Skocz do zawartości
batonik

[KONKURS] 6 lat społeczności Batonowej!

Rekomendowane odpowiedzi

[Konkurs] 

4.png

 

Z okazji 6 rocznicy naszej społeczności ogłaszam konkurs.

Konkurs będzie opierał się na wypowiedzi w tym temacie.

Chodzi o to by w odpowiedzi(w tym temacie) opowiedzieć o:

  • jak się tutaj znaleźliście,
  • ile już jesteście,
  • co było dla Was największym zaskoczeniem,
  • czemu zostaliście,
  • jak oceniasz naszą społeczność,
  • (opcjonalnie) śmieszna sytuacja dotycząca przygody z naszą społecznością.

Czyli w takim ogólnym rozumowaniu, opis przygody z naszą siecią, społecznością.

 

Do wygrania:

Oceniana głównie będzie wielkość tekstu, informację, może jakieś dodatkowe rekwizyty.

Także zapraszam do konkursu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, znalazłem się tutaj przez przypadek, w CSie wybrałem pierwszy lepszy serwer.

Pograłem, spodobał mi się i dodałem go do ulubionych.

Na forum jestem od kilku miesięcy i jestem z tego powodu bardzo zadowolony.

Najbardziej zaskoczyło mnie to, że panuje tutaj porządek i wszystko jest ogarnięte.

Zostałem tutaj ponieważ Home-Edition ma to coś, ogarnięta administracja oraz mili użytkownicy.

Wszystkim moim znajomym polecam Home-Editon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja znalazłem sie tu jakoś niespodziewanie nudziło mi sie i szukałem serverów do grania i wpadłem tak na server spodobał mi sie ogólnie to zapisałem i zaczełem częsciej wchodzić na PB. No na servie PB jestem około 2 lat a na forum z półtora roku. No co do mojego gustu przyciągneło mnie na dłużej to ze panowała miła atmosfera na serverze gdzie było można sie pośmiać a też porozmawiać i nawiązać znajomość z innymi :D. A co do tego że zostałem to dużo czasu spędonego z wariatami z PB. Dla mnie śmieszne się po tym czasie wydaje to że jak zaczynałem tutaj grać to sie wogóle nie odzywałem byłem cichuti a teraz na serverze czasami nie można sie nagadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się rozpoczęła moja historia...
Na początku chciałem stwierdzić, że nie lubiłem cs'a, dlaczego? Sam nie wiem. Mimo iż nie grałem uważałem, że ta gra jest denna. Grafika nie taka, co to są za bronie, mody itp. Po jakimś czasie dowiedziałem się, że mój kuzyn gra i zachęcił mnie do tej gry. Przekonał mnie. Z początku NIE WIEDZIAŁEM o co chodzi w tej grze, gdzie iść, do kogo strzelać, jaką broń kupić no NIC. Pokazał mi co i jak. Nauczył mnie jak ustawić nick, celownik jaki mieć, a przede wszystkim bindy (szybkie kupowanie broni). Muszę powiedzieć też, że zanim nie zacząłem grać nie wiedziałem jakiego są różnego rodzaju broni, dosłownie. Nie wiedziałem co to jest ak-47, deagle, awp itp. Wszystko mi pokazał tak jak wspomniałem wcześniej. Po kilku dniach zmieniłem zdanie na temat tej gry na pozytywny pomimo, że miała parę wad :) Za to jestem wdzięczny a miał nick: Daniel- po rocznej przerwie, pozdro mordo :) Pamiętam te czasy (w czasie jesieni/zimy) gdy serwery były zapełnione, jak nie mogli niektórzy wejść :) Pamiętam jak chciałem założyć konto na forum a po paru sekundach chciałem, aby @@batonik usunął je :D Raczej to był błąd, ponieważ by pokazało odkąd tak naprawdę jestem z Wami.
Tak jak wspominałem na wcześniejszych forach (przedstaw się) moją pierwszą mapą była emir i do tej pory ją lubię pomimo że jest taka jaka większość uważa. Poznałem tu znakomitych graczy jak i tych, którzy nie grali dobrze to są i byli w porządku. To ważny powód by zostać i grać z takimi ludźmi to tej pory. Dziękuje i przepraszam za wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy nie wiem czy kiedyś takiego tematu nie było albo podobnego jak się tutaj znaleźliśmy :D Więc było to dawno dawno temu 2011r po upadku mojego systemu na starym pc wyczyściła się historia w cs 1.6 a tam miałem 1 serwer już nie pamiętam jak on się nazywam ale pamiętam 3-5 ludzi z tego serwera szukałem na tych gooooooglach tej sieci i nie mogłem znaleźć i wtedy dałem sobie spokój i zacząłem szukać równie dobrej serwerowi wchodziłem i wychodziłem aż natknąłem się na batonową kuchnię. Wszedłem sobie na 4fun bo właśnie takiego serwera szukałem sobie. Spodobała mi się ruletka wszystko działało elegancko w miarę nikt tam nie krzyczał nie wyzywał pełna kultura. Po wygraniu kilkunastu godzin około 30 stwierdziłem że trzeba dodać ten serwer do ulubionych i zapisać sobie go w notatniku. Grałem coraz więcej i więcej na początku jeszcze trochę nicki zmieniałem np: "Patryk ;)" jak się zdecydowałem na nick Zankor po czasie ludzie rozpoznawali mnie na serwerze. Największym zaskoczeniem było dla mnie to ile dziewczyn, kobiet, niewiast gra na pb. Drugim zaskoczeniem był sam serwer pb wszedłem na niego po raz 1 w 2012r . Zaczynam grać a tu jakieś latające kulki czerwone niebieskie jakie wgl inne stroje ct i tt  czarna magia normalnie.

Postanowiłem zostać na zawsze już ponieważ gdzie będzie mi lepiej zawsze Batonik poczęstuje jakimś snikersem chyba że kazanek-wyjadacz wyżre wszystkie no to wtedy klapa :P Zostałem tu też dlatego że poznałem tu tyle ciekawych miłych po prostu super osób i nie chciał bym z nimi stracić kontaktów :D Batonową kuchnię oceniam na wzorową zdarzają się jakieś czasem niedopracowania właściwie nie wiem czy to dobre określenie no problem ale zawsze zostają naprawiane więc jest wzorowa :) Często są organizowane konkursy turnieje. Na forum są różne zmiany np logo przy każdym z działów świetnie to wygląda. Na samą myśl jak sobie przypomnę to zdarzenie pojawia się banan na twarzy jak zobaczyłem zdj złotego w gaciach w środku zimy w wodzie haha nie zapomniany widok :) Tako jakiej przygody nie było co mi utkwiło w pamięci ale nie jednak 1 taka mi się przypomina było to na pb mapa 35hp   już tak około 23:30 mapa była 3 razy przedłużona  grał tam ziomek o nicku Dziadek i jego staty wynosiły 0:53  cały serwer śmiał się a ja najgłośniej. Siedziałem przed tym monitorem miałem łzy w oczach ze śmiechu taka faza mnie złapała nie mogłem się opanować haha. To by było na tyle :)

 

Ps: proszę o podkładkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie pamiętam jak tu trafiłem, czy przez google czy jakiegoś kolegę, ale spodobał mi się bardzo mod bf2. 

Nie grałem wcześniej na nim bo głównie to grałem na TP.

 Od razu złapałem dobry kontakt z Godim (nie wiem czy ktoś wgl go jeszcze pamięta), jeszcze bosido, misiek, Ola, Natalia i tak można jeszcze długo wypisywać, ale po co :)

Na forum zarejestrowałem się 22 maja 2012 to załóżmy że ten czas jest moim początkiem na tej serwerowni, ale zapewne było to kilka dni, miesięcy wcześniej.

Tak jak mówiłem zakumplowałem się z Godim i po jego słowach że spróbuje wystartować na admina, też chciałem spróbować swoich sił.

Pierwsze moje podanie nie zdało egzaminu, więc zacisnąłem zęby i starałem się jak najlepiej sprawowywać.

Aż w końcu nadeszła ta niepokomna chwila MAM ADMA.

W czasie mojej kariery admina były dobre i złe chwile, ale ogólnie wspominam moje sprawowanie za dobre.

Podczas jednego meczu Admini vs Gracze (ja wtedy już u graczy) zostałem posądzony o używanie czitów.

Kazanek nasz pan i władca wstawił mnie na BL, czekając na werdykt sędziów dużo graczy wstawiło się za mną że nic nie mam.

Po około tygodniu w końcu przedstawiony został werdykt NIEWINNY, przyjąłem to z ulgą, ale też trochę z zniesmaczeniem.

Coraz rzadziej przebywałem na serwerze i odciąłem się trochę od ekipy osądzającej mnie o czity.

W końcu nadszedł czas wyjechania za chlebem do Warszawy, porzuciłem na rok cs i forum, ale po powrocie do Łodzi znów ciągnęło mnie aby się zalogować i trochę posprzeczać z leniwcem.

Zaskoczyło mnie że po mimo tylu lat nadal przewijają się te same twarze, może nie wszyscy, ale zawsze coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, więc ja znalazłam się tu calkiem przypadkiem. Moj brat zaczął grać w csa i jakoś ta gra mi sie spodobała, wsród dodanych przez niego serwerów zobaczylam nazwe Baton co mnie zaciekawilo, bo wyroznial on sie posrod innych nazw. Pierwszy raz wbiłam na wakacjach w 2012 roku. Nie pozostalam dlugo, bo jakos gra na PB nie ciekawila mnie, wrecz wydala sie nudna. Wrocilam w listopadzie tego samego roku. Grajac codziennie zaczelam utrzymywac wiekszy kontakt z graczami, do ktorych wkrotce sie przyzwyczailam i nie moglam przestac grac. Od grudnia do maja gralam non stop. Zawiazalam mocna więź z graczami, nawet niektorzy z nich stali sie moimi przyjaciolmi. W tym okresie też poznalam chlopaka, ktory stal sie dla mnie kim waznym. W pozniejszym okresie niestety musialam zrobic sobie przerwe z powodu awarii komputera, ale z wiekszoscia garczy nadal utrzymywalam kontakt. Okazalo sie, ze sa naprawde swietnymi ludzi. Wiem, ze moze to byc dziwne .. takie przyjaznie przez intenet, ale Ci ludzie potrafili i potrafia mnie wysluchac i doradzic. Wrocilam w pażdzierniku, jak sie okazalo wiekszosci starej ekipy jjuz nie bylo, ale ci ktorzy pozostali dalej mnie pamietali. Mialam pozostac na chwile, ale ta atmosfera i ludzie sprawili, ze jestem az do tego momentu,. Nie wchodze codziennie, ale staram sie w miare czesto. Zostalam tu przede wszystkim dla ludzi, bo nic innego by mnie tu nie trzymalo. W ostatnim czasie serwer zaczal sie rypac.. nie jest tak jak dawniej, ale mi to nie przeszkadza gracze mnie tu trzymaja. Baton to nie tylko serwer lecz taka duza rodzina, bo trzymamy sie wszyscy jak w rodzinie, stale witajac nowych czlonkow. Mimo, ze nie znam was wszystkich osobiscie bardzo was polubilam, bo kazdy jest tak cieplo i przyjaznie nastawiony.  Mam nadzieje, ze serwer bedzie istnial jeszcze przez kolejne lata, bo nie zamierzam przestac tu grac, jest naprawde swietnie i nie zaluje ze spedzam tu tyle czasu. Najsmieszniejsza sytuacja na serwerze hmm... to juz bylo chwile temu, ale mam to nadal przed oczami bylo bardzo duzo graczy na serwie i bodajze bylo 35 hp i nagle wszyscy z mikrofonem zaczeli spiewac... siedzialam i plakalam niektorych wokale i nutki bylo po prostu swietne <3 Na PB zawsze ktos nawala przez mikro, ale mi to nie przeszkadza bo przynajmniej jest wesolo

Chce bardzo podziekowac tym swietnym ludziom, dzieki ktorym nadal tu jestem i moim przyjaciolom poznanym tutaj. Mysle, ze bedziemy dalej tak utrzymywac kontakt i oby to trwalo jak najdluzej <3 Mam ochote sie z wami zobaczyc, ale mysle ze to na wakacjach.

P.S skracając to wszystko co tu napisalam po prostu ,,Wszedlam, zagralam i zostalam" <-- Cytat ukradziony od Fast'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc moja historia grania na tym serwerze zaczęła się ponad 1/1,5 roku temu. Kiedy chciałem poszukać serwera PB i zobaczyć jak w to się gra. Batonik to była moja pierwsza PaintBallowa serwerownia :D Bardzo mi się spodobała od razu i grałem w wakacje bez przerwy. Super mapa: 35hp_0 :) Uwielbiałem grać na kosy. Po długim czasie przegranym na serwerze wyrobiłem "skilla w ręku" :)

Większość z was, może teraz nie wie kim jestem. Otóż od początku nie grałem tylko na tym nicku. (Los FrajeroS^^, Like(a)Bomb, Magic? itp.)

Gram nadal z wami, gdyż jest tutaj świetna atmosfera, super ludzie, wyje***ci w kosmos admini i opiekunowie.

Społeczność super. Forum bardzo dobrze prowadzone, serwer jest niezaniedbywany. I oby tak do końca.

Stare, dobre czasy..: Pamiętam jeszcze jak gadało się z Rozbójniczką, Darią, Sylwią, Lomkiem, Kosmicznym Kartoflem itp.

Niegdyś nieziemscy admini: ExE Szpeczek (TOMEK), ix7, Kowal.

Nie żałuję, że zacząłem tutaj grę. 

Pozdrawiam, Bartek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z Cs'em jak i z tym serwerem zaczęła się w wakacje 2012 r. czyli już prawie 2 lata. Trafiłam tu przez chłopaka bo to on pokazał mi ten serwer i od tamtej pory jestem z Wami. Kiedyś uważałam, że ta gra jest dosyć głupia i jakoś mi się nie spodobała na początku. Z czasem zmieniłam zdanie i zaczęła mnie coraz bardziej wciągać i coraz częściej w nią grałam. Poznałam tu wieeele bardzo wspaniałych, miłych i pomocnych osób, z niektórymi można powiedzieć, że się nawet zaprzyjaźniłam :) Panuje tu wspaniała atmosfera taka rodzinna bo w końcu się trochę na serwerach czasu spędza z tymi botkami. Wiadomo, że już większości osób grających jeszcze jakiś czas temu nie ma, ale za to są jakieś 'nowe twarze' na serwerze co oczywiście jest dla niego dużym plusem :) Co było dla mnie największym zaskoczeniem? Hmm.. właściwie to to, że panuje tu taka miła atmosfera, że jest tu tak wiele fajnych osób. Nie sądziłam nigdy, że grając w taką grę można się jakoś zżyć z ludźmi poznanymi w internecie. Hah pamiętam moje początki z Cs'em jak nie wiedziałam kompletnie o co w tym chodzi, skąd mnie biją, gdzie biegnąć, jak i co kupować. Najgorsze było podłożenie paki - naciskałam C a potem 4 żeby się podłożyła  .lol (wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to nazwa paki) to chyba była moja najśmieszniejsza sytuacja, aż wstyd się do tego przyznać. Z czasem się nauczyłam tego wszystkiego czego nie wiedziałam, skilla nie było nigdy i raczej nigdy nie będzie bo gram dla zabicia nudy i rozrywki a nie dla statów. Na forum jestem trochę krócej dlatego, że wcześniej jakoś nie przywiązywałam uwagi do tego, ale jednak zmieniłam zdanie i się zarejestrowałam a po dosyć dłuższym czasie postanowiłam spróbować sił jako moderator i jak widać zostałam ciepło przyjęta. Dlaczego tu zostałam? Jak już wcześniej pisałam poznałam tu bardzo dużo osób i to w pewnym sensie one mnie tu trzymają, poza tym jak dla mnie to najlepszy serwer i oby istniał przez kolejne 6 lat itd. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, znalazłem się tutaj gdyż namówili mnie kiedyś dawno gen.Anders wraz z Life<s>Goodem , więc zostałem .
A długo, nawet nie zliczeę, czas szybko płynie na miłej grze . Myślę że na tej serwerowni miałem swój taki hmm początek nałogowego grania. Pamiętam te wspaniałe momenty gdy się grało do 3-4 nad ranem. Fajnie się grało z ludźmi takimi jak Bosky , Seren, Mania czy Bosido. Dla mnie największym zaskoczeniem była tutaj miła, ciepła i rodzinna atmosfera jakiej nie można spotkać na innych serwerowniach. Zagnieździłem się wtedy na stałe na FFA choć grałem jeszcze na #2 gdy była jeszcze BF2 . Zostałem z wielu powodów ale szczególnie mi przypadli ludzie, miałem wiele wzlotów i upadków lecz zawsze wracałem bo trudno było się rozstać z ludźmi z którymi spędziłem tak dużo czasu. I nie żałuję że tutaj gram i grałem , szczerze wgl nie żałuje spędzonego czasu tutaj.
Społeczność że ludzi ? Czy społeczność że ogólnie mówiąc serwerownie? To i to oceniam na plus gdyż ludzie się trzymają ze sobą np.
gdy graliśmy w 1.6 to wszyscy , jak przenieśliśmy się na GO to tak samo połowa lub większość gra :P Najśmieszniejszą sytuacją tutaj
było posądzenie mnie o WH i te różne rzeczy :D Wykłócanie się o niewinność , lub śmieszne pomyłki adminów i dawanie mi screenów
permów itp, bardzo lubię takie sytuacje. Mam nadzieję że będziemy dalej współpracować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja historie nazwe " AMERICAN HISTORY X" 

Dawno dawno temu, gdy swiat jeszcze technologicznie nie był rozwiniety (bla bla bla) weszła era internetów kuzyn grał w dobra strzelanke która zwała sie Counter-Strike 1.6 grał na waszym serwerze, wiec postanowi mnie namówić do wspólnego grania z wami, na początku chciałem nawet zrezygnować bo kiepsko mi szło, ale sie nie poddałem walczyłem ze samym sobą az zacząłem zabijać innych (a nie tylko inni mnie) jak juz wspomniałem było to bardzo temu sam nie wiem dokładnie ile ale nie długo po powstaniu serwera, bo pamietam jak by to było wczoraj że admini: Złoty, Giero i MatriX banowali mnie lub kickowali dosyc regularnie.

Największym zaskoczeniem dla Mnie byli Ci wszyscy gracze jak i admini którzy grali na serwerze bardzo długo byli bardzo "PRO" aż okazywało sie że sa oszustami których trzeba było spalic :D ale również jaki i fakt że serwer tak szybko stał sie "popularny" co przyniosło obfite plony w postaci innych serwerów wiekszej ilości graczy na nich, tak to było miłe zaskoczenie! A zostałem z Wami do dziś bo nie miałem powodów żeby odchodzić jestem w pewnym sensie związany z tą społecznością jak i z ludzmi których tutaj poznałem, jest tak samo jak z miłością bardzo trudno sie rozstać, chociaż bym sie rozstał kiedykolwiek to nigdy nie zapomnę (a po za tym nie mogłem odejść bo na serwerze panowała miła amtosfera, znałem wszystkich graczy z FFA, było by dla mnie to bardzo trudne doswiadczenie po tylu latach opuścić Was)

Społeczność oceniam na -5 a dlaczego? Ponieważ jest dobrze dopracowana wszystko funkcjonuje jak powinno admini są sprawiedliwi (mógłbym jeszcze wymieniać ale nikt tego nie czyta bo kazanek jest zbyt fat) a minusa daje dla tego że zawsze może być lepiej ;)

A śmieszną sytuacje (śmieszna nie śmieszna) miałem  gdy wyzywałem "cioze" od cziterów wyzej wspomnieni admini (dwaj) ładnie dali mi popalić za to później zaczeły sie dopiero kłótnie moje między nimi, Ci co wtedy grali pamietają xD aż wszystko skończyło się happy end'em :D Nie wiem czy to jest zabawne dla kogoś ale teraz mnie to bawi bo byłem dużo młodszy i dużo głupszy, teraz bym tak nie postąpił.

 

Dobra kończe bo zanudzam:D

P.S SaSoRi był moim mentorem tylko mnie czasem bił na serwie dlatego nie napisałem o nim nic :P (żart sas) ;D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@batonik chyba zapomniał o tym konkursie :D Dowiemy się kto wygrał? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest gdzieś napisane kiedy zakończenie?

Wkrótce wyniki, może ktoś jeszcze się zgłosi :)

 

 

93f5adb0d00a3c0510f25f27ca409ac2.jpg?134

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !
Przygoda na tym serwerze zaczęła się zupełnie przypadkowo, po kilku miesiącach przerwy w CSa znowu miałem ochotę postrzelać i stało się! Wyszukiwałem losowe serwery z sieci i akurat trafiłem na Was, nie przewidziałem że zostanę tu jednak na dłużej :)

Ciężko mi powiedzieć ilu już czasu gram na Waszym serwerze, jak to mówią szczęśliwi czasu nie liczą! Jestem i po kilka godzin dziennie, a robię to od około trzech miesięcy.

Największym zaskoczeniem była dla mnie RULETKA, ponieważ nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim modem, na początku był to dla mnie szok, ale z czasem zacząłem się asymilować i aktualnie podoba mi się ta opcja, czasem można boki zrywać jak wpada koleś z paczką na plecach na resp i rozrzuca fragmenty całej ekipy po zdetonowaniu ładunku :D

Zostałem tutaj ze względu na przyjazną atmosferę zarówno pośród adminów jak i graczy, mam już nawet kilku kumpli z serwera którzy kojarzą mnie zaraz po zalogowaniu, aktualnie mam sentyment do tego serwera, jak i do wspomnianej wcześniej ruletki.

Społeczność... Hm... Jak mógłbym ocenić? Brak nieporozumień z administracją, niewielka ilość cziterów - choć Ci to zawsze się znajdą, no i do tego cała publiczność "stałych" graczy z którymi mam dobry kontakt. Sprawa forum uważam też jest ważna, a tutaj jest jasno i przejrzyście wszystko uporządkowane, fajne konkursy i ciekawe nagrody motywujące do dalszej i bardziej starannej gry na serwerach.

Śmieszne sytuacje? Całe mnóstwo, praktycznie codziennie! Dzięki ruletce ciągle powtarzające się zabawy w Ducha, Boga czy Nożownika powodują sporo śmiechu i ta słodka niesprawiedliwość kiedy z nadzieją na coś fajnego otrzymujesz po wpisaniu RULETKA jakiś tytuł Idioty, albo Ślepca któremu wydłupano oczy za nieudolną grę :D
Najlepsza sytuacja gdy właśnie "po ciemku" na mapie de_nuke zastrzeliłem z AWP przeciwnika, niecierpliwie czekałem aż zacznie mi się pokazywać więc strzelałem z broni sam nie wiem po co, a tu myk, chłop ubity. Bądź sytuacja gdy przez cztery rundy zbieram na AWP i oszczędzam, a tu nagle kupuję, wychodzę i cyk, samobójca mi rozrywa bebechy na fragmenty i części pierwsze. Z resztą dzieci przez mikrofon też czasem bywają pocieszne :D

 

Na koniec chciałbym życzyć samych sukcesów i oby dalej wszystko się rozwijało w dobrym kierunku, zauważyłem ciągłe prace przy serwerze, a to oznaka że ktoś czuwa nad graczami i dba o funkcjonalność BATONOWEGO serwa :)

Mam nadzieje że zbytnio nie przesadziłem z tym rozpisywaniem się, a teraz mykam bo mi arsenał stygnie, pozdrawiam - Daniel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłam serwer w wyszukiwarce, zaczęłam sobie grac ,a raczej ostro lamic :D Pamiętam ,ze jako pierwszy na serwerze zainteresował się moja skromna osoba SlayerQ. No i tak się zaczęło... Zaczęłam poznawać nowych ludzi, zżywać się z nimi.Jestem z wami od samego początku :P Chociaż nie gram już, ale na forum zaglądam dosyć często, jakiś taki sentyment mam. Największym zaskoczeniem był dla mnie.... Baton :D Przez mikrofon miał bardzo poważny, gruby głos , a później dowiedziałam się ze ma 13 lat! Potem zobaczyłam jego zdjęcie (na portalu nasza-klasa ) i tez byłam w szoku ,bo  wyrośnięty chłop był z niego :D Pamiętam takie zdjęcie jak stal miedzy  kolegami i miał medal na szyi( o ile pamiętam to za pływanie  )No i bardzo się wyróżniał, bo był na prawdę wysoki. Dawnooo to było, ale jakoś mi w głowie zostało :) Dlaczego tu zostałam? No ja co jakiś czas odchodzę, ale za jakiś tam czas wracam . Mam męża, dziecko i teraz szkole i nie moge bywac tu, tyle co inni ale jak juz wczesniej pisalam, mam sentyment do tego serwera, poznałam tu wielu fajnych, wartościowych ludzi. Dzięki kilku osobom, które już dziś niestety tu nie graja, mam teraz życie takie jakie mam. Kiedyś mi bardzo pomogli, wybili mi z głowy coś, za co powinnam im bardzo dziękować (sc_ream najbardziej się do tego przyczynil!). Trochę nieprzyjemny to temat dla mnie i nie będę tu tego opisywać, w skrócie powiem ze chodziło o byłego chłopaka, z którym nie miałam najlepszego życia. Nawet moja mama nie potrafiła mnie skłonić do zostawienia go, a zrobili to 'koledzy z batona' :* Bardzo rzadko można spotkać taki serwer, w którym ludzie są tak ze sobą zżyci  A co do śmiesznych sytuacji, to było ich mnooostwo, i za tych "dawnych czasów" i z tych obecnych,ale żeby wymienić wszystkie to zabrakłoby mi czasu. Dziękuje za uwage :) :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak w ogóle to kiedy wyniki MACIEJ :x 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oceniana głównie będzie wielkość tekstu

 

 

Moim zdaniem nie powinna być oceniana ilość ale jakość :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkładkę dostaję 6 osób:

  1. Better
  2. Patrycja ^^
  3. Pulsarowy^^ 
  4. Pełnoprawny obywatel
  5. SuperZiolo
  6. Zankor 

Podane wyżej osoby proszone są o wysłanie danych na PW gdzie wysłać podkładkę.

Brane pod uwagę były wszystykie osoby, wylosowano dzięki: http://flonzo.net.pl/mieszarka/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no gratki wszystkim i dziękuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i napisze na steamku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę sie wygraną  własnie mi przyszła 

 

qrenev.jpg

Edytowane przez kazanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak Ci skila nie podniesie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygrałeś ROKO ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygrałeś ROKO?

No tak co innego myślałeś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...