Skocz do zawartości
  • 0
batonik

Poczekalnia jest pełna [FIX CS:GO]

Pytanie

Jeżeli jesteś właścicielem serwera lub graczem to ten poradnik jest dla Ciebie :)

Czasem przy próbie wejścia na serwer wyskakuje nam:

 

Poczekalnia jest pełna

 

Rozwiązanie:

Próbować do skutku wejść na serwer, problem po jakimś czasie sam z siebie znika, może pomóc restart serwera, lecz nie zawsze jest konieczny.

Zmniejszenie "sv_reservation_timeout" (domyślnie ustawione na 45) może wpłynąć pozytywnie na wyeliminowanie tego problemu. Jeżeli nie ma w server.cfg to należy dopisać. 

 

W czym leży problem:

Problem spowodowany jest tym, że Valve wprowadziło coś takiego jak poczekalnie, które są używane do grania na oficjalnych serwerach. Niestety serwery społeczności korzystają z tych samych ustawień co serwery turniejowe VALVE stąd też występowanie tych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez Gruby rozpruwacz
      Nie mogę otworzyć skrzynki, wchodząc na serwer nie tworzyłem pinu który jest potrzebny do otworzenia skrzynki
       
      Nsb
    • Przez PaczkaCS
      Witam zapraszam do skorzystania

      Więcej informacji na temat Cod Mod
      Twoja własna paczka Counter-Strike
      Przedmiot: Paczka Cod Mod MW3
      Opis : 7 Klas zwykłych,12 Klas premium,Ponad 100 perków,VIP,MaxVIP,Klany,System CodTop15,System Monet,Paczki za zabicie,System asyst,Zaawansowany system
      sklepowy oraz menu.System asysty,system nagród dla najlepszych graczy,darmowy vip dla nowych graczy.Podstawowe pluginy takie jak menu admina,esp,reset
      statystyk,modele codmod,roundsound,amxbans,traile granatów,killstreak,antycheat,zabezpieczenia i wiele więcej.
      Kontakt: amxxpack@o2.pl / GG : 68452402 lub przez czat na stronie
      Płatność : Przelew,Allegro,PayPal,Bitcoin,Paysafecard ew SMS
      Posiadam też inne mody na stanie.
      Robie też dowolne paczki od zera.
      Więcej informacji na priv

      Filmik https://www.youtube.com/watch?v=RqJaAWDhh7k

    • Przez moni$
      Dziś po bardzo emocjonującej rozgrywce, w której moje nerwy wysiadły, wyłączyłam cs i wróciłam trochę do mojej dawnej pasji - grafiki. Siedziałam nad tym tylko 10 minut, więc proszę o wyrozumiałość. To zwykłe png, ale chętnie usłyszę wasze zdanie na temat tej pracy :p 
       

    • Przez KaSiA
      Chciałam poruszyć temat ogarniania serwera, bo generalnie, gdybyśmy z @Upalony -m nie przygotowywali RS-ów i nie prosiłabym o wgrywanie ich na serwer @batonik to w ogóle nikt nie zainteresowałby się serwerem. Być może będę czepiała się szczegółów, ale niektórzy zwracają na to uwagę. 
      Ekran powitalny - po wejściu na serwer wyświetla się okno, w lewym górnym rogu widnieje nazwa serwera poza tym widzimy białe pole, które nie mówi Nam kompletnie NIC.
      "[Konkursy] Obecnie trwaja konkursy, do wygrania duzo nagrod zapraszamy na FORUM." - informacja wyświetlana na czacie, chyba nie muszę pisać, że niepotrzebna i dlaczego
      Informacja o nowych mapach - mapy były wgrywane już spory czas temu, również nieaktualne.
      @Honor w żaden sposób nie chce uderzać w Ciebie tym tematem, a tym bardziej nie chce robić gównoburzy. Napisałeś gdzieś, że nigdy nie oddasz tego serwera bo za dużo tam zrobiłeś... zrobiłeś i mam wrażenie, że spasowałeś. Każdy z Nas ma życie prywatne, każdy poświęca mniej lub więcej czasu na służbę tutaj. Być może czas przekazać pałeczkę...
       
    • Przez Olka91^
      Jak zaczęła się Twoja przygoda z CS'em ?
      Otóż moja przygoda z CS'em zaczęła się jakoś sierpień/wrzesień 2015 r. Siedząc w domu i nudząc się, postanowiłam, że ściągnę sobie CS'a ;) Akurat pobrałam takiego, gdzie były serwery Batonowe :) No i wbiłam na 1# :) Początkowo niedużo grywałam, ale z czasem, poznając nowe to osoby, spędzałam na serwerze co raz to więcej czasu :) Pierwszego poznałam mojego Psiapsiusia MSK @C.R.E.A.M. i @KRZYCHU83 a z czasem wiele innych, wspaniałych osób, a mogłabym ich wymieniać i wymieniać, ale są to przede wszystkim @Honey :*, @Natalia, @nook, @Pełnoprawny Obywatel, @Bienio, @Kapibar,  :) I tak grałam, grałam i gram do tej pory :) Polubiłam baaaaardzo te serwery i ludzi tworzących tą społeczność :) Myślę, że zostanę tu na dłuuuugi długi czas i szybko się mnie nie pozbędziecie :P :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...