Skocz do zawartości
batonik

Alternatywa dla KinoManiak'ów

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam: http://www.wykop.pl/ramka/1814620/xbmc-czyli-dlaczego-nie-placze-po-kinomaniak-tv/

Do tego znajdziemy aplikacje przeznaczone do xbmc na telefon, takie jak zdalny pilot, więc w moim przypadku wstawanie z łóżka żeby podregulować głosność odchodzi w zapomnienie, będę jadł i grubł przy tej aplikacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, gdzie SOM filmy ja się pytam bo ściągnałem ten program i żadnych dodatków czy czego tam znaleźć nie moge, a nie chce mi sie zgłębiać trollface

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kto się przejmuje tym ze kinomaniak padł.. ( no może Batonik i paru- się leniuchu nie chciało pobierać ?) czasy oglądania filmów online wygasły... Teraz tyle jest download'ów filmów w sieci ze wszystko idzie znaleźć  :)

 

Ale przyznam ze program ciekawy :) jednak wole mieć film już we własnej kolekcji na dysku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w przypadku seriali :D?

Nie potrzebnie zajmowany dysk, wolę oglądnąć na necie i lecimy dalej, a nie czekać, aż się ściągnie i później wybierać co leci do usunięcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szuka mapki z Filmami na tlf bo na freedisc.pl sie sxina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Ok Macieju, ale jakość nie zawsze jakbyś oczekiwał.. a co za problem z serialami ? Jaki chcesz .

A co do miejsca.. obejrzane kompresujesz i mniej zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, Trzymaj + ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już obcykane, filmy próbowałem oglądać i w sumie nic ciekawego nie znalazłem, same marnizny w jakości ala rmvb i nie ma paru dobrych serwisów, sam program żre zasoby tak że przy odtwarzaniu zaczyna mi myszke spowalniać, a znaleźć coś żeby obejrzeć i trafić na wolny hosting graniczy z cudem. Takie moje spostrzeżenia, na chwilę obecną jakby co wolę WIndosowskie Media Center ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób płaczących za kinomaniakiem zapraszam na niego. Działa tylko pod innym adresem :P kinoman.tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób płaczących za kinomaniakiem zapraszam na niego. Działa tylko pod innym adresem :P kinoman.tv

To nie jest ekipa kinomaniaka, tylko marna podróbka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...