Skocz do zawartości
VarioT

Znasz Ten Utwor ;> ?

Rekomendowane odpowiedzi

Znam :) ale na początku nie mogłem ogarnąć co to jest ;p Miejmy nadzieję że Polska piłka pójdzie kiedyś do przodu to bit jak znalazł na mundial czy coś ;p

A tu macie takiego klasyka :>

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam tego wykonawce głównie z radia ale akurat z innej piosenki.Ogółem jego twórczośc wpada w ucho jakos mimo ze to nei moj gatunek muzyczny ;)

 

 

 

a tu coś dla koneserów xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znałem ale spodobało mi się szczególnie ten moment 1:25 chyba jak ładnie się wkręca :D  a teraz coś z 4fun-viva :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm największym grzechem faceta byłoby jej nie znać.Co tu więcej mówić cd miód malina i orzeszki.Jak dla mnie piosenka bez teledysku nie byłaby przebojem a skoro już o miłej pani mowa no to zapuścmy coś co z radia każdy zna ;>

 

 

 

P.S Dzieci poniżej 16 lat niech lepiej nie oglądają bo posądze o rozpowszechnianie "brzydkich teledysków " <rotfl>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam. Ogólnie to parę piosenek mi jej się podoba :P Owszem ładna ładna i ten pieprzyk podkręca jej sexowność :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj sławny duet nie powiem oczywiście hmm klimatyczna piosenka nic dodac nic ujac.

 

 

A jak już takie starsze kawałki przypominamy sobie to mi się najlepiej kojarza otóż ten zabytek ;P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam bardzo dobrze nasza nucia z  "Primy" clubowy utworek :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam akurat tego utworu :) Wspaniałe połączenie David z Akon'em we wcześniejszych piosenkach :) David z każdym skomponował i to pewnie przyniosło mu sławę :) Według mnie średni z niego dj :/

Ps. Kto ładnie wyjaśni ten dostanie reputację ode mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam znam, takie kawałki w sumie nigdy mnie nie jarały. Gdzieś, jak miałem 15 lat to piosenki typu "bujaj się mała, będzie fajowsko, jestem ogromnym czarnuchem z hajsem" przestały mnie kręcić :D Ale przy jakimś dobrym piwku przy basie można się pobujać trollface

 

Ode mnie coś z pozytywną mocą, polecam dla każdego opadającego z sił, bez wiary w siebie.

I wiem, że mogę...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie moje klimaty ale w sumie do towarzystwa posłuchać mogę czemu nie;>

 

A ode mnie coś z gatunku który lubie też prócz Hardstyle

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Makarov Tobie to dziś tylko cycki w głowie :D Kawałek znam, ale zawiodłem się tylko pierwsza nuta mi się spodobała reszta takie sobie :/ Jak klasyk to klasyk <3 Szkoda, że chłopaki się rozeszli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam starocie jak nie wiem ale znam tego remix porządny i szczerze fajnie brzmi :D  A teraz coś takiego (byłem na koncercie z 2 lata temu chyba od razu jak wygrali tylko muzyke)  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enej hmm co tu więcej mówić każdy zna i fajna muze robia nawet ale mnie nie zaspokoją. P.s Pełnoprawny żadne cycki a moja wina ze w moich nutach teledyski sa takie ;P przynajmniej oko moze sie nacieszyc  a o to moja nutka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam. Dobry kawałek, ale nie ma to jak dobry remix :D Nie wiem czy akurat wzięty do filmu "Piraci z Karaibów "@@Makarov nie tylko oko .zawstydzony ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem  go kiedyś u znajomego i średnio mi się spodobał :>Nie mój gust 
A to bit który każdy chyba zna :)Polski klasyk nad klasykami :> Młodsi pewnie go nie będą znać ale starsi napewno :D

https://www.youtube.com/watch?v=wV5SUlDPnGo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam 

 

 

 

;] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym przypomnieć o nowych zasadach co do dodawania nowych postów :)

A TERAZ UWAGA (Kazia nie obraź się za czerwony, ale może zobaczO co ja tu pisze)   Chciałbym wprowadzić taką nową, niepisaną zasadę do tego tematu, aby każdy kto odpowiada na poprzedni utwór opisał piosenkę kilkoma słowami. Jeśli nie znało się - to jakie wrażenie robi, a z kolei jeśli się znało - to można opowiedzieć z czym w przeszłości się kojarzył albo nadal kojarzy. Myślę, że przykład jest w pierwszej mojej linijce tego postu. JEDZIEMY
 

 

Znam, disco polo to niestety nie moje klimaty, ale piosenka jest całkiem, całkiem idealna na wiejskie imprezy haha. Teledysk spodoba się męskiej publiczności ;p

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no zapomnieliśmy o zasadach tej nuci nie znam i będę szczery nie podoba mi się :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie piosenka dno:/ Kojarzy mi się z bandą pedałow z "worsoł szoł"Taka piosenka o niczym która zaraz zostanie zapomniana :) NIe trawie takich bitów ;p jedyne co mi się w niej widzi to niektóre panie  sasasa

A tu macie coś takiego :> Fajna i znana piosenka grupy rockowej Dire Straits pochodzącej z Wielkiej Brytani.Piosenka jest o tym jak ludzie niższej ligi widzą życie gwiazd ;]


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znałem ale w miarę przyjemne dla ucha. ;]
a ja podrzucę coś, czego pewnie nie znacie. Skalpel - dwóch disck jockey'ów z wrocławia którzy inspirują się polskim jazzem z lat '60 i '70. co więcej nagrywali w Ninja Tune (tam gdzie dj. shadow, bonobo czy amon tobin).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem prawa znać takiego czegoś bo to zupełnie coś innego niż preferuje. Ciężko mi cokolwiek więcej napisać o tym co wyrzej bo wyłączyłem po minucie.

Ode mnie za to ciekawe połączenie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znałem.
ciekawe połączenie to pizza z bigosem a nie murzyn z kebabem. :/
jakoś mnie to nie urzekło. jeżeli to miał być rapcore to moim zdaniem słabo. bo wyszło im troche na popowo. do rage against the machine czy limp bizkit im daleko.
ode mnie troche z innej beczki. jeden z moich ulubionych ich autorstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...