Skocz do zawartości
booyaka

Batonowy Alfabet :]

Kolejni :  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kolejni :

    • serendipity
      8
    • Cyrkiel
      3
    • Layla
      9
    • boteq
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcialem zapropoowac forumowiczom mala zabawe, ktora pozwoli troche lepiej sie poznac i rozruszac troszke forum. Zabawa zaczerpnieta jest z innego forum ale to malo istotne :P Przejdzmy do rzeczy :] a wiec zasady:

Najpierw ustalamy "zawartość" ankiety. W ankiecie umieszczeni zostaną czterej użytkownicy naszego forum, na których oddajemy swoje głosy. Kto otrzyma najwięcej głosów przez tydzień, ten zostanie zobowiązany do napisania swojego "alfabetu" w odpowiednim temacie. W "alfabecie" chodzi o to, że do każdej literki abecadła przypasowujemy jakiś wyraz i rozszerzamy swoją myśl np. "A-alkohol - Alkohol to moje całe życie. Piję codzień..." "C-cynizm- Największa wada jaką widzę u ludzi. Kiedyś mój kolega...". Wymagane jest co najmniej kilka zdań rozwinięcia. Co tydzien powstawac bedzie nowa ankieta do ktorej ludzi wybieral bedzie poprzedni 'zwyciezca'

Jako pomyslodawca pozwole sobie sam wybrac osoby do pierwszej ankiety :]

Jesli tylko bedzie jakies zainteresowanie w przyszlym tygodniu powstawnie nowy temat gdzie bedzie zamieszczac swoje alfabety, natomiast w tym temacie mozna pisac swoje komantarze no i przemyslenia zwiazane z 'wypocinami' kolegow :D

//Edit

W razie remisu ,osoba która jest dłużej na forum ,wygrywa ankietę i jest obowiązana do napisania alfabetu. Z tym że w kolejnej ankiecie, nie można pominąć tej drugiej osoby.

Jeśli zabawa nie będzie sie podobac, prosze moderatora o usuniecie tego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zagłosuje na:

Ence Pence, AbraKababra, OliBoli, BeNC: Na pepsika bo nie ma spadochronu za darmo ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dalem glos na Matrixa bo chyba cale dnie spedza nad tym zeby forum mialo rece i nogi wiec niech chlop ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oO xD po równo łeb w łeb :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na Kazanka, bo chcę zobaczyć: "L jak Leniwiec, mój oddany przyjaciel" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oO xD po równo łeb w łeb :>

No nie bo mamy juz lidera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego kazanek 2 xD ? ssij xD powinieneś być 3 xD :P buaahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze kazanek nie bardzo ma czas a alfabet (moglem zapytac w sumie wczesniej a nie pchac chlopakow do ankiety bez zdania :D wybaczcie :beated: ) w razie jego zwyciestwa ankiete napisze koles z miejsca 2 :P o ile bedzie chetny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to daj mi punkty kazanka :P

btw. kto na mnie oddał głos xD?

Bo sam na siebie nie dawałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akiety juz nie mam mozliwosci ruszyc Batonq :] Soja droga kazanek moze sie jednak skusisz jesli wygrasz :] Na napisanie alfabetu masz caly tydzien od zakonczenia ankiety zeby pokrylo sie to z koncem nastepnej przewidziaej :P O ile beda chetni zeby to ciagnac bo arazie widze marne zainteresowanie w komentarzach ;p ale w glosach juz lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy do konca ankiety, jeslli okaze sie ze wygrasz napiszesz czy dasz rade zrobic alfabet czy nie, narazie nie ma co myslec bo prawie tydizen przed nami ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tutaj zadziałała już podświadomość{NLS}"wyborców", ponieważ, użyłeś słowa NIE( nie glosujcie na mnie) i każdy kto nie był pewien głosował właśnie na Ciebie ;P

(pomijam osoby robiace to dla jaj )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazanek nie może się wywiązać z zabawy ponieważ nie zna alfabetu :D. A co do czego ja chcialem zobaczyc betona masowego zjadacza ojców :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawa może być dość ciekawa, ale znając życie prawdopodobnie wypowiedzi nie będą zbytnio rozbudowane... Wystarczy spojrzeć chociażby na Neverendingstory [ pisane jakoś tak inaczej], gdzie ludzie dopisują 3-4 słowa do historii, co wg mnie jest żenujące. Mam nadzieję, że ta zabawa wypali. Aha jeszcze jedno ankieta mogłaby krócej trwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ile beda chetni zeby to ciagnac bo arazie widze marne zainteresowanie w komentarzach ;p ale w glosach juz lepiej

Nigdzie nie napisałeś, że TRZEBA napisać komentarz nt. oddanego głosu, tylko że jak już to nt. tego "alfabetu". Ba! Nie napisałeś, że w ogóle TRZEBA cokolwiek napisać.

każdy potrafi anonimowo coś tam nacisnąć, nie którzy porostu przyznać się, że to on, trudno - zrobili mi na złość, gdy pisałem by na mnie nie glosowali, ale OK, postaram się wywiązać z zabawy (ni czego nie obiecuje jednak).

Wybacz, pewnie jestem ślepy, bo nie widzę, żeby ktokolwiek zrobił Ci na złość i zagłosował na Ciebie po tym, jak niby [bo nie widzę takiego posta] napisałeś, by na Ciebie nie głosować. W przeciwnym wypadku darowałbym sobie i bym oddał głos na kogoś innego, albo bym to zlał jak Chester, najdziwniej sikający pies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie napisałeś, że TRZEBA napisać komentarz nt. oddanego głosu, tylko że jak już to nt. tego "alfabetu". Ba! Nie napisałeś, że w ogóle TRZEBA cokolwiek napisać.

No bo nie trzeba, to nie jest zaden przymus a ilosc komentarzy w jakims stopniu swiadczy o zainteresowaniu. Nie sadzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc zapraszam do wypowiadania się dlaczego akurat głosowaliście na tą osobę ;P

nie offtopując ;P jbc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja swój głos zmieniłem na MatriXa, bo kazanek niby gdzieś napisał, by na niego nie glosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mowcie mi ze bedzie remis pomiedzy Kazankiem i Matrixem bo tego nie przewidzialem :P Ale wymysli sie jakies wyjscie :D Swoja droga w/w dwojka moze juz zastanawiac sie nad osobami ktore zaproponuje do kolejnej ankiety w razie wygranej. A kazanka prosilbym o zdeklarowanie sie czy da rade w razie zwyciestwa napisac taki alfabet, przypominam ze jest na to tydzien czasu az do konca kolejnej ankiety zeby wypowiedzi zazebialy sie z koncami ankiet i zabawa byla 'plynna'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ankieta zakonczona :] Jako ze mamy remis a wymyslilem sobie sprytnie ze Kazanek to Polska a Matrix Grecja (przed meczem myslalem ze to Matrixowi daje wieksza szanse:D) Zwyciezca zostaje Kazanek. I to on typuje kolejne 4 osoby do ankiety. Po wytypowaiu prosze ktoregos moderatora aby zrobil ankiete w tym temacie z osobami wybranymi przez zwyciezce. Kazankowi nie pozostaje nic innego jak w ciagu tygodnia umiescic swoj alfabet :] Mam nadzieje ze sprosta zadaniu i pokaze jak to powinno wygladac a czytajacy nie beda sie nudzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewiczy głos na Boskyego dałem :D i jak myślę, jedyny nie na Elizkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze Eliza powinna juz zaczynac cos pisac ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalem glos na Elize, patrze, a tu 92% glosow na nia :) ciekawe dlaczego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Tez na Boskiego:) moj palasek xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak wszyscy głosujecie na Elize to ja oddam głos na Boskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...