Jump to content
Sign in to follow this  
batonik

Nokia E63 czy Samsung Avila?

Recommended Posts

Witam, nie długo kończy mi się okres abonamentu i przychodzi czas na wybór nowego "fonu" pod ofertą do wybrania było wiele telefonów, lecz wybrałem te 2

Nokia E63

[hsimg]http://www.nokia.pl/NOKIA_POLAND_57/Get_Support/Product_Support/Support_for_Phones/E63/pics/e63_software_234x330.jpg[/hsimg]

oraz

Samsung Avila

[hsimg]http://www.wirtualnemedia.pl/img/247/50/_original/108_05_gt-s5230_front_small1.jpg[/hsimg]

Telefonu będę chciał używać do rozmów oraz rozrywki ( gry, muzyka )

Więc waszym zdaniem który byście doradzili mi wybrać :)

Pozdrawiam.

Wszystko tylko NIE telefony z ekranami dotykowymi !!

Zainwestuj już lepiej w piwo, lepiej się opłaca.

Popieram :] I ja tez zastanawiam sie nad zmiana telefonu bo moja stara juz Nokia 6131 zaczyna za mna nie nadazac :P I znalazlem fajny fonik Nokie 3720,

[hsimg]http://www.bankier.pl/static/att/63000/1984003_Nokia3720classicyellow.jpg[/hsimg]

Wogoole uznaje tylko telefony Nokii, mialem juz SE, Samsunga no i LG... Dno jak dla mnie wszystko procz Nokii, z wszystkich jakie mialem (a bylo ich chyba z 5) bylem zadowolony i nie mialem zadnych zastrzezen

Po 1 stary zastanów się czego chcesz jeśli chcesz do zabaw i to ze dotykowy to Avila i tu się nie zgodze z Bolem ponieważ ona gra bardzo cicho. Booyaka pokazał Ci nokie ale lipną ;/ nie polecam tego telefonu to zwykły śmieć. Polecam Ci Sony Ericssona Yari nie wiem w jakiej sieci będziesz brał fona ale ten telefon jest w play za 1zł popatrz sobie www.playmobile.pl. A jeśli chodzi o Nokie E63 to fajny ja lubie takie bo to jest multimedialny telefon i fajnie sie na nim pisze sms ;]. Ale decyzja nalezy do Ciebie :)

Booyaka pokazał Ci nokie ale lipną ;/ nie polecam tego telefonu to zwykły śmieć.

Konkretniej :>? Chodzi o brak funkcji, bajerow itd czy o cos innego? Bo zastanawiam sie wlasnie nad tym telefonem i kazda opinia jest cenna :P Mi akurat nie chodzi o multimedialny telefon, ale zeby byl szybki, latwy w obsludze, wytrzymaly i w miare ladny. Jedyny wymog multimedialny to jako taki dotwarzacz mp3 :P

Guest BoLo

Na słuchawkach To chyba tak cicho Nie gra avila. Bujak boisz sie że Nie dasz rady komórce?:)

Bujak się boi on tylko proste narzędzia umie obsługiwać... :)

Np. Cep, Młotek (ale bez gwoździ to już skomplikowane)...

A wybór NOKIA bardziej funkcjonalna... Avilla (dotykowy panel do bani... :[ )

Moim zdaniem nokia poniewaz mialem bardzo duzo telefonow w swoim zyciu bo chyba o ile dobrze licze to okolo 20 i wcale nie jakies trupy tylko zawsze nokia lub se. obecnie posiadam se k800i i nie nazekam na niego. Staralem sie miec zawsze kosztowne telefony bo w tym siedze no i najwiecej to wlasnie nokii mialem. owszem popsuly sie w nich oprogramowania ale jezeli chcesz by ci sluzyl tel do gier i mp3 to polecam tylko nokie i rowniez jak inni nie jestem za dotykowymi gownami... Zdroweczko

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...