Skocz do zawartości
'sh0ck

GuardiaN kończy karierę

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszego dnia na jednym ze słowackich portali pojawiła się wiadomość o zakończeniu kariery przez legendę tamtejszej sceny - Ladislava "GuardiaN" Kovácse. Zawodnika takich drużyn, jak IQFIGHTERS, DEFEATERS, Corecell, SGC oraz Reason-gaming wiele osób pamięta z pewnością z niedawnego pojedynku reprezentacji Słowacji z ekipą Polski w fazie grupowej ClanBase NationsCup XV. Przypomnę, iż dzięki znakomitej postawie Ladislava na mapie de_train i jego niesamowitej grze z awp ulegliśmy wtedy 10 do 20. Faktem bez wątpienia wartym odnotowania jest to, że Reason-gaming, do którego Słowak trafił po przesiadce z 1.6 na source było jedną z najlepszych drużyn na świecie i wygrało wiele znaczących turniejów na tej platformie. Poniżej krótkie oświadczenie zawodnika:

"Przykro mi, że musiałem podjąć taką decyzję. Jeśli człowiek czuje, iż nie ma już zamiłowania do gry, nie powinno się go do niej zmuszać. Przeżylem wiele cudownych chwil, porażek oraz zwycięstw, zniewag i pochwał, zawsze ciesząc się z przyjaźni i dobrego ducha w zespole. Tym, którzy mnie podziwiali i dopingowali w każdym meczu, a także wszystkim przyjaciołom, z którymi miałem okazję grać serdecznie dziękuję."

Źródło: Counter-strike.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wracaja ale te powroty sa zawsze bardzo slabe ;D

Przykładem takiego "KOM BEKU" byl Xeqtr w 2008 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...