Skocz do zawartości
StoProcent

Podanie o Admina StoProcent

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:StoProcent

Staż w cs'a: 6 lat

Wiek:29

Ile dziennie grasz na serwerze:http://www.gametracker.com/player/StoProcent/31.186.83.63:27015/

Znajomości AMXX: 0/10 ale myslę ze filozofii w tym nie ma i to szybko ogarne, po prostu nie miałem nigdy z tym styczności

Gdzie miałeś/aś admina: nigdzie

Gdzie masz admina: nigdzie

Dlaczego właśnie ja: A więc dlaczego... Stwierdziłem że chyba najwyższa pora grając na tym o to serwerze od początku praktycznie jego istnienia. :skromny: :) Problemów raczej nigdy nie stwarzałem bo może jak dostałem jednego bana w ciągu swojej całej kariery tutaj to będzie maks i tak nawet nie pamiętam żeby coś takiego miało miejsce. W tygodniu troche czasu spędzam na serwerze głównie w południe i póznym wieczorem i ilekroć kiedy jestem to trzeba sie męczyc bo zawsze ktos sie trafi odpalony lub jakas istota która ma za bardzo cięty język ^^ i wówczas trzeba czekać aż ten ktoś łaskawie wyjdzie sam już nie mówiąc o tym że się dostaje czerwonej gorączki albo oczekiwać na admina co o tych godzinach czasami graniczy z cudem, więc myślę że bym się przydał ale nie mi to oceniać... Koniec tych wypocin :x :D

Kontakt:steam ruffadrian86 "konto odkupione tak że nazwa nie ma nic wspólnego ze mną gdy by ktos miał wątpliwości co do tego czy mój wiek jest realny"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie, widzę Cię często, ale masz jak napisałeś zerowe doświadczenie z AMXX, a poza tym wymagania na forum nie spełnione

Emdabliu, pragnę Cię poinformować, że się poprawiłam, jeżeli o to Ci chodzi, zobacz sobie AMXbans, cóż koniec, końców zrezygnowałam, nie będę się z wami kłócić :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZDECYDOWANIE i DUŻE TAK !!

Idealnie się nada na admina. Proszę dać szanse a na pewno będzie ogarniał (śmierdziuchów :D)

Odkąd pamiętam z drugiej postaci dobrze grał i nadal passa trwa. Kulturalny, ale dla botów nie :D oraz cichy - jako zabójca hehe. Tak jak napisałem powyżej jestem na TAK.

DobraMudzynka Dla mnie jesteś zwykłym użytkownikiem forum. Jak tak patrzę na Twoją "pracę" jako admin to zastanawiam się kto Ci go dał... StoProcent by więcej ogarniał jednego dnia niż Ty przez cały miesiąc. Raz czy tam dwa dasz bana na miesiąc i po kłopocie. Każdego admina odkąd gram a gram bardzo długi okres czasu na tym serwie nie miałem przeciw wskazań jakichkolwiek co do adminów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz te 10 czy 15 postów to sie nie będa czepiać . Znam cie z Serwera , a to że nie masz żadnej znajomosci nic nie znaczy , bo chociaż byłeś szczery , a nie tak jak połowa 10 % znajomosci amx a nawet stycznosci z tym nie mieli :D Jestem na tak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram teraz, ale grałem i szanse bym dał bo nigdy problemów nie sprawiał.

Co do wymagań co do forum, to imo rok rejestracji to 2010, a bez sensu klepać posty aby było więc na to bym przymknął oko :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie mam pojęcia o amx ale nie każdy widzac to pierwszy raz na oczy wiedział od razu o co chodzi człowiek sie wszystkiego w życiu uczy... A po za tym mój czas poswiecony i przegrany na tym serwerze mowi sam za siebie, moze fakt faktem nieudzielalem sie na forum bo w wiekszosci swoj czas poswięcałem na gre i na tym sie skupiam bardziej.. A tak na marginesie co z tego ze osoba która dostanie admina potem okazuje sie ze praktycznie nie gra lub gra raz na jakis czas wtedy żadnego pożytku nie ma z takiej osoby jako admin :) to tylko takie moje spostrzeżenie :| nie urażając oczywiscie nikogo :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na TAK. Nigdy nie sprawiał problemów, ogarnia i gra z nami od bardzo dawna. Porządny kandydat na admina. Brak znajomości AMX o niczym nie świadczy wystarczy ogarnąć proste menu, bo raczej pluginów tworzyć i wgrywać nie będziesz :)

Off:

a pani DobraMudzynka znowu dodała swoje marne 3 grosze w temacie na który nie ma zielonego pojęcia. WON!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie TAK!!! Gra od dawna, miły, ogarnięty :D

Znajomość amxx że zerowa? Co z tego? Dobramudzinko a jaka filozofia jest w wybieraniu cyferek? Poradzi sobie lepiej niż TY!

Z Ciebie taki admin jak kiedyś z Camela :D

Nie zaglądam często ale niech wrócą dobre stare czasy, jak jeszcze Leon z Jankiem ogarniali ten serwer to taka wypalona dziewczynka długo by nie pogadała!

StoProcent wielkie TAK!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak najbardziej, często online, wiekowy - więc nie będzie problemu z kulturą, podejmowaniem rozsądnych decyzji. AMX nauczy się w parę godzin, tym się nie ma co martwić :)

TAK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZA DUŻYM TAK!!!!

Gracz bardzo ogarniety z kultura no i skillem, a co do amx zawsze ci ludzie pomoga nawet ja jak napiszesz na steam:)

p.s. Co do DobraMudzynka szkoda słow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie złożyłeś podanie :D Gra z nami długo i ogarnia te klocki:) dajcie mu władze ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak duży staż, amx z czasem się nauczy dajcie mu ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele , kto to ten admin z PB ? Ciapek się nadaję lepszym kandydatem mógłbym tylko ja być :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotko i na temat Wielki TAK !! :karate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, teraz to ciągle west i eldorado będzie grane :D

na sto procent tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam i czytam i oczom nie wieże :o ale dzieki wszystkim za poparcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czytam i czytam i oczom nie wieże :o ale dzieki wszystkim za poparcie :)

to już nie nabijaj postów w swoim podaniu tylko idź wypowiedz się w jakimś innym temacie :D

co do admina nie wypowiadam się nie grywam nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak mimo, że znajomość AMX na 0 to szybko chłopak to ogarnie poza tym często gra i jest kulturalny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie TAK czesto na serwie, wiek w porzadku, amx ogarnie;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak przeciwwskazań do bycia adminem.

Gra bardzo długo i dużo, stały gracz.

AMXX szybko załapie.

Jak dostaniesz adma udzielaj się więcej na forum.

czytam i czytam i oczom nie wieże :o ale dzieki wszystkim za poparcie :)

Przytrafił Ci się tutaj mały błąd ortograficzny.

Popraw bo będę na NIE.!!

JOKE; :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tak długi staż na serwerze, wiek, kultura itp. Ktoś dobrze powiedział,że adminowanie to nic trudnego bo to wystarczy kliknąć cyferki ^^.

PS: Mudzynka pojazd po Tobie był nieunikniony i sama do tego doprowadziłaś :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Tak ,Bardzo długo gra ,problemów nie sprawia ,dobrze strzela :D AMXX problemów z ogarnięciem raczej nie będzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Jestem w dużym namyśle ... Ludzie cie lubią, i są za tobą otworem, ale 0/10 amx ? . nauczyć sie komend to nie jest jakaś ogromna "filozofia" jak to wszyscy w tym temacie piszą ... ale bądź co bądź jest to 0/10 . jeżeli większość jest za tobą ja też się zgodzę. bo na serwie jesteś często widoczny :) ... Czyli w skrócie "TAK"

A i nie najeżdżajcie tak na Mudzynke... admin to admin .. nie będzie czarował ze serwer bedzie rzygał tęczą ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na stoprocent pewny czy się nadajesz :D.

+ Lookając gt widać że często pykasz, o dziwo ostatnio ani razu cię nie złapałem na serwerze :<.

+ Raczej nie stwarzasz problemów i jesteś w stoprocentach bezpieczny dla środowiska (szybko się rozkładasz i to nie tylko na serwerze :D)

- Udział na forum , w końcu jak ktoś pisał jesteś z nami od 2010 to powinno się zebrać te trochę postów.

= Myślę że "dlaczego ja" było specjalnie utworzone dla mnie ... jednak dalej większość się kręci wokół braku admów, jednak prawdą jest że powinno się z tym coś zrobić (!)

! Co do sprawy amx, wystarczy pokazać jak się kickuje, banuje, robi głosowanie, zmienia mapy (nawet ja mogę mu to pokazać, co lepsze takich co nic nie umieją lepiej się trenuje pod względem zachowania niż pseudowyjadaczy co przez przyzwyczajenia z innych serwerów robią co robią). Przecież pluginów wgrywać nie będzie a cvary są zablokowane. Nie wiem na co narzekacie i co was boli, proszę was o rozszerzenie tego punktu... Już lepiej się zastanowić czy ci(p)ty potrafi ogarnąć bo w końcu jest rookie w adminowaniu.

Może nie w stoprocentach (tak w osiemdziesieciuprocentach) jestem na tak ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę myślę i myślę ? No co wy ja bezmózg :)Ale wiem przynajmniej że Stóweczka będzie znakomitym administratorem , ponieważ jest miły , nie cierpi cheaterów i ma staż:) bry2 na tak :_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...