Skocz do zawartości
iX7

Do adminów z PB

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o wzmożoną obserwację graczy Hubert i Chudy. Co do pierwszego było już wiele podejrzeń i dziś po mapie de_eldorado utwierdzam się w przekonaniu ale nie mam pewności. Co do Chudego dziwnym trafem zawsze jak go obserwowałem, a nie nagrywałem miał bardzo dziwne akcje, nie nagrałem nic mocnego i tym samym nie dałem bana, ale jestem wręcz przekonany że koleś coś odpala. Dla zainteresowanych polecam HLTV z przed godziny 10 dnia 16.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuć tu link do hltv i rozpisz które akcje mamy obejrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi zbytnio o przeglądanie HLTV napisałem że jak ktoś zainteresowany. Chodzi o to żeby się im przyglądnąć tak przy okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iX7, jakbyś nie wiedział jak to się odbywa :)

dopóki nie wrzucisz hltv i go nie rozpiszesz to raczej nikt się tematem nie zainteresuje, bo raczej nikt nie ma tyle czasu, że przeglądać jedno hltv za drugim w nadziei, że zobaczy jakieś odpalone akcje, po za tym jak Tobie się nie chce rozpisać dema jeśli uważasz, że było tam coś nie tak to nie wymagaj od pozostałych, że odwalą za Ciebie całą robotę ;p

a Ty potem skomentujesz WIEDZIAŁEM! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosisz o wzmożona obserwacje... To daj nam przykład swoim działaniem, nikt za Ciebie nie zrobi czarnej roboty i nie będzie siedział nad HLTV pół dnia, żeby znaleźć jedną akcje. DEMKO/HLTV podstawą do oskarżania kogoś, póki co obrażasz ich, mówiąc że odpalają, a tak na prawdę nie masz dowodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosisz o wzmożona obserwacje... To daj nam przykład swoim działaniem, nikt za Ciebie nie zrobi czarnej roboty i nie będzie siedział nad HLTV pół dnia, żeby znaleźć jedną akcje. DEMKO/HLTV podstawą do oskarżania kogoś, póki co obrażasz ich, mówiąc że odpalają, a tak na prawdę nie masz dowodów.

Nie chodziło mu chyba o to żeby ktoś oglądal hltv. Tylko żeby się bliżej przyjrzeć im .lol . A tak jak by ktos zerkał to przy okazji na Monsona bo zawsze jak ktos kampi to on tam nie idzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borys czy ty jesteś taki ciemny czy tylko udajesz. Nie napisałem na ogólnym wiec nikogo nie obrażam. Widziałem dziwne akcje z rana kiedy jest mniej ludzi i adminów, a że nie byłem pewien to proszę o przyglądnięcie się tym graczom i napisanie swoich spostrzeżeń bądź banowanie jeżeli będzie taki powód. Po to jest ten dział żeby TU wyjaśniać takie sprawy właśnie dlatego, że w ten sposób nikogo nie obrażamy.

I nie chodzi mi o zwalanie na innych roboty. Jak jestem pewien to banuje. A jak nie mam pewności to proszę innym o to żeby się przyglądnęli bo maja inne możliwości jak ja. (mając admina na STEAM mogą obserwować pod innym nickiem).

Tobie Borys po prostu ciężko uwierzyć w dobre intencje. Ja nie mam nic do Chudego ale jeżeli czituje to należy się BAN bez względu na to ile u nas gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do chudego tez mialem watpliwości patrząc jak gra bo ostatnio na ffa grał. nawet bana bodajrze odemnie wylapał ale za obrazanie graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ix jak tak uwazasz to wez nakrec na nich demko zbanuj napisze wrzucisz demko ktos oceni sie wyjasni ;) jak dostanie ub nic sie nie stanie. Albo wrzuc tu hltv z tych twoich obserwacji i sie rozpisz.

Koval to samo :)

Ja narazie nie gram wiec wam nie pomoge chyba ze demko wrzucone obejrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...