Jump to content
Sign in to follow this  
SanterO

Podanie | Shix

Recommended Posts

Nick: Shix !?
Staż w cs'a: W cs:go parę miesięcy.
Wiek: 21
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): Różnie |  http://www.gametracker.com/player/Shix%20!%3F/80.72.41.84:27031/
Znajomości AMXX: Wystarczy sobie przypomnieć :)
Gdzie miałeś/aś admina: Trochę tego było + miałem swoje sieci.
Gdzie masz admina: Aktualnie nigdzie.

Dlaczego właśnie ja: Myślę że przyda się dodatkowa osoba do utrzymywania porządku i harmonii na serwerze, Przyznam się bez bicia, że potrafię użyć wulgarnych słów ale nikogo nie obrażając ale każdy pewnie tak ma tylko nie chcę się przyznać. Kieruję się zasadą "pomyśl dwa razy zanim coś zrobisz" więc głupich banów z mojej strony nie powinno być.
Kontakt:
http://steamcommunity.com/id/SanterO2K/home, PW

 

 

Oczywiście zdaje sobie sprawe że nie mam 10 postów i na chwilę obecną nie jestem zbyt aktywny jednak uważam że chyba te 10 postów nie jest aż taką tragedią, jestem typem człowieka który nie lubi spamować wszędzie gdzie się da. Do tej pory również moja aktywność na forum nie była zbyt duża ponieważ nie widziałem takie potrzeby ale na pewno ona drastycznie wzrośnie jak będzie taka potrzeba :).

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

 

Pozdrawiam.

Shix.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mało z nami na forum proponuję otworzyć za trochę czasu jak się zadomowi :D

Szczerze nie siedziałem na forum bo jako gracz/użytkownik nie czuje takiej potrzeby :), Oczywiście wiadomo jeżeli będzie mi dane dołączyć do grupy adminów to będzie po części mój obowiązek :), pozwolę sobie dodać że można by pomyśleć nad testowym adminem na okres 2 tygodni jeżeli jest taka możliwość.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...