Skocz do zawartości
ProRock

Poczatek filmiku Cs by ProRock

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BoLo

Której wersji używasz??? Poczytaj coś o renderowaniu w Nim, żeby wyciągać jak najlepszą jakość :) No jak na początek to dobry. Ważne żebyś sam coś kombinował w Nim, dobierał odpowiednią muzyke. Jakieś efekty poszukaj, tutoriale czy coś. Z czasem będziesz miał coraz lepsze napewno. Nie ograniczaj się tylko do filmów cs-owych.

Pozdro by BoLo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywam Vegas Pro 9.0, a jakosc jest troche kiepska poniewaz screeny do filmiku byly zrzucane w rozdzielczosci 800x600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba. Jak na pierwszy raz jest całkiem w porządku. Taki prosty frag movie. Muzyka wg. mnie dość dobrze dobrana, jednak lepiej by pasowała gdyby było więcej akcji z m4 bądź ak47, bo awp jest wolnostrzałowcem, a muzyka była dość szybka. Mógłbyś jeszcze pomyśleć nad zostawieniem dźwięku wystrzału, oczywiście trochę ciszej niż muzyka :)

Ogólnie duży +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj się jakiego WH używasz? :D

Filmik Grejt :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: jak do tej pory to IMHO najlepiej wykonany filmik, szkoda tylko, że krótki.

Utwór też dobry i odpowiedni, BTW: jak możesz, to podaj tytuł i wykonawcę, bo kiedyś szukałem, ale potem już zapomniałem o tym, a Tony Hawka 3 nie chce mi się odpalać..

A co do jakości, to jest bardzo dobra wbrew pozorom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dimension to jest Ace of spades - Motorhead.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy wyzej juz powiedzieli to ja powiem ze filmik fajny tylko jedna rzecz te obrazenia mi sie nie podobaja :P sprobuj to usunac i bedzie gitara :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wersji 7.0 wchodzi więcej pluginów i raczej tą wersję polecam, co do filmiku ;]

To tak brak zgrania z muzyką, może pierwsze akcję fajnie z muzyką wyszły a później nic...

Widać hud czego nie powinno być widać, obrażenia to samo ;P

Filmik jak na pierwszy raz dobry ale za krótki...

Gdybyś miał zrobić coś "większego" to:

dema do filmów wrzucaj z sparów, mixów gdzie jest prawdziwa gra,

inne modele, inne textury, kolory, przejścia, camptache.

Polecam www.netmovies.pl ale jak widzę na razie nie chodzi tam na forum jest wiele poradników, plików jak zrobić naprawdę dobry film, chociaż z samych poradników nic dobrego nie zrobisz jeżeli nie masz pomysłu na całość.

Tyle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik świetny , ale zgadzam się z tym co napisał Złoty.. więcej akcji z ak i m4.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...