Jump to content
Sign in to follow this  
Kozio

Rezygnacja

Recommended Posts

Cóż tak jak zapowiedziałem: chcę zrezygnować z funkcji admina na 4FUNie.

Powodów jest kilka, przytoczę dwa najważniejsze.

Pierwszym i najistotniejszym jest zbliżająca się maturka, już od dłuższego czasu nie przesiaduję na serwie tak długo jak powinien to robić dobry admin.

Drugim niemniej istotnym powodem jest olewanie spraw serwera(4FUN), wielokrotnie pisałem z propozycjami, nie jakimiś rewolucyjnymi, zgłaszałem zwykłe małe błędy, no może za wyjątkiem popsutej ruletki. Już nie mówię o naprawieniu problemu, ale o głupim zaangażowaniu, odpisaniu na wiadomość, wolałbym przeczytać <sorry, nie mamy czasu tego zrobić> niż nic...

Mimo wszystkich uwag, jakie mam, jestem zadowolony ze swojej dotychczasowej pracy, zbanowałem sporo cziterów(stanowią oni pewnie mały odsetek, ale zawsze coś), wprowadziłem kulturę na serwie(mam nadzieję, że to nie jest tak, że ja wychodzę z serwa to się zaczyna rzucanie mięsem, pewności nie mam, ale przynajmniej jak ja jestem to jest spokój xd).

Oprócz tego chciałbym podziękować kazankowi za danie mi szansy, w końcu byłem zupełnym laikiem, ale mimo to dostałem adma, mam nadzieję, że spełniłem chociaż część pokładanych oczekiwań.

W każdym razie, nie zostawiam serwera samemu sobie, jest Zankor, EVO, d0minika.- nie miałem okazji, życzę Ci owocnej pracy na serwie, widać, że masz pojęcie o byciu adminem, już zauważyłem, że dobrze wykonujesz swoją robotę, oby tak dalej :)

Jednak jeszcze nie mówię "stop", kto wie, może wrócę po maturach (w sumie to nie wiem co kończy mi się pierwsze: ważność admina, czy matury :P). O ile batonik zrobi to co obiecał w temacie ruletki to raczej będzie można się spodziewać mojego nowego podania :)

Pozdrawiam i życzę wszystkim udanej gry w cs'a ;)

Miejmy nadzieje ze wrócisz,bo wszystkie serwery batona potrzebują dobrych adminów - takich jak ty..

Ucz sie pilnie do matórki i pochwal sie nam dobrymi wynikami :)

Co do ciężkości w podejmowaniu decyzji odnośnie zmian na 4Fun ciężko będzie stwierdzić czy ulegnie to szybkiej zmianie,może jestem tu krótko ale odnoszę wrażenie ze chyba  niektórych przerasta już to albo już wynudziło  :/ Bo nie tylko na 4Fun były problemy... nie działająca prawidłowo ruletka na tym serwie to masakra.. Ale widocznie nikt nie jest w stanie się do końca wypowiedzieć (ok Macieju pousuwałeś co nie co, miejmy nadzieje ze to pomogło, ale jak nie to serio się zastanówcie nad postawieniem coś innego zamiast 4Funa... bo ten problem już od dawna ciąży i dopiero teraz go naprawiacie), wiem ze 1.6 to troszkę przestarzała gierka i teraz na topie jest GO ale nie zapominajcie ze macie i te serwery.

Tak wiec życzę wypoczynku i nauki do matury i wracaj do nas :)Trzymaj się :*