Skocz do zawartości
batonik

Co dalej, w jakim kierunku zmierza Home-Edition.eu?

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem wszystkie posty od poczatku.

Nie trzeba być jakimś wielkim filozofem, aby zobaczyć że prawie każdy pisze o tym, że era cs-a 1.6 przemija.

Nie do końca jest tak jak piszecie.

Zobacznie na inne serwerownie. Jest 24:22 a na niektórych pełno ludzi.

Serwery zapchane. Co prawda to serwery FFA , Only DD2, czy jakieś mody ze zbrojami itp.

Wiadomo, że każdy się starzenie i zmienia priorytety.

Ja już sam czasami mam dość tego PB ale gram... może nie na siłe ale gram bo czasem idzie przyzwoicie porozmawiać, czy pośmiać się

Kiedyś to było znacznie lepiej inna ekipa i w ogóle, a teraz kilku u leona kilku gdzie indziej, niektórzy dom rodzina dziecko, a jeszcze inni z banem za głupotę.

Jeżeli zależało by coś ode mnie zmieniłbym #1 na więcej slotów i na serwer 1000 FPS

#2 zamieniłbym na jakiś 4fun

#3 CS Go (narazie mało ludzi w to gra) przerobiłbym na jakiegoś moda z pelerynami i takimi gówien*ami

Co do minecrafta to jest go naprawde coraz więcej w sieci i nie tylko .

Nawet w tv o tym gadają bo ponoć idzie na tym zarobić.

Dla wybrednych proponował bym dobry ale naprawde dobry serwer Call of Duty, ewentualnie World of Tanks.( ok no z tym to przesadziłem )

Jak mawiał mój dziadek próba nie strzelba.

Zawsze trzeba od czegoś zacząć więc proponowałbym najpierw...

#1 FFa 32 sloty 1000 FPS( czasami zabite na full a ludzie chcą grać )

#2 4Fun 21 slotów

#3 narazie odpalić moda na 11 slotów i poczekać na reakcję.

Lub Deathrun z ciekawymi mapkami.

Jeżeli się przyjmie zwiększyć- jeżeli nie inwestować w minecraft.

Co do samego forum wystarczy spojrzeć na Strona Główna i przejechać z góry na dół oczami po prawej stronie.

Posty na forum pisze jakieś 2 % zarejestrowanych ludzi niestety

Najczęściej odwiedzanym tematem jest "przywitaj się" --- cześć jestem Ania mam 13 lat.

Nie musi tak być tylko Wy ludzie musicie być bardziej kreatywni.

Wiem powinienem zacząć od siebie :)

Nie musimy pisać nowych tematów związanych tylko z cs i HE

Można zawsze poszerzać horyzonty i pisać o nowinkach w necie, założyć np klub "mistrz painta" gdzie będziecie pokazywać swoje prace etc.

Ruszmy głowami i niech zacznie się coś dziać!!!

Edytowane 2:13

Myślicie dlaczego ludzie chcą nowych mapek ciekawych pluginów i w ogóle czegoś innego?

Mapki są już ograne. 35_hp na #2 robi furore która powoli cichnie bo jest czymś innym NOWYM

Zmiany są potrzebne tylko trudno sprecyzować jakie...

Żeby stawiać trzeba burzyć i nie ma się co tutaj dużo zastanawiać.

Jeżeli nie ma wystarczająco kasy na nowe serwery wystarczy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś od siebie. Serwery HJ TP i LUKMAN TP często są pełne prawie przez 24 godziny i ciężko tam się wbić. Pamiętam jak u nas było podobnie. Może nie przez cały dzień ale do tej 3-4 ludzi było full. Z całym szacunkiem do graczy i ludzi ale na batonowym ffa nie chce mi się grać, gdzie czasami grają ludzie, którzy rzucą Ci flesza na twarz delikatnie mówiąc. Więc chętnie wróciłbym do starego dobrego TP i myślę, że mógłbym pomóc tak jak to miało miejsce wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J/w, zrobić dobre tp i jakiś szit typu cod czy deathrun bo się dzieci zlecą. Tp upadło przez to że nikt tam nie grał z dwóch powodów:

1.) Z początku byli ludzie co grali w 2na2 i ściągali ludzi ale po zobaczeniu frekwencji sobie odpuścili

2.) Nawet jak już serwer był w miarę zapełniony to połowa lazła KURCZE na mixy a reszta odpuszczała temat

3.) Przy małej ilości osób był grane mapy które całkowicie pustoszyły serwer i nie było komu mapy zmienić :/

Ja bym się nie bawił w żadne nowości tylko postawił jeszcze serwer Tp i zobaczył czy to wypali bo poprzednim razem wypaliło.

Jak się stworzy jakiś szit typu tf2 czy go to już było widać jakie to popularne, bo po tygodniu z full robiło się 0 :)

I wątpię żeby 1.6 "upadł" bo jakby tak miało być to by upadł dawno bo ta gra ma ponad 10 lat a ludzie dalej w to klepią mimo takich prod.. jak cod, bf czy inne darmowe ciekawe gry fps online które pod tym względem miażdżą csa.

Jak się rozwijać to na 1.6, na innych nie ma co. :aniol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim!

co do 1.6 to na Moje zrobić dobry DM, TP (taki z prawdziwego zdarzenia)

myślę, że każdy z nas mógłby pomóc rozkręcić forum, wystarczyło by, żeby ktoś stworzył obrazek z IP serwerów, nazwami Itp, Itd i każdy forumowicz powklejałby tak coś to podpisu na forach czy gdzie tam mają konta, a sam mam konta na różnych forach tak jak wy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wypowiedź że CS przemija to jest kłamstwo. CS ma już tyle lat tyle wersji a najbardziej oblegany jest 1.6... A dlatego to że nie ma wielkich wymagań i można grać na nim na wszystkim.. Moim zdaniem możecie tylko i wyłacznie udoskonalać serwery.. A najbardziej moim zdaniem swoją gwiazdke czyli PaintBall, dlaczego dla mnie to gwiazda? Dlatego że tu nie trzeba mieć nie wiadomo jakiego skilla czyli serwer jest dla każego, jeszcze raz wrócę do tematu "Przemijanie CS'a" do CS'a wraca dużo ludzi bo tutaj można poznać wiele fajnych osób, i znam wiele związków z CS'a najbliższym mi jest moja siostra która swojego męża poznała w CS'ie, więc proszę nie gadajcie że CS upada bo ta gra to jest chyba najlepsze co mogło spotkać "Zagrajmerów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o serwerze Home-Edition CS:GO?

wiele osób w to gra, kupiłem ostatnio (tani jest) i większość serwerów jest zapełniona graczami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co myślicie o serwerze Home-Edition CS:GO?

wiele osób w to gra, kupiłem ostatnio (tani jest) i większość serwerów jest zapełniona graczami

Kup mi cs:go to będe na TAK :D

A na poważnie temat chyba do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem niedawno byl przeciez serwer cs:go ale swiecil pustkami :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...