Jump to content
Sign in to follow this  
zestaff

ruletka

Recommended Posts

Aktualnie jak to wygląda?

Batoniku drogi sprawa wyglada tak ,że wszystko nie działa poprawnie czyli Boga możesz zabić.A jak wygrasz czapke i kupisz broń to cię widać i  chodzisz jak zwykły gracz nożownik tak samo i ninje widać i też powoli się porusza,gwałciciela można zabić czyl nie warto nawet grać w tą ruletke,a i jak masz starucha to chodzisz normalnie,To tyle z mojej strony myślę,że zozwiążecie sprawe.

Właśnie ruletka teraz działa tylko poprawnie nożownik i tyle no i małpa a tak nic a nic tak jak kolega wyżej pisał boga gwałciciela można zabić widoczność po wygraniu weterana :D

z ruletki nie działa poprwnie gwałcieciel ( da sie go zabić), bóg ( da sie go zabić), czapka niewitka ( widac gracza miomo wszystko) weteran ( tu losowo czasem go widać czasem nie zalezy od mapy) nożownik ( biega jak by chciał a niemógł, ninja ( widac go i tak samo jak nożownik biega jak by z metr pszenicy na plecach nosił ), staruch ( wystarczy broń zmienic i znów biega sie normalnie) i to raczej tyle jeśli o czymś zapomniałem dopiszcie

PanDas3

To graj na #1.

Teraz już mało co działa, a niektórzy skarżą się nawet, że przy wybuchu ludzkiej bomby wywala ich z serwa.

Oprócz tego co jakiś czas przycina broń, tzn. strzelam na full-auto i między wypuszczaniem pocisków następuje chwila przerwy. No i kolejna dziwna rzecz, czasem ewidentnie się kogoś trafi, ale żadnego hitu nie zadaje.