Skocz do zawartości
BoSiDo

BoSiDo po raz Drugi- Prosba o Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BoSiDo

Staż w cs'a: Nie wiem czy to duzo ale oklolo 8 lat

Ile dziennie grasz na serwerze: teraz Znacznie wiecej niz w wakacje http://www.gametracker.com/server_info/ ... .94:27046/

Znajomości AMXX: Musialbym sobie przypomniec mysle ze ktos mi w tym pomoze:)

Gdzie miałeś/aś admina: Na naszym bylym servie [TP] Za czasow Bolka NO wlasnie Ebola i NA naszym [GG]

Gdzie masz admina: Nigdzie

Dlaczego właśnie ja: Mysle ze sie wam przydam.

Kontakt: 9790926 Lub Steam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze BoSiDo to muszyn ! '-'

Po drugie wyzywa innych graczy xD (np:LoLeK Ty mendo)

Po trzecie spoko koles xD

Nie no oczywiscie ze na..... TAK muszynku Ty jeden Ty masz sie tu nimi zaopiekowac jak mnie nie bedzie wroce za ....... nie wiem xD jak bede to bede pozdro Do ZobaCzenia :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 1.:

Staż w cs'a: Nie wiem czy to duzo ale oklolo 8 lat

od jakiej wersji CS'a zaczynales skoro taki staz?

Po 2.:

Znajomości AMXX: Musialbym sobie przypomniec mysle ze ktos mi w tym pomoze:)

Rozumiem to na wiele sposobow. Znasz ten dodatek, znasz srednio, kompletnie nie czaisz ock. Mozna by z tego ankiete zrobic ale po co. Ja chcialbym wiedziec dokladniej jaki jest twoj poziom znajomosci AMX'a

Odpowiedzi prawidlowe nagrodze poparciem, nieprawidlowe - wiadomo :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

matrix, bosido juz mial stycznosc z amx wiec cos tam wie, poza tym to jest bardzo latwa sprawa, jezeli chce to sam moge mu pomoc :) kwestia paru dni, gora tygodnia i zna wszystkie komendy potrzebne do ogarniecia na pamiec ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zaczynalem moja wspaniala gre od Half-life na poczatku byly to kafejki internetowe nie bylo mnie jeszcze stac na kompa i neta:P

Pozniej zaczolem gre na cs'ie 1.5 nie wiem dokladnie kiedy powstal...

Następnym byl i nadal jest 1.6 od 2003 roku. Wiec Matrix jak liczac Half-lif'a 1.5 i 1.6 to wyjdzie 8lat spedzonych z przerwami przed kompem:P:)

A co do AMX podstawy znam wiec bedzie 5/10 reszte moze mi jakis admin przypomnij lub zapytam Batona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oj Bosido, tu sie wlasnie mylisz... 1 wersja CS'a wyszla w 99 roku... wtedy byla to wersja 1.1

zadalem ci wlasnie to pytanie by upewnic sie czy mowisz prawde, jesli zaczynales od 1.5 to nie masz stazu 8 lat... chyba ze to nie byl CS 1.5 a CS 1.2 ?? hmmm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Matrix, a co ty wnikasz ??

CS 1.5 wydana w czerwcu 2002, 7,5 roku temu, to prawie 8 lat.

Ty wszystkim, którzy piszą, że długo grają, musisz udowadniać, że tak długo nie grają ? Po cholerę?

Piszesz, albo tak albo nie, zamiast zadawać głupie pytania.

Ja jestem na TAK. Bosido sprawdzał się w roli admina na serwerze GG, sprawdzał się również w roli admina na TP jeszcze za czasów dark-cs.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość BoLo

Bosido za czasów TP fajnie siè z Tobą grało. Ostatnio dawno Nie graliśmy bo i Ciebie Nie było i ja Nie gram. Może teraz zaczniesz nas częściej odwiedzać. McLovin niektórzy lubią sie bawić w detektywów itp. Ja czasem tez

W tym że mi Nie wychodzi. Jeśli sa miejsca na adma To na TAK!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ProfeSsor

wiem że moje zdanie się w tym dziale nie liczy ale BoSiDo powiedział żebym ten teges no to ten teges czyli na tak

a jakby ktoś był przeciw to niech zauważy że z czynnych administratorów zostało tylko paru osobników

a pozatym dobry chłopak xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bosido .. hmmm.. wporządku ale lubi się droczyć i wyzywać :P ... ale jest na luzie :)... można dać mu szansę a później zobaczymy co z nim zrobimy. A składki będziesz wpłacać ? wiesz to miesięcznie z 4 piwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.