Skocz do zawartości
BakerS

Podania_o_admina_BakerS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BakerS

Staż w cs'a: ponad 5 lat z czego od 2011 roku z przerwami jestem z wami :)

Wiek: 22 lata

Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): http://www.gametracker.com/player/BakerS/31.186.83.63:27015/ w tygodniu ja przyjdę z pracy to tak w godzinach od 17-22 najczęściej jestem, a w weekendy zależy ale sporawo :)

Znajomości AMXX: 6/10 ale się przyuczę szybko łapię :)

Gdzie miałeś/aś admina: Nigdzie nie miałem :P

Gdzie masz admina: Nie mam admina :(

Dlaczego właśnie ja: Dlatego ponieważ ostatnio sporo adminów gra w Cs: GO i często ich niema kiedy ja gram a wtedy grasują cziterzy. Po za tym jak zauważyłem to tylko Borys i Krzysiek tylko ogarniają a to jest zdecydowanie za mało jak na ten serwer. Także reasumując: może nie znam się tak bardzo na adminowaniu ale szybko to ogarnę, także nie ma co się martwić. Praktycznie zawsze jestem po 17 w tygodniu na steam do dyspozycji więc problemu z komunikacją nie będzie.

PS. składam też podanie z tego względu że niektórzy gracze chcieli bym je złożył :)

Kontakt: steam :BakerS91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie o niebo lepiej teraz wygląda, niż przy twojej pierwszej próbie. Jestem oczywiście na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że sam ostatnio złożyłem podanie jestem na TAK :) Bakers ogrania, jest miły itd. zadych skarg wszyscy go lubia wiec ok :) :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze na tak. Ogarnie na pewno ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak, chłopak miły, często gra no i przyda się kolejny admin ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak

- steam

- ogarnia

- wiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasze zdanie i tak się nie liczy. My jako gracze (użytkownicy forum) możemy tylko i wyłącznie wyrazić swoje zdanie. Owszem chłopak kulturalny, żadnych skarg, ale mam wątpliwości co do GT, ponieważ jak zauważyłem często siedzisz na spectie niż grasz, takie jest moje zdanie. Teraz, gdy "adminów" zbytnio nie ma przyda się admin. Może na okres próbny, ale jestem na tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak :) Miły ogarnięty i spoko ziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również na tak, nie spotkałem się z taką sytuacją żeby kogoś wyzywał itd.

Ogarnia te karabiny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baczki mogą być, organizuje konkursy z nagrodami, na serwerze nie wyzywa (przy mnie :>), gra dosyć regularnie i na forum też coś skrobnie (niech już mu tam będzie, ale powiedzmy szczerze nie ma do czego pisać).

-------

Kolejne z serii "dlaczego ja" gdzie nie pisze się o sobie, a o ilości i występowaniu adminów. Każdy kto gra ten wie jak wygląda sprawa z adminami, tutaj chcemy dowiedzieć się o kandydacie, a ten ma nas oczarować kreatywnością , intelektem i inny atrybutami :>. A drugi problem to Brak cs:go (nieudana próbowa wyłudzenia :>)

-------

Jestem na tak of coz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duze TAK. kolega bardzo ogarniety, organizuje konkursy no i duzo pomaga gracza:). Szkoda ze tak pozno dal to podanie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U jeee bakers :3 ... Daje ci "TAK" bez większej rozpiski :3

kazanek/ u jea - to ja dam Ci ostrzeżenie, za brak uzasadnienia swojej wypowiedzi i od razu odeślę do tematu, byś mi nie pisać pw.

zasady-pisania-komentarzy-w-podaniach-t2824.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...