bana NA 5 MINUT, no to pożal się Boże.

Może masz te swoje 20 lat czy kij Cię tam wie i do człowieka, który zbanował Cię na tak krótki okres bo powinien walnąć Ci 1 dzień mówisz "Plebs" "dla mnie jesteś pajac nie Admin" to Ty idź wyzywać tak swoich kolegów z piaskownicy czy z placu zabaw bo tutaj są ludzie z kulturą. A jak Ci nie pasuje to serverowni jest miliard albo nawet tuzin.

Tyle ode mnie :*

P.S. Lubię tą emotke :ganja: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze synku

ile ty masz lat? jak ty sie w ogóle zwracasz do Boskyego? nie poprzewracało ci się w głowce troche? dostałeś bana słusznego i ja bym ci jeszcze za takie odzywki przedłużyła do 3 dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldi rozumiem ze w nicku 92 to jest Twój rocznik? Skoro tak to ogarnij się i zastanów kogo możesz tu nazywać synkiem. Bo na samym starcie zaczynasz zrażać do siebie ludzi a Tym nic nie zyskasz. I to na dobre Ci nie wyjdzie. Bosky zrobił wszystko według regulaminu z kickiem i banem dla Ciebie. Powinieneś się cieszyć ze dostałeś tylko na 5 minut bo od innych (w tym ode mnie) za taki tekst byś poleciał na kilka godzin a może i na dzień. Wiec proponuje troszkę zastanowić się nad swoimi wypowiedziami jeśli chcesz być lubiany na forum jak i na serwerze. Jeśli tego nie chcesz to proponuje poszukać innego serwera na którym będziesz dalej próbował ustawić sobie ludzie według swojej wyobraźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam tu kolegów, a takich jak Ci wyżej nawet nie chciałbym mieć. Wyraziłem swoją opinię na temat tego co się stało i tyle.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie szukasz kolegów a masz takie zdanie o tych na górze (w tym o mnie) to lepiej zrezygnuj z gry na tym serwerze. Takich cwaniaczków tu nie potrzebujemy :D Jesteś dorosły, taki "ponad wszystkimi" to idz i nie wracaj :)

Buziaki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważ, że to "Ci wyżej" są tutaj lubiani, a Ty jesteś tylko "plebsem".

Admini są po to, aby ogarniać server, a (słuszne) kickowanie/banowanie takich błaznów jak Ty jest w naszym interesie. Mam nadzieje, że "góra" za te wyzwiska w strone boskiego da Ci bana na dłuższy okres, a wtedy to się chyba potniesz, skoro płaczesz za 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co mam robić i nigdzie nie zamierzam stąd iść. Fajnie u Was. ;-)

Na dodatek ten VIP, nie może się zmarnować

BUZI:*

//Kugell007:Zamykam, nie ma sensu ciągnąć dalej tej skargi, która i tak nie zmieni na pewno nic. Jak ktoś chce dodać coś jeszcze od siebie ( z sensem), to zapraszam na PW. A wtedy otworzę.

Close.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...