Skocz do zawartości
Enjoy

Podanie na Admina || Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Enjoy

Staż w cs'a: z 5,5 roku jakby nie patrzeć i 2,5 roku steam

Ile dziennie grasz na serwerze: to różnie ale średnio wyszło by z 3 godziny :)

Znajomości AMXX: w skali 10 stopniowej określę siebie na 5 :D ale wszystkie najważniejsze komendy się zna :)

Gdzie miałeś/aś admina: nie pamiętam wszystkich serwerów ale 2 na pewno Mordownia i Cs Center oba [hns EasyBlock]

Gdzie masz admina: aktualnie zarejestrowany na bezrobociu w bazie adminów

Dlaczego właśnie ja: :) wielu z was na pewno mnie zaneguje mówiąc że tu nie pasuje :D może i mają rację może i nie :) lecz :) chciałbym oczywiście by na serverze panowała kultura i miał on swój niepowtarzalny klimat.

Oczywiście jak to bywa :D są dni kiedy nie zawsze jest admin na serwerze :D ale jako że studiuję zaocznie więc przy komputerze spędzam prawie całe dnie więc byłbym dostępny w razie jakichś problemów.

Kontakt: 6318727 lub steam :)

Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na pewno o wiele wiele, ale to wiele lepsza kandydatura od tych co ostatnio zostały zaakceptowane.

nie wiem o kogo chodzilo ...

ehh

no trzeba powiedziec ze ogarniety gosc jestem na tak .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz moje poparcie!

"ale to wiele lepsza kandydatura od tych co ostatnio zostały zaakceptowane." - Krzysssi3k

Może Ci chodzi o mnie???? Moim skromnym zdaniem takie sprawy trzeba wyjaniasniac na goraco bo pozniej moze byc tylko gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, To o mnie chodzi bo Krzysiiijjk był na NIE u mnie w Podaniu../ hehe :homeedition: Team Best head shot by KSF :killer: Zalozcie sobie osobny temat to nie gg dostajecie wszyscy po warnie !! TSW / btw na Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.