Skocz do zawartości
LeiTo

Twój 1 raz (Cs)

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to aby każdy napisał tutaj, swoją przygodę z cs'm kiedy pierwszy raz odpalił tą grę
moja była taka :P

przyznam się bez bicia ponad 2 godziny szukałem jak zmienia się nick (dopiero po obejrzeniu poradnika), wpadłem w taki śmiech, że to było takie łatwe co lepsza wiele razy wchodziłem w zakładkę opcje ale nie widziałem tego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie pamiętam, bo to było 100 lat temu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z cs'em zaczęła się w wakacje 2012. To była tragedia bo kompletnie nie wiedziałam co i jak, a najgorsze było podłożenie paki    hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam pamiętam gdyż pierwszy raz był na batonie kilka lat temu,staty masakra :D
Na forum zagościłem dopiero po kilku miesiącach grania i tak jakoś wyszło że jestem tu do dziś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha nie bo to aż wstyd  :D poza tym Ty znasz tą historię  .zawstydzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle tych historii było, że nawet nie pamiętam xD Jak chcesz o tym pogadać to wiesz co trzeba zrobić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja zaś zaczęła się dawno dawno temu nawet roku nie pamiętam ale najpierw nie wiedziałem jak się gra na serwerach więc przez kilka tyg grałem na botach jak nauczyłem się w miarę celować i tak dalej poznałem gdzie jak się chodzi na kilku mapach znalazłem serwer nie pamiętam jak się nazywał ale pamiętam z niego 3 graczy skimba ( awp nie było na niego bata), Hajtowy (śmieszny ziomek z ak47), i ostatniego jakiego pamiętam to był Elite*** z gwiazdkami miał nick ale nie wiem jaki układ ale to szczegół. Grałem na nim ponad 2 lata potem troszeczkę znudził mi się i przeszedłem na nasze serwery i jestem tu do dziś. Mapę jako pierwszą zagrałem na serwerze był to westwood powiększony czyli de_westwood_big czy jakoś tak to się pisało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja historia z cs'em zaczęła się bardzo bardzo dawno temuu w 2006 roku :P pamiętam jak krzyczeli na mnie inni gracze bo nie potrafiłem rozbrajać ani podkładać paki :P po wielu Poradnikach Na YT wkoncuu podlozylem swoja pierwsza pakę :P strzelałem do swoich bo nie wiedziałem kto jest kto :) to by było na tyle (sorki za błędy) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak pierwszy raz odpaliłem Cs'a to była dla mnie czarna magia. Później czytałem poradniki jak wejść na serwer, a na końcu jak grałem na Batonie PB to główkowałem jak włączyć spadochron :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem te 7-8 lat :D Brat grał w cs pamiętam jak wszedłem na serwa i zacząłem lamić, to jakis admin stwoerdził że to nie on bo za słabo gra  i dał perma . Potem około 10 lat zacząłem grać na swoim nicku . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy raz był z kazankiem, później nieco du... znaczy w cs'a pierwszy raz zacząłem grać, gdy moim kumplom skończyła się kasa w kawiarence i nie miałem z kim grać w doda, a obok siedziała grupka zapaleńców cs. "Karabiny jak to karabiny, tylko jak się do cholery dostawało broń!" ( W dodzie miało się podział na klasy). 

Taka ciekawostka haxy pierwszy raz użyłem z krzysiem 34 marce 1921 roku o godzinie 24:61 i od tamtej pory bez nich nie mogę żyć XD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza mapa- de_dust2, zgubiłem się.. krzyczeli.. mam traumę do dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze zetknięcie się z cs'em było u sąsiada znajomego, gdy po przez sieć LAN grali na mapie de_rats bodajże na 1.5 :D Ja wtedy byłem ogarnięty innym multiplayerem America's Army :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

InternetCafe - fy_houses, fy_snow itd... Ostra sieka wtedy była :D To gdzieś dwutysięczny czwarty rok był :D Co niedziele zamiast do kościoła to na szpil .zawstydzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA pamiętam do kafejek internetowych jeździło sie zarywało nocki i pierwsza mapka de_rats 2000 czy jakoś tak motyw kuchni i nauka jak kupuje sie bronie jak się celuje w ludzi jak strzelać ogólnie masakra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj , U mnie 9 lat temu.
zaczynałem grać na DM+SurfSki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje pierwsze lol dinozaury chodziły xD a na poważnie osiedlowa kafejka internetowa i cs 1.2 na bank nie 1.5 bo w tą wersję już w domu grałem jak neta rodzice założyli xD.  Bez kitu nawet nocki robiliśmy 20 zł od łebka ale musiało być min 10 osób xD zawsze było więcej, pierwsza mapa cs_militia. Później już 1.6 i serwer Darkside (swoją drogą zajebisty serw może ktoś grał?) "power of the darskside!! śmieszne? nie dla każdego HyHy" chyba ze 3 lata tam grałem, zloty itp. A później tutaj w sumie i i też jest SPOKO! !!!!!!! tyle, że tu trochę młodsze pokolenie ale też jest SPOKO!!!!! xD :P. Właśnie jakiś zlot trzeba by było zrobić xD!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...