Jump to content
Sign in to follow this  
LeiTo

Ruletka

Recommended Posts

Zrobienie nowego pluginu to za mało, bo trzeba go jeszcze wrzucić, ale to za duuuuużżżooooo roboty :)

Wrzucenie pluginu na serwer, jest to 5 min lub nawet mniej roboty

Oczywiście że mogę, mamy 2 typy plików .sma oraz .amxx, plik .sma jest odpowiedzialny za utrzymanie całej paczki czyli: Piosenki, w tym przypadku wygląda to tak:

"Ruletka/Kosiarz/niemambroni.wav", //0
"Ruletka/Rambo/pozabijam.wav", //1
"Ruletka/Rambo/niepokonany.wav", //2
"Ruletka/Stary_czlowiek/staryczlowiek.wav", //3
"Ruletka/Reinkarnacja/odrodzenie.wav", //4
"Ruletka/Reinkarnacja/a_kto_umarl.wav", //5
"Ruletka/VIP/VIP.wav", //6
"Ruletka/VIP/koniec_VIPa.wav", //7
"Ruletka/Britney/dieta_bananowa.wav", //8
"Ruletka/Britney/spy_girls.wav", //9
"Ruletka/Malpa/Malpa.wav", //10
"Ruletka/Malpa/ekspetymenty.wav", //11
"Ruletka/Pijak/burp.wav", //12
"Ruletka/Pijak/pijak.wav", //13
"Ruletka/Wiesniak/wiesniak.wav", //14
"Ruletka/Cpun/nanana.wav", //15
"Ruletka/Cpun/czarny.wav" //16
Oraz utrzymuje wszystkie przedmioty, nagrody w ruletce

Plik .amxx jest to zapis w postaci kodu który pozwala plikowi .sma na działanie w paczę czyli plik .sma czyta plik .amxx aby paczka działała
ale wracając do tego połączenia, jeśli nie ma połączenia pomiędzy tymi 2 plikami serwer będzie się wyłączał, w tej paczę tego nie było połączenie dodaje się w pliku .amxx oczywiście połączenie pisze się kodem którego tutaj nie da się wkleić.

Czasami nawet w pluginach, są robione połączenia które niszczą nam grę oczywiście chwilowo.Chodzi mi tutaj o to że jak wchodzimy na serwer z taki pluginem to czasami po wyjściu z serwera przycisk Find Serwer nie działa lub od razu gdy klikniemy byle co przenosi nas na dany serwer którego ip jest zapisane w połączeniu między plikami

Ehh, ale motasz :P

Plik .sma to nic innego jak plik źródłowy pliku .amxx, który został skompilowany do działania, bez pliku .sma plugin może działać, bo .sma w żadne sposób na niego nie wpływa. Dalej nie odpowiedziałeś na pytanie co takie zmodyfikowałeś, bo w tej paczce na amxx.pl także jest plik .sma :)

Już pisałem połączenia nie było, a co do pliku .sma mylisz się i to bardzo. Dam ci plugin bez pliku sma zobaczymy czy zadziała ??

Dobra, proszę o zamknięcie tematu napisałem swoje. Gdybyś uczył się tak jak ja od podstaw wiedziałbyś o co mi chodzi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...