Jump to content
Sign in to follow this  
Kozio

Błąd- WAŻNE

Recommended Posts

Na #3 coś się zepsuło, bo czasem po zmianie mapy na serwer wbijać mogą tylko steamy i admin musi zmienić mapę jeszcze raz, żeby ludzie z ns mogli wchodzić, ale też nie zawsze to działa. Nw co jest przyczyną, ale trzeba szybko naprawić, bo na serwer ludzie przestaną zaglądać.

Teraz nawet zmiana mapy nie pomogła...

U mnie zaś innaczej, gdy pojawia się komunikat "XYZ dostał bana na 5 minut za zmiane ustawień" to gdy wychodzę z servera i próbuję wejść na server automatycznie ten Ban jest na moim IP , a co śmieszne IP czlowieka XYZ a moje to dwa różne. I tak za każdym razem te 5 minut czekać czasami muszę

Niestety nie mam ns'a, a też póki co ten błąd się nie pojawia, więc nie mam jak sprawdzić, pisała mi o tym dOminika. kiedyś, ale myślałem, że to jednorazowo tylko, ale wczoraj to kilka razy tak było.

Pewny nie jestem, ale to co Pedo napisał, ale co w konsoli miał to już nie wiem.

Potrzebuje informacji co wyskakuje, jest napisane itp itd.

Coś tam faktycznie jest nie tak.

Musicie złapać batona, by zobaczył, bo ja nic nie zmieniałem na serwerze.

Któryś z pluginów (zapewne cała ruletka) koliduje z serwerem;

Błąd o w/w treści, widocznej w konsoli, jest wynikiem nieprawidłowego funkcjonowania składników dodatkowych serwera. Zwykle błąd powodują pluginy lub mapy wgrane na serwer, a także ich części składowe. Aby znaleźć dodatek, który powoduje błąd należy wykonać analizę pluginów oraz map i innych składników serwera, które zostały na nim zainstalowane.

Innym powodem problemu może być niewłaściwa konfiguracja, która skutkuje błędami pluginów, np. nieodpowiednie wpisy w users.ini. Należy pamiętać, aby każdy wpis w users.ini, który nie ustala admina poprzedzić średnikiem, aby był pomijany przez silnik gry jako komentarz.

Więcej info oraz źródło: http://faq.pukawka.pl/cs.html

O ile to kogoś obchodzi Rodriguez potrafi naprawić ruletkę, może warto go poprosić o pomoc?

Nie chcę się wymądrzać ani przypominać pewnych rzeczy, ale nie mogę się oprzeć, żeby to zacytować:

" Ruletka już się nie skopie masz moje słowo  :) Jak działa tak będzie działać do końca"

~~ batonik

Wybacz, musiałem :P

Widocznie nie działała do końca poprawnie, stąd też losowe crashe serwera, które występowały/ują po naprawie. 2# Paintball także czasem crashnie, przez jakiś błąd i to samo wyskakuje w konsoli. Nie wiem do czego pijesz skoro ruletka działa poprawnie, tylko jest problem losowy z wejsciem nonsteamowcow, ktory na pewno nie jest spowodowany przez ruletkę ;]

Jestem w 99,9% pewny, że Rodrigez nie wyeliminuje tych błędów, bo jest to "wada fabryczna".

Batonik ma rację, ruletka działa. Czasami się zdarza bug ale działać działa jak chcieliśmy. 
Proponuję by zrobić ankietę odnośnie tego aby ruletka została lub była usunięta czy zastąpiona czymś innym. Przez ten mały błąd w modzie crashe servera są dość często, nieraz pare razy pod rząd co się robi uciążliwe. Nie raz też crash wyłącza server na jakiś dłuższy czas, deczko moim zdaniem to odpycha graczy przynajminej tych nowych. 
Zamiast gadać i się użalać może spróbujemy chociaż coś z tym zrobić?

batonik

A widzisz, nie masz racji, a przynajmniej u mnie ruletka już nie działa jak należy, średnio w połowie mapy przestaje działać, aż do zmiany. Ale wolę mieć ruletkę i mieć taki problem niż jej nie mieć i nie mieć problemu.

Nie chcę robić reklamy, ale wierze, że jest Ci znane IP serwa Rodriego. Jak gram tam od dawna to crash serwa widziałem raz, a ruletka nigdy, ale to przenigdy nie skopała. Przypadek?

P.S. Po twoim poście, zrozumiałem, że to ruletka jest przyczyną problemu a skoro nie jest to nie ma nad czym dywagować, trzeba znaleźć przyczynę i wyeliminować.

mozna powiedziec ze ruletka dziala poprawnie. a crashe serwera moim zdaniem spowodowane sa przez plugin pozwalajacy ct podnosic pake moze by tak na pare dni wywalic ten plugin i zobaczyc czy cos sie poprawi??

Log4n

Prawdopodobnie nie miałeś jeszcze takiej sytuacji, bo tak jak mówię nie zdarza się ona zbyt często.

Jak się sytuacja powtórzy, wejdę na ns'ie i zobaczę co jest nie tak, może uda mi się coś wychwycić.