Skocz do zawartości
batonik

6 lat społeczności Batonowej!

Rekomendowane odpowiedzi

2cs9d14.jpg

 

Dnia dzisiejszego obchodzimy 6 rocznicę istnienia naszej społeczności. To właśnie 25 maja 2008 roku, ja jako 13-nastolatek wydałem swoje pierwsze zaoszczędzone pieniądze na serwer (50 zł!), który istnieje nieprzerwanie pod tą samą nazwą do dnia dzisiejszego. To wydarzenie, nie odbyłoby się gdyby nie wielu ludzi, którym bardzo dziękuje. Jest wielu, obecnie aktywnych użytkowników, którzy są z nami od samego początku, nie będę tutaj wymieniał tych ludzi, bo pewnie kogoś pominę i będzie mu przykro  .pobity

 

W sprawie naszej historii sieci, odsyłam do tematu, który nie był od dawna aktualizowany, ale myślę, że nowym osobom może się to przydać :)

http://home-edition.eu/troch%C4%99-sentyment%C3%B3w-serwera-historia-i-inne-opowiadanki-t1990/

http://home-edition.eu/dyskusja-nt-opowiadanek-przesz%C5%82o%C5%9Bci-serwera-t1991/

 

Z okazji 6 rocznicy mam dla Was niespodziankę mianowicie:

konkurs2013.png

 

W którym do wygrania będą podkładki naszej sieci; więcej zdjęć http://home-edition.eu/podk%C5%82adki-pod-myszk%C4%99-home-editioneu-2013-t5834/

Konkurs lada moment pojawi się w dziale Konkursyhttp://home-edition.eu/konkursy-f3/ -> http://home-edition.eu/konkurs-6-lat-spo%C5%82eczno%C5%9Bci-batonowej-t8306/

 

W tym temacie można gratulować, wspominać stare czasy, wypominać jak to w przeszłości było lepiej (gdy kazanek był chudszy  :P ) i inne tego typu sprawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Batonik gratuluję że wtedy zaryzykowałeś tracąc te 50 zł i całej administracji która wtedy pomagała no i teraz oczywiście. Pragnę też podziękować wszystkim adminom, graczom, botom którzy też przyczynili się do rozwoju i utrzymania H-E. Myślę że batonowa społeczność utrzyma się zawsze do póki administracja i admini będą widzieli na oczy będzie to wszystko funkcjonowało później chyba stery przejmą młodsi ale jak na ten czas jest naprawdę bardzo dobrze (no czasem jakieś małe problemy typu 4fun>ruletka) ale nie wnikajmy dzisiaj mamy co świętować URODZINKI H-E czas zacząć! 

 

100 lat jak przystało na urodzinki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wydane 50zł ! :) z kazanka się nie śmiej bo sam rano pizze wpierdzielasz :D

 

100 lat !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Batonik :]

 

Dzieciaki w tym wieku wydają więcej kasy na serwer i po tygodniu im serwerownia pada :D

Wiem to z własnego doświadczenia, robiłem takim style na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no to już 6 lat ^^ Choć nie jestem z wami od początku czuje się częścią tej wspaniałej społeczności :) Dotarłem tu za szwagrem który miał tu pewien czas admina już wtedy batonikowe serwery cieszyły się popularnością i dobrym poziomem graczy, oby tak dalej ;) sto lat batoniki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co tu dużo mówić? Gratulacje dla całej administracji, dla tych co utrzymują stronę, grafików a przede wszystkim graczy, którzy grali, grają na serwerach :) Jeśli to coś dało zakupiłem VIP-a za sms. Pamiętam jak kazanek był zły, że nie chciałem podać hasła :D
Dziękuje też samemu sobie, że jestem z Wami te 4 lata :) Pozdrawiam wszystkich :)

Edytowane przez Pełnoprawny obywatel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no te batonikowe 50 zł połączyło nas prawie wszystkich tak jak by więzią rodziną które powstają na serverach :D Najlepiej wydana kasa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kazanek był kiedyś chudszy ? xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to się mówi najlepiej zainwetowana kasa ;) Więc batoniki oby tak dalej tylko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla całej  administracji :) Najlepiej wydane 50 zl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kazanek był kiedyś chudszy ? xD

Ba!!chodził w sztruksach:D 

sporo czasu mineło :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 6 rocznica;] Leci to szybko, oj leci.. ;D

100 LaT HE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby było kolejne 6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już 6 lat tu jestem? O kurza dupa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy Batoniku !

Jedna z najlepszych sieci, na których grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sto lat sto lat ;D   ... tylko szkoda steamowego serwera brakuje mi go :(  Faktycznie czas leci strasznie z wami juz 5 lat ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy serwer na jakim grałem :D Oby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy serwer na którym grałem. Nic dodać nic ująć. Oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły wynik co najlepsze, że idzie wszystko dalej!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy samego serwera, ale mysle, ze za bardzo nie odbiegne od tematu wklejajac ten link: lista użytkowników <- sortowac od daty rejestracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! :)
Ja nawet nie wydaje żadnej kasy bo wiem że to nie wyjdzie, a teraz patrze na to, i wiem że nie musze wydawać żadnej kasy, ponieważ spodobała mi się  wasza sieć, i chciałbym tu grać do końca kariery w 1.6, a wiadomo, jak skończę karierę w 1.6 i będę miał lepszy komputer to w GO sie pyknie " Counter-Strike aż po Grób! "

Gratuluję za wytrwałość, nie jestem pewien, ale napewno miałeś ekipę kolegów którzy ci pomagali! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...