Jump to content
Sign in to follow this  
inu11

UB inu11

Recommended Posts

No wiec nie wiem gdzie na tym z******m forum sie pisze UB bo nie ma takiego dzialu dlatego pisze to tutaj. Jestem w*******y na maxa bo jakas p***a dominika zbanowala mnie za "czitowanie" na podstawie prosby jakiegos miernego gracza ktore bylo dzieckiem... P****a nie zrobila mi nawet ss wiec jedynym rozwiazaniem na jest demko ktore macie w html wiec je ogladnij jeszcze raz g****e i zobacz co zrobilas. czekam na ub

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Home-Edition.eu
[AMXBans] Reason: 'Czitowanie'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:33123611'
[AMXBans] Your IP: '83.5.157.191'
[AMXBans] ===============================================

wycinek z konsoli

chyba Ci się coś kolego pomyliło. Uważaj troszkę na to co piszesz.

Raz. Na żadnej podstawie gracza Cię nie zbanowałam. Chyba widziałeś, że obserowałam Cie już troszkę szybciej, zanim on wgl napisał. Widać nie tylko ja sądziłam, ze coś masz. Jestem troszkę za bardzo doświadczona i rozgarnięta, żeby takie rzeczy wgl robić. ;)

Dwa, demko jak najbardziej mam, zaraz wrzucę. Wydawałeś mi się bardzo podejrzany, więc dostałeś bana. Może się pomyliłam, może nie. Zaraz ktoś to na pewno oceni i zadecyuje co z Tobą.

~ Demko: http://speedy.sh/46Ajf/demko-inu11.dem

Zaraz luknę, na przyszłość Dominika nawet demka nie wstawiaj, póki delikwent się nie dostosuje do wzoru podania. 

Po drugie za takie wyzwiska z marszu temat do kosza powinien polecieć, a perm powinien zostać.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...