Jump to content
Rozbojniczka:3

Moje hobby ...

Recommended Posts

Hmmm,chciałabym zaprezentować moją pasję.

Zajęcie,które sprawia mi ogromną radość,przyjemność,satysfakcje-granie w radiu :)

Moja przygoda z radiem zaczęła się dokładnie 6 miesięcy temu :)

Zaczynałam w malutkim radyjku,tam nauczyłam się wszystkiego,pokonałam moją nieśmiałość,poznałam dużo ciekawych osób,niestety LOVEMUSIC upadło,nie było pieniędzy na utrzymanie radia,kompletnie mnie to rozwaliło.

Stwierdziłam ,że moje granie zakończy się wraz z upadkiem tego radia.

Mineło parę tygodni,czegoś mi brakowało,coś było nie tak.

Wracam. Nie wytrzymałam. Tak strasznie brakowało mi ludzi na audycjach,tego że ktoś chce mnie słuchać...

Z moim maluteńkim doświadczeniem zaczęłam wysyłać próbki do kilku stacji.

Poszłam dalej,granie na kanale testowym do MAXNUTY,co było niedobrym pomysłem,wybrałam RADIO STARS... Pierwsza jedyna audycja,środek tygodnia... ok 100 słuchaczy,ale co mi po słuchaczach,jak brakowało mi naszej rodzinki na lovemusic... Odeszłam po jednej audycji - kolejne poszukiwania... Byłam juz strasznie zrezygnowana i kolejna propozycja - GÓRAL-DANCE .

Grało się świetnie,zajefajna atmosfera słuchaczy,jednakże nie potrwalo to długo,aż do czasu problemów z administracją,nie bede juz wracać do tematu,po prostu zachowanie nie na miejscu i z ciężkim sercem odchodzę z kolejnego radia :D

Krótka przerwa i Afruu powróciła do grania na Muzycznej-Stacji. Coś mi strzeliło,chciałam znowu rzucić granie,pożegnalna audycja,pełno słuchaczy,najlepsza audycja chyba pod słońcem,ale ja i tak nie skończyłam :D minął tydzień i znów to samo,kolejne małe radio,grało się okej,ale stwierdziłam że trzeba się rozwijać,złożyłam podanie(chyba drugie) do VIVY :> no i tam teraz gram.

Nigdy nie zapomnę osób ,które się ze mną bawiły,nie udane przejścia,konie   :D przejęzyczenia. ach... cudowna przygoda z radiem Tego uczucia ,gdy grasz dla osób ,które cię słuchają,chwalą,bawią się, masakra.. miazga po prostu.... Ale dobra już koniec tego gadania :D W sumie piszę po to aby zachęcić do posłuchania mnie kiedyś :D

nie w sensie reklamy,bo nic za to nie mam,oprócz szczęścia,bo przecież gram dla ludzi . Jeśli ktoś ma ochotę to radio-viva.pl w wolnych chwilach,dla wszystkich batonowców,napewno specjalna playlista :D Pozdrawiam Rozbójnik :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ejjjj no milusio ! Super sprawa , przyznam szczerze , że malo radia słucham, aleeee... Zawsze lubiłam słuchać różnych audycji jak juz na jakąś trafilam . Bardzo lubię to w jaki sposób prezenterzy radiowi sie wypowiadają .. Jest to wszystko mega naturalne ( Nie zawsze , ale często ) I ogólnie ten luzzz . Pracujesz indywidualnie czy jest jeszcze ktoś u Twojego boku ? A przede wszystkim czy wciaz to robisz? Chętnie posłucham, ale niestety dopiero dziś natknelam sie na posta ?

Powodzonka i pozdrawiam ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze chciałem spróbować w radiu bo jak się nakręce to dużo gadam i podobno mądrze ale mam problem ze mowie niewyraźnie jakby ktoś mi kluski do buzi mi  włożył i to mnie dyskwalifikuje żeby cokolwiek w radiu podziałać ale fajnie ze tyle doświadczeń masz z radiem i najważniejsze to mieć pasję i jej się trzymać :) 

Edit znaczy nie zawsze gadam mądrze bo lubię głupoty też poopowiadac xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Te-Tris też zależy co rozumiesz przez pracę w radiu, bo takie powiedzmy internetowe różni się od zwykłego radia. Na intrenetowych bardziej chodzi o granie muzyki, aczkolwiek też zabawianie jakimiś tekstami, pozdrowieniami czy innymi tego typu. Takie normalne już radio to wiadomo, że to trochę inna para kaloszy. 

Przyznam się, że sam się wkręciłem i grałem na kilku e-radiach prowadząc audycje muzyczne i trochę mnie to wciągnęło.Co do muzyki, wtedy grało się różne audycje i człowiek raczej tak dobierał muzykę, którą widział, że ludziom się podoba. Najczęściej grało się jednak remixy, a na niektórych radiach grywałem retro muzykę czyli w sumie takie bardziej znane hiciorki lat 70-80-90, gdzie zbierało się sporo ludzi. Wielokrotnie zdarzały się nawet kilkugodzinne audycje, które niestety były męczące, bo trzeba było pilnować przejść, dobierać muzykę itd. Ale mimo to zgodzę się z @Rozbojniczka:3, że klimat prowadząc audycję często jest fajny (na niektórych radiach są chaty, więc dodatkowo czasami jest wesoło i się dzieje, co pomaga w audycjach). Niestety jak to w polskiej mentalności, zdarzają się ludzie, którzy chcą kogoś zgnoić i "smrodzą" podczas audycji itd. tego nie da się uniknąć, najważniejsze jest czerpać przyjemność ze swojej pasji i z radości jaką niosą pozostali słuchacze, czy poprzez aktywność czy komentarze. :)

Polecam wszystkiego trzeba spróbować, jak teraz jest z popularnością takiego e-radia gdzie głównie gra się muzykę to powiem szczerze, że nie wiem, wiem natomiast, że można spotkać fajnych, pozytywnie zakręconych ludzi. Szkoda tylko, że dobre konsoletki i osprzęt sporo kosztują niestety, dlatego są też programy na komputer gdzie nie wymagana jest konsola, ale to jednak nie to samo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Virtualem nigdy nie ukręcisz dobrego  seta :P Lecz dla amatorów  którzy zaczynają z ta pasja wystarcza. Co do takiego e-radia  to powiem  ze fajna przygoda. Nigdy nie grałem  nie miałem czasu  teraz już  zaczynać nie chcę. Lecz byłem adminem na dwóch  radiach emkafm  i zaś 7thbasse. Może kiedyś  ktoś słyszał. I naprawdę atmosfera w takiej  społeczności  i czas na audycjach  coś niesamowitego. Gorąco  polecam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@VariattOw radiu obojętnie. Zawsze chciałem robić jakieś ciekawe audycje przeplatane dobrą muzyką, trzymać kontakt z ludźmi bo lubię gadać i słuchać. No ale właśnie moja mowa mi to utrudnia. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje hobby to czytanie książek, granie w gry online, spacery z psem i joga. Bardzo lubię też oglądać filmy z przyjaciółmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...