Skocz do zawartości
Snajper

[Rozpatrzone] Ogar.

Rekomendowane odpowiedzi

To jest ogólnie skierowane do szanownych adminów serweru drugiego. Panowie, czy to jest takie trudne by ogarnąć ten serwer?

1. Jeżeli ktoś już dostał bana za przeklinanie, wyzywanie itp. dawajcie dłuższe bany, a nie nadal na 5 min. Zwykły kick, nie ważne znajomy czy stały gracz tak? Proszę po prostu bo jest pewna ilość graczy którzy się nie zmieniają i jaja sobie robią z banów.

2. Selekcja graczy. Co jest ? byłem świadkiem sytuacji jak Admin na serwerze wyrzuca słabych graczy może dopiero uczących się grać, by wpuścić znajomych? co to auschwitz? Matko.

3. Admin ma ogarniać serwer. Nie grać sobie heheszki, śmieszki. Nic nie ogarnia, a ludzie się bluzgają, obrażają.

4. Nienawidzę sytuacji jak po jakiejś akcji Admin jest wrogo nastawiony do gracza. Rozumiem nie lubisz mnie, ale to jest twój obowiązek by panować nad sytuacją i zwracać uwagę na skargi.

5. Stali gracze, znajomi, nie wiem może przyjaciele to jest śmieszne. Ban się należy jak dla każdego gracza za nieprzestrzeganie regulaminu tak? A nie jawne przymykanie oczu.

Z moich obserwacji wynika, że po czasie już olewacie serwer. Gracie brechtacie, opowiadacie historyjki, klniecie, nadużywacie władzy jaką wam dano. Od dziś dnia każdego razu jak wejdę będę nagrywać demko, jawnie będę pisał o nieścisłościach, by w razie nieporozumień wszystko było na papierze. Wszystkie wasze odzywki, sortowanie ludzi na "botów" i "ziomków", wszystkie przymknięcia oczu. Będę jak wrzód na tyłku, nawet jak nie będzie już takich sytuacji i tak będę to robił nawet jak tych demek z milion nagram.

Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad 1 złóż podanie ogarze, pokarzesz wszystkim jak to się robi, o ile Twoje podanie zostanie zaakceptowane ;p

ad 2 poczytaj regulamin!

ad 3 patrz ad 1 + jeśli o mnie chodzi to nie słyszę NS więc sobie gram w najlepsze jak się mieszają z błotem przez mikro

ad 4 nie rozumiem

ad 5 skoro widzisz takie sytuacje, poparcie ich dowodami będzie skutkowało WARN'em dla admina, ale po co, skoro lepiej pospamować czymś, czego większość nie przeczyta, administracja będzie chciała poparcia tych słów, a admini Cię jeszcze bardziej znienawidzą trollface

podsumowując, zamiast ostrzegać adminów, że będziesz miał na nich oko trzeba było poprzeć skargę dowodami, w nazwie tematu wpisać nick admina który tak strasznie nadużywa swojej władzy, bo tak nie powinno być, opisać dokładnie nadużycia jakich się dopuścił, niech wszyscy zobaczą jaki jest zły i niedobry

oraz patrz ad 1, zachęcam do spróbowania swoich sił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu tam będę grał więcej, OGARNIEMY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze slysze, ale kazdy ma prawo do wyrazania swoich opini. Jako ze od niedawna mam admina na #2 to sprawa tez mnie dotyczy ;] ja slysze nsy, jakos nie zauwazylem zeby podczas gdy ja jestem na serwerze wyzywali sie, klneli ;]

Teraz mam przerwe do niedzieli bo jestem w rodzinnym domu i nie mam mozliwosci grania, adminow jest malo i wypadaja sytuacje ze nie ma czasu, nikt nie bedzie siedzial 24h na serwerze. Hyzio jest zawsze co wieczor po pracy, ja tez sie staram siedziec w kazdej wolnej chwili.

Narzekanie niczemu nie pomoze, na tym serwerze gra mnostwo nsow i to normalne ze dzieciaki dla zabawy sie odpalaja lub wyzywaja, gdy nie ma admina to bez wlasnych dowodow nic nie poradzisz ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad.2 pewnie ci o mnie chodzi jak ktoś gara i ma staty jak w jednym przypadku który pamiętam -1 5 to wylatuje jak jest pełen serwer żeby dać slota innym którzy chcą pograć. To nie stuka zabijać gracza który stoi jak kołek i sam się zabija. Jak ktoś gra słabo ale widać że się rusza że chce się czegoś nauczyć to w życiu nie wyleci.

Wiesz to nie najlepszy początek jak ty mówisz ze będziesz nagrywał dema żeby mieć na nas haka. Tu jest HLTV i nie nagrywa jedynie tego co mówisz przez micro.

A i nie powołuj się tutaj na znajomości. Faktem jest że jak nowy gracz przeklina to wylatuje. Gdy zdarzy się to graczowi który gra długo i wiemy że czasem nieumyślnie się mu wypsnęło to wystarczy słowne upomnienie i jest spokój. Co do nowych słowne upomnienia raczej nie działają. Nie jesteś Adminem to nie wiesz to nie stuka wszystkich powywalać, a porządek trzeba utrzymać. To nie takie łatwe w niektórych sytuacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zamknięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...