Skocz do zawartości
boteq

Notoryczne obrazanie!

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, gracz o nicku "Damian64" notorycznie obraza, dostanie bana, wchodzi i znow to samo... Wczoraj dostal bana na 1 dzien bo nie wiedzial ze bylem na serwie, jak sa admini to jest spokojny, a jak widzi, że nie ma to klnie i wyzywa na calego. Dzisiaj bylo to samo, robi to przez mikro, wiec dowodow nie ma zeby mu teraz dac bana, hltv nie nagrywa dzwieku, wiec tylko an goracym uczynku mozna go przyłapać. 

Dostawal juz wiele banów za obraze, wiec proponuje teraz mu nie zalować, 1 dzien uwazam już za malo skoro on zadnych wnioskow nie wyciaga... Po co taki czlowiek na serwerze, ktory tylko ciagle obraza. Załatwie dowody na to, postaram sie nagrywac wlasne demka jesli on bedzie na serwie.

Czekam na wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ode mnie banik na tydzień od ręki :)

 

http://home-edition.gameme.com/player_histories/chat/2991

 

jak wbije to dajcie mu perma za aktywnego :)

 

a w dorobku tego Pana mamy bany w przedziale od 30 minut do tygodnia, więc jak widać nie pomaga ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dobrze, dostalem info ze przez mikro wyzywa a tutaj prosze, jakie piekne slogany na czacie polecialy :) Perma tak czy siak bedzie mial, nawet jak teraz nie wbije na aktywnym, to wbije jak mu ban minie i znow bedzie to samo, zobaczycie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

się zobaczy, do mnie już jego brat na PW pisał, że za co ban bo przecież on nic nie zrobił i żeby chociaż jego odbanować

więc poprosiłem o podziękowanie bratu i nakłonienie go do powściągliwości na serwerze lub poszukania innego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...