Skocz do zawartości
Marcin :)

[Rozpatrzone] Setiv*.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: Setiv*.

IP serwera: 31.186.83.63:27015

Steam_ID: 0:0:83106668

link do HLTV:

http://290272.hltv1.pukawka.pl/batonowe ... 065320.zip

http://290272.hltv1.pukawka.pl/batonowe ... 066520.zip

Rodzaj czitu: Wallhack

Data: 22.11.2013 koło 21 ?

Rozpiska (nie obowiązkowa):

Aztec:

+ 9:53 celnie bije przez mostek( nie widzi)

10:08 za szybko

+ 11:53 za wcześnie, mając 3 hp nie pilnuje drugiego wyjścia

12:35 czeka aż tt w wodzie cofnie, potem wychodzi (patrzeć pov Najster)

+ 13:10 po modelu (skok)

14:15 goni fraga, pewniak

16:21 ?

16:44 niestety lag, potem sprawdza nie tą strone

+ 19:15 wbiega mostem, zwalnia akurat zaraz przed tym jak wychodzi awp

Westwood

1:15 czeka, cała akcja

+ 3:10 wyczekuje, cała akcja

+ 3:36 jak biegnie zerka na ścianę, pewniak przez okno.

4:21 czekał

4:44 od razu na model ( mógł słyszeć)

4:54 za wcześnie (przez lag nie widać)

6:45 pewniak

Poziom gry bardzo mierny, sprawdza ściany.

Na dwóch serwerach nie wstawione ss, na jednym bany za cheatkey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie odpalony. Do wyjasnienia sprawy odebrałem modka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm , co tu powiedzieć . W ten dzień grałem bardziej 4fun , demko dobrze rozpisane aczkolwiek radzę dopatrzeć się pewnych szczegółów . Te twoje Pewniaki w rzeczywistości nie sa pewniakami . Z tego co widze praktycznie połowa z tych twoich pewniaków nie wygląda na Pewniaki ;) Sytuacja w wodzie było info że się cofneli . Tak jak już powiedziałem , to nie sa pewniaki . Przyznam ze z tym gonieniem fraga gdybym ogladał kogoś demko sam bym pomyślał że to czit. Tak jak już mówiłem , grałem 4fun tak jak na pb. Czyli widzisz , zabijasz :) Drugiego demka nawet nie ogladam. Skoro Baton stwierdził że niby gram na odpale , to hmm. Chyba moja kadencja się tu skonczyła ;) Ale proszę o ocenienie reszty :) Dodam , że to jest grubsza sprawa i można by było obejrzeć demka z innych dni.. Co do banów wspomnianych przez kornikossa , 2 bany za ss'y . Hm , jeden ban był bodajże na jakimś gungame , nie gram na innych serwerach oprócz tych jedynie na jakiś gungame w oczekiwaniu na slot . Screeny moge tutaj wstawić jesli bedzie potrzeba , przyzwyczailem sie ze często robią ssy , zawsze wstawiałem tylko po to żeby udowodnić że jestem czysty. Tam przyszedłem raz , nie miałem chęci ich wstawiać . Także sprawa do rozważenia :) Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie aż wyraźne WUHA:

Aztec;

+ 13:10 po modelu (skok)

Westwood;

+ 3:10 wyczekuje, cała akcja

Za szybki refleks byś miał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sprawa leci do waszych rak , po co mam zaręczać że nie grałem na odpale , czy inne takie . Sprawa wyglada tak zę gram nie tutaj od dzisiaj . Chyba nie udawało by mi się grać tyle czasu na odpale bez konsekwencji ? :) Radzę przejrzeć inne demka , bo chyba na podstawie raptem 2 akcji posądzić kogoś o WH , oraz zszargać mu opinie ;)

+ 9:53 celnie bije przez mostek( nie widzi) - gracz o twoim stażu na slow motion nie zauważył że przez moment było widać w którym ustawił sie miejscu ? Prosze cie człowieku przecież takie cos jest smieszne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie broniąc setiw-a . Chodź ma rację przejrzyjmy też inne mapy . Ja sam czasem się boje ze dostane bana za wh bo mam naprawdę dobry dzień . I stary 30 do 0 wiec nie powinniśmy się sugerować tylko tym co wrzucił korni luknijmy takgz inne mapy/dema od tego mamy hltv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodzio, gdybyś śledził czasem forum to wiedział byś, że akcje trwa dłużej już i to nie są pierwsze akcje jakie są brane pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i zamiast gadać, że chcecie więcej demek oglądnijcie i ocencie :) Bo w Twojej Bodzio wypowiedzi nie dostrzegłem oceny, czy odpalony czy nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na kazdej mapie trzeba grac na wh :) zeby bylo mniej podejrzane raz grasz raz nie :D demka nie obejrze bo jestem na tel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:15 prosze Cie, tu nawet nie ma co komentowac.

3:10 prosze was, ludzie, wyczekuje... na wescie kto w saloonie nie wyczekuje choc troche... "-" jak nic...

3:36 strzelal wczesniej sie z gosciem na dachu, "-"

4:21 tego nie rozumiem.

4:44 ( mógł słyszeć)tak zostawiam

4:54 koles ubil, wiec wiedzial gdzie bedzie, argument do mnie nie przemawia, choc fakt, lag...

6:45 czy ja wiem.

dla mnie West jest ewidentnie na "minus", malo.

aztec:

9:53 nie wiem jak wy, ale ja mam laga, poza tym widac typa.

10:08 słychac!

11:53 strzelal sie z typem, fakt faktem patrzyl jedna strone, ale to tak +/-

12:35 dla mnie to na +

13:10 serio? no slychac typa... refleks moze i tak, dla mnie +/-

14:15 slychac! widac!

16:21 hm, nic nadzwyczajnego.

16:44 slychac, po raz setny!

19:15 niezrozumiale dla mnie w ogole.

Podsumowując: Miało byc powaznie tak? Przyznaje, sam myslałem na poczatku ze odpala, jednak dla mnie wiekszość tych akcji jest na słuch i trochę szcześcia, a wasze akcje i słowa batona 3:10 z Westa i 13:10 z Azteca są troche śmieszne. Już bardziej dla mnie akcja w wodzie 12:35 aztec i to jedyna akcja ktora mnie zaskoczyla na aztecu.

DLa mnie za malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze tu jakieś zarzuty wobec mnie ale skoro Nie dotyczy ten post mnie napisze krótko. Nie mam nie przeczytanego postu na forum to ze się nie wypowiadam nie znaczy ze nie sledze tego co się tu dzieje skoro stwierdzam ze wszystko jest juz powiedziane to po jakiego diabla mam się jeszcze ja wypowiad . A co do tematu to juz się wypowiedziałem . TAK KAZANEK JA TAK NA POWAZNIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróca z roboty to obczaje :mikolaj: Ale oglądając inne dema wiem co z tego będzie .ban .bad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Westwood

3:39 i 3:41 - już wiem, że odpaleniec. Co tak patrzysz dziwnie po kątem? Grzybów szukasz?

3:45 - to było genialne idealnie wybrał moment gdy zobaczył, że ten z dołu się schował to hyc szybko atak na tego z góry (dajcie na 1/4 to zobaczycie pierwsz kulka idealnie w ct)

6:52 - zanim był lag to juz celownik czekał na ct

Aztec

11:53 - coś Ty taki pewny ze tamtędy wyjdzie?

13:10 - dziwne

15:14 - leci awp po boxie szkoda ze szybko padł

Odpalenie na 100%. Może banalnych błędów nie robi (lata za boxami) ale te jego lookania po ścianach dziwne szybko rozglądanie sie wokół siebie.

Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Westwood czysty, no ale aztec to już poezja. Jak dla mnie to niestety, ale musimy się pożegnać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skoro admini się już wypowiedzieli , gracze też . Temat uważam za skończony , bo nic więcej nie zdziałam. Narazie wszystkim. Od siebie dodam tylko tyle , że nie grałem na odpale ;) Bajo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b4d9c4f44a8cdcc2e1ea3423033cc8c0_original.gif?1381331343

Szkoda że nie miałem nikogo pod ręka, kto by strzelił ss, byłoby łatwiej.

GL&HF, close, adios.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...