Jump to content
Sign in to follow this  
mnisiekxxx

ruletka

Recommended Posts

Witam
Wiem może to tylko mi przeszkadza ale czemu np nozownik biega jak piz. Co z tego ze ma 1k hp jak nic nie idzie zrobić bo zanim dobiegnie do celu to zwykły gracz z m4 jest w stanie 2 magazynki wystrzelac i go ubic to samo ninja biega jak nożownik czyli strasznie wolno poruwnując z tym co było kiedyś. Kolejna rzecz to fakt ze da sie boga zabic. Lub na niewitce jak sie biegnie czasem to wystarczy zmienic bron i odrazu niewitka znika  czasem zostajke tyle tylko ze biegnie jak zwykły gracz ze staruchem to samo broń zmieniasz i biegasz normalnie.  Np boga da sie zabić lub zgwałcić dawniej było że boga nie mozna było zgwałcić ani zabić gwałciciel tez sie czasem buguje i tez go mozna zabic

ortografie popraw i spojnosc, potem sie poprawi serwer;]] a tak serio czasem tam pykam i nozownikiem lajtowo mozna ubic kilka typow tylko trzeba taktycznie do tego podejsc.

Widzę, że masz problem, bo kiedyś można było łatwiej zabić... Teraz jest nowy plugin. Trzeba czasem trochę bardziej się postarać, a nie tylko biec na przeciwnika i robić rzeź ;)

wiesz co w tym cała zabawa ze można było zrobić coś innego niz takie ffa  tu nawet boga mozna zabić wiec po co on gwałcicela tez trafiasz w głowe i pada to puszczasz ludzi prawie bez broni by padali ninja  jak byś nie wiedział borys jest to jednosta do szybkich bez szelestnych ataków a tu nnja biega jak człowiek to jakie to mam być szybkie działanie to mu choć katane daj by było czym ta głowe uciąć a nie scyzoryk

Zgadzam się z misiekxxx, z całym szacunkiem, ale nowa ruletka jest do bani, nw po co jest "bóg", "czapka" itp. takim tempem nie da rady dobiec do przeciwników nawet, a nożownik biega jakby miał worek ziemniaków na plecach.

Patrycja wiesz co to Dysekcja  to coś co się ukrywa a jednak widać to w tym jak człowiek pisze.
Mozę to właśnie przez to ja nie stawiam przecinków po-prostu nie ogarniam gdzie powinien stać a kropkę mogę postawić byle gdzie ale i tak się przyczepisz ze zrobiłem błąd ortograficzny i tak zazwyczaj poprawiam błędy prawym przyciskiem myszy

Na chwilę obecną tak jak pisałem jest ona w fazie roboty. Tzn zleciłem na amxx.pl jej poprawną instalacje, bo prawidłowo po wrzuceniu wszystko powinno działać, a tak nie jest. Dlatego tez ta ruletka na chwilę obecną działa tak jak działa. W tym tyg. pracę powinny być skończone. Chyba wolicie troszkę poczekać niż później czekać aby włączyć serwer po kolejnym crashu :[

ktoś mówił ze na tym jest stabilniejsza to powiem tak jest na swrwie 10 osób tnie się jak sam nie wiem co i do tego crash był parę min temu i dalej sie tnie lub nawet gorzej :)
Ale jak mówisz  Baton że do końca tyg będzie ok to trzymam Cie za słowo i poczekamy pomęczymy się :)
I miejmy nadzieje że będzie lepiej niż do tej pory :)

No mówiłem np: ninja widoczna cała postać lub nożownik lub coś wolno biega lub niby masz jakiegoś boga czy czy weterana a Cie widać ;/

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...