Skocz do zawartości
KaSiA

KaSiA - podanie o admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KaSiA

Staż w cs'a: 2lata

Ile dziennie grasz na serwerze: różnie, od 1godz do 8godz jak walnę nockę to jeszcze dłużej :)

Znajomości AMXX: 4/10 - to znaczy znam to co potrzebne, wszystkiego można się nauczyć, więc jeśli brakuje mi wiedzy w tym temacie - co się okaże - to na pewno to nadrobię.

Gdzie miałeś/aś admina: Hard CS, NFF, CreatiV PlaY... jeszcze na dwóch serwerach ale nie pamiętam nazw

Gdzie masz admina: NFF - Need For Frags (chcę zrezygnować)

Dlaczego właśnie ja: Hmmm.... Grywam często na serwerze, często kiedy ja gram nie ma admina do ogarnięcia sytuacji.

Już dawno chciałam złożyć tutaj podanie, ale wiem że nigdy nie było tu dziewczyny "adminki". (OK, już wiem że była!!)

Nie jestem jakaś mądra i w ogóle (jeśli chodzi o CS-a xD), ale potrafię ogarnąć daną sytuację na serwerze.

Wielu graczy mnie zna, wiecie, że jak każdy mam czasem i te złe dni, ale raczej jestem osobą uważaną na sympatyczną i uśmiechniętą. Jestem czasem wybuchowa, ale to jak mnie ktoś wkurzy.

Resztę osądźcie wy sami. Znacie mnie już dość długo, na tyle żeby wypowiedzieć się w tym temacie.

Z góry dziękuję za wypowiedzi.

Kontakt: gg- 5084874, Skype- feti88, steam - _KaSiA_88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak, miałem adma z Kasia na Creativ Play i naprawdę bardzo dobrze mi się z nią współpracowało co może potwierdzić i Ron!n.

Wielkie TAK!!!

Przyda nam się dziewczyna jako admin, może trochę reszta wyluzuje i przestaną być tacy poważni jako admini bo ludzie mówią że jesteśmy spięci :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłbym brutalny i byłbym na nie ale że rozpisałaś się dlaczego ja co mi się spodobało jestem na tak :D.

Muszę to napisać.... Adminka już była niach niach.

Będziemy ci to wypominać przez lata :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:D Oczywiście że na tak :D Bardzo miła Kobieta :) i wiadomo :D jeżeli Kobieta będzie prosiła o spokój na serwerze :D to ludzie inaczej to przyjmą niż od :D Facetów :D:D

Hehehe zgadza się

Jestem na Tak, miałem adma z Kasia na Creativ Play i naprawdę bardzo dobrze mi się z nią współpracowało co może potwierdzić i Ron!n.

Wielkie TAK!!!

Przyda nam się dziewczyna jako admin, może trochę reszta wyluzuje i przestaną być tacy poważni jako admini bo ludzie mówią że jesteśmy spięci :)

Hmm kolejny raz do mnie pija :D

Jestem za tak, ale nie wiem czy jest jeszcze nabór

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja jestem bez zdania poniewaz nie grywam juz na FFa xD (wyganiaja mnie :cry: )

A kaska gra juz dlugo z nami miala adma chyba na od matrixa serverach jak dobrze pamietam wiec ogarnia amx'a i chyba cziterow rozpozna;}

Pozdro z DM xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE :D

Zawsze chciałem to napisać ^^

Zła Kasia Zła Kasia wredna Kasia i straszna Kasia :D

Ona jest nie dobra krzyczy na wszystkich !!!!

Nie Cierpi nowych graczy tylko krzyczy na nich !!!!

Na mnie tez krzyczy :((

@@@@@@@@@@@

Za cukierka będę na ZASTANOWIĘ SIĘ :P

Za lizaka będę za TAK :P

co wybierasz ? ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lizaka??? Mam parę Chupa-Chups-ów (trzymam je dla dzieci) więc mogę Ci dać.

Ale to nie dlatego żebyś się zgodził, nie będę nikogo do siebie przekonywać.

Dziękuje że byłeś bardzo wylewny w swej wypowiedzi i szczery mam nadzieję.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo,mila,wesola i wprowadzajaca niepowtarzalna atmosfere...Jestem ZA kandytatura mojej "Żonki" :P

Moim zdaniem spisze sie jako admin na naszym cudownym,olsniewajajcym,zniewalajacym serwerze :P

Pozdrawima wszystkich a w szczegolnosci Siebie :P:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hahahah OCZYWIESCIE ZE NIE KASIA hm... ona i Admin ;p nie no zartuje wiadomo ze na tak jestem bo MAM chociaz z kim gadac ;p a duzo gadam XD hahahahaha no i ten no ten ;p ADMIN I TO ZARAZ i chce od niej dostac SLAPA hahahahahahaahhaahahah a wlasnie kiedy ta lapowka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak . Fajnie bedzie dostac banika od jakiejs dupeczki w stringach;p. Mam nadzieje ze nosisz stringi:).Hmmmm, a moze nie nosisz nic......Dobra nie rozwijam tematu czy Kasia cos nosi czy nie. Duuuuuuze TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pragne stwierdzić, iż ta kobieta zwana "KaSia"(my LoVe:*) nadaje sie do pelnienia funkcji Administratora:) Całkowicie ma rację, że adminów na serwerze czasami w ogóle nie widać, a zdarzają się cheaterzy. Proszę o rozpatrzenie wniosku, oczywiście z pozytywnym wynikiem. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.