Skocz do zawartości
ksf

KSF - Podanie o Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KSF

Staż w cs'a: kiedyś grałem w kafajkach/ obecnie gram od jakiś 6 miesiecy tylko na tym serwerze :)

Ile dziennie grasz na serwerze:średnio 4h zależy od dnia ;) http://www.gametracker.com/server/195.2 ... KSF%2Fmp2/

Znajomości AMXX: Do nauki Jak niektórzy piszą to "pikuś"..wszystko z czasem

Gdzie miałeś/aś admina:nie miałem

Gdzie masz admina: nie mam

Dlaczego właśnie ja:Ponieważ, znam obyczaje panujące na serwerze, graczy, potrafię zachować kulturę / spokój i opanowanie :)

Kontakt: gg /6420924/

http://www.gametracker.com/server_info/ ... rch=Search by KSF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czas gry : duuużo gra

amx to się nauczy a poza tym "pikuś" to moje słowo

no i nie ma z nim żadnych problemów

więc oczywiście jestem na TAK

no i liczę na Disco Polo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość BoLo

Patrząc na podanie myślałem że jestes nowy. Pozniej sobie Ciebie przypomniałem. Nie wiem jak jest z tym życiem na forum. 5 postów. No i jak z miejscami więc poczekam z moja ocena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ProfeSsor
Zero życia na forum, jedyna aktywność w dziale ze screenami (plus coś tam jeszcze).

Ilość przegranych godzin nie obliguje do zostania adminem.

NIE

nie każdy ma czas żeby pisać jakieś farmazony na forum bo nie oszukujmy się życie forum mało ma do bycia adm

poza kilkoma istotnymi pokojami ale to pewnie nadrobi jeśli będzie ku temu powód a co do ilości przegranych godzin to wydaje mi się że joOsh wystarczająco dużo czasu spędził na serwerze żeby wiedzieć co się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ProfeSsor

, to że zna Ebole to nie znaczy, że od zaraz może mieć tu adma.

jeszcze raz NIE

nikt tak nie powiedział ... pozatym wrażenia są subiektywne a tak wogóle lepiej nie być komunikatywnym niż jakieś farmazony 3 po 3 non stop nawijać tak jak ja nie to żebym, miał ochote się tu kogoś bronić ale myśle że każdemu należy się szansa pozatym mało administracji ostatnimi czasy na serwerze w porach między ranem a popołudniem tak więc myśle że mógłby się przydać ..no ale wiadomo to tylko moje skromne zdanie z którym i tak sie nikt nie liczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz rację, ostatnimi czasy jest mało administracji na serwerze, dlatego też postanowiłem poprzer Ronis'a,

znaczenie bardziej nadaje się na tą funkcję niż KSF. A wydaje mi się że obecnie nie potrzeba więcej niż jednego nowego admina. A co do Bosida to nie mam zdania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ProfeSsor

tak z tym że ronisa z rana cięzko spotkać a KSF widuje ostatnio dość często tak więc nie to żebym miał mieć coś do kandydatury ronisa ale KSF tesh się przyda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od Krzysiek.."Po prostu nie widzę go w roli admina i tyle, nie jest ani kontaktowy, ani nie sprawia wrażenia ogarniętego, to że zna Ebole to nie znaczy, że od zaraz może mieć tu adma.

jeszcze raz NIE "hmm a co ma do tego Ebola ? On mi kazał czy coś, była rekrutacja On złożyłem Podanie tyle po co pisać odrazu że znajomości :| nie rozumie tego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.