Skocz do zawartości
batonik

Dział zamiast tematu "Przywitaj się"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem za wprowadzeniem działu zamiast aktualnego tematu "Przywitaj się", wcześniej taki dział był, lecz został przemieniony w temat.

W dziale każdy nowy użytkownik może napisać swój własny temat i każdy z użytkowników może się z nim przywitać, a nie jak to jest aktualnie. Oczywiście w ten sposób większa część użytkowników może poznać autora Przywitaj się :)

Jak Wy to widzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co? Jak dla mnie jest ok, przynajmniej nikt nie pisze zbędnych siema, cześć, witaj, a zostają same wypowiedzi użytkowników, którzy się witają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, zostałby wprowadzony regulamin, aby to nie było krótkie siema, a przedstawienie siebie w kilku zdaniach, obecnie wygląda to tak, że większość napisze; "Siema" "Elo" nie liczni rozpiszą się więcej, a sprawdzanie takich postów może być nudzące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że ktoś założy watek i coś o sobie napisze, a przyjdzie 10 osób i odpowie mu siema.

Jak dla mnie, to obecna forma jest dużo lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chikita niech baton ze w tym dziale mozna napisac JEDNEGO posta, tylko o sobie i bedzie git;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to na jedno wychodzi, bo jak odpisujesz w temacie to odpisujesz jednego posta i jest cacy. A tak jak każdy swój temat będzie miał to będzie tylko zaśmiecanie działu bo właśnie niektórzy coś napiszą a niektórzy w pierwszym poście walną "cześć wam" i po co to ;x Dla mnie jest tak jak jest i jest dobrze, ja bym nie zmieniał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to na jedno wychodzi, bo jak odpisujesz w temacie to odpisujesz jednego posta i jest cacy. A tak jak każdy swój temat będzie miał to będzie tylko zaśmiecanie działu bo właśnie niektórzy coś napiszą a niektórzy w pierwszym poście walną "cześć wam" i po co to ;x Dla mnie jest tak jak jest i jest dobrze, ja bym nie zmieniał ;)

popieram ogórka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...