Skocz do zawartości
kazak1987

[Rozpatrzone] Skarga gracz wonrz

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: wonrz

Data zdarzenia: 11.11.2013r

Opis sytuacji:

Po pierwsze staram się unikać zaczepiania ludzi na serwerze, wiadomo, emocje internet itd.

Jednak ten gracz na prawdę do samego bólu potrafi być nadgorliwy.

Wyzywa nie tylko mnie ale też innych, graczy, wiecznie jęczy i płacze.

Żeby nie było, że rzucał słowa na wiatr proszę o to jedne z dowodów, które zrobiłem, gdyż mam dość takiego zachowania.

1. 1274055.jpg

2. 1274056.jpg

Ewentualnie download:

1. http://www17.zippyshare.com/scaled/95298810/file.html

2. http://www17.zippyshare.com/scaled/66084280/file.html

Nie życzę sobie takich obleg pod moim nickiem, osobą.

Sam czasami sobie powiem k****a, bo coś nie poszło bo coś nie idzie, ale nie wyzywam nigdy nikogo w taki sposób, stąd proszę o ukaranie gracza, jak dla mnie tydzień się należy, ale ocena należy do administracji.

Ip/SID gracza: psychoffa/player.php?id=3935 nic więcej nie znalazłem IP ani SID

@@ edit:

Jeżeli Cię Patrycja uraziłem tym żartem to wybacz :) wezmę pod uwagę Twoje poczucie humoru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mu na tydzień albo miesiąc bo nic nie robi tylko bluzga i napina do wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Kazak w sumie nie lepszy jesteś szkoda, że nie mam tego co napisałeś do mnie. Bo sam też zaczepiasz i się sapiesz do wszystkich o każdy najmniejszy błąd ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 24h na dostosowanie skargi do wzoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kazak lepszy nie jest, ale wonrza nikt nie przebije trollface

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej przeprosiłem, uważałem to co powiedziałem, za żart :)

Jednak tak nie było :) więc powtórzyć to się nie powtórzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień to kara w sam raz dla tego nieopierzonego Pokemona poke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i będę monotonny jednak??

1274060.jpg

1274061.jpg

Już nie chodzi o przeklinanie, po prostu mam dość żenującego obrażania tego gracza.

Ban się należy jak widać, niech odpocznie i zrozumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym dzieckiem to było nie pokazywać, bo sam do każdego ciśniesz od dzieciaków bo myślisz że sam jesteś najstarszy. Tak jak dziś grałem i wyskoczyłeś z tym tekstem do Leona. z Tego co wiem to ma kilka lat więcej od Ciebie. Każdy dla Ciebie czy to na forum czy na serwerze jest gówniarzem. Składasz skargę za teksty a sam nie potrafisz powstrzymać języka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze drogi kolego z Leonem wyjaśniliśmy sprawę, żeby była jasność

Po drugie kolego psujesz tylko status forum "przyjacielu" jego

Po trzecie kolego wcinasz się tam gdzie nie powinieneś, stąd właśnie takie posty, nie było Cię nie widziałeś, nie udzielaj się, jest taki regulamin tutaj po to aby właśnie osoby trzecie, których to nie dotyczy nie udzielały się, gdyż nie mają pojęcia.

Po czwarte kolego nie oceniam po wieku, tylko po czynach :) czasami wypsnie mi się dziecko drogie młody człowieku, ale to są fakty.

Po piąte - szkoda mówić kolego :)

Cyrkiel idź zajmij się tym co powinieneś i nie wtrącaj się, prowokujesz wyszukujesz, błądzisz, nie wiem czym sobie zasłużyłeś na przyjaciela tej serwerowni ale to nie o Tobie temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku chodzi o to że sam takimi tekstami cisniesz do ludzi a na innych za to samo skladasz skarge. To jest dziwne. Ciekawe co jak ktos zrobi screeny z tego co Ty wypisujesz i wrzuci to pewnie powiesz ze to bylo w zartach z Twojej strony? Tak jak napisales do Patrycji? a przypomnij sobie slowo pajac ktorym ktos tam Cie nazwal. Moze tez zartowal. Zauwazylem jedno ze od samego poczatku jak sie pojawiles na sile zaczales pokazywac jaki to jestes inteligentny a inni to idioci. Ja Ci tylko powiedzialem ze masz do kogos pretensje za cos co sam robisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego :)

Nie otrzymałem, żadnej skargi na swój nick, osobę.

Tutaj nie chodzi o słowo pajac, tylko najechanie na rodziców, co jest właśnie dziecinne.

Wpadka, przypadek ? mnie to obraża i chce aby został ukarany za właśnie takie teksty.

Za każde przekleństwo - dostałem kick, ban :)

Za to co napisałem to też np z Graczem Patrycja wyjaśniłem, przeprosiłem, się nie dogadaliśmy.

Zostałem ukarany, za to co pisałem, mówiłem.

Stąd dociekam się kary za takie postępowanie, które jest dla mnie właśnie dziecinne, gdyż gracz "wonrz" nie wykazuje żadnego istotnego argumentu by się wyżyć, więc wyżywa się, w ten sposób :).

Tutaj nie chodzi o inteligencje, po prostu jesteś za młody by zrozumieć pewne aspekty sprawy, widzisz to w sposób emocjonalny, drażliwy, zaczepny i tym się starasz wywierać wpływ na swojej znajomości na forum.

Nadal uważam temat nie tyczy Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie zauwazylem zebys dogadal sie z Patrycja bo bylem wtedy na serwerze. I znowu "jestes za mlody" a czy Ty uwazasz sie za takiego doroslego a w grze jak podchodzisz do ludzi? nie emocjonalnie? wyklinajac?obrazajac? i to ma swiadczyc o tym ze jestes taki dorosly? dziwi mnie to ze tak brniesz w tego typu skargi nie reprezentujac soba niczego wiecej na serwerze niz ten wonrz czy jak mu tam. Tylko zaczal Ci cisnac to robisz screeny. A druga sprawa Twoje przesiadywanie na spect. Porazka w taki wlasnie sposob lapiesz godziny na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na forum w pierwszym poście edit do Patrycji, oraz na serwerze ją przeprosiłem - to że Ty i Twoje oczy nie widziały, nie znaczy, że nie było.

Napiszę tutaj, że żałosne są Twoje komentarze i już tłumaczę.

Siedziałem na spec jak pisałem skargę po to by nie szukać slota, za każdym razem gdy tak jest admin daje kick, ale że go nie było, to nie dostałem, tak samo jak gracz "wonrz" nie otrzymał bana za swoje teksty.

Ja uważam, że to co napisałem powiedziałem zostało przekazane, otrzymałem karę kick ban, podpis na forum, jednak sprawy SĄ WYJAŚNIONE drogi człowieku, więc zajmij się sobą i nie pisz bzdurnych postów, KTÓRE NADAL CIEBIE NIE DOTYCZĄ :) !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotycza mnie tak samo bo jesli gram na serwerze ty po kims jedziesz a na kogos innego skladasz skarge za przeklenstwa, obrazy to mam prawo sie wypowiedziec. Ty miedzy wszystkimi wszystko wyjasniasz bo myslisz ze napisanie przepraswzam to juz wyjasnienie, zalatwienie sprawy. Tak to nie dziala. przestan wywyzszac sie na serwerze tym ze masz te 26 lat ktorymi i tak nic soba nie reprezentujesz. Bo juz dawno na serwerze takiego typa jak Ty to nie bylo ktory mysli ze jest bogiem bo ma rocznik 87 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie w temacie :) czekam na opinię osób zarządzających.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...